'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nowości / Odp: Nowy MK?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez johnx dnia Sierpień 29, 2018, 10:09:47 pm »
Akurat z Shaolin Monksa ucieszyłbym się bardziej niż z kolejnej platformy mikropłatnościowej jaką był MKX :D
2
Nowości / Odp: Nowy MK?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PurpleRain dnia Sierpień 29, 2018, 05:22:17 pm »
tzn ja też mam nadzieję, że to nowy MK, ale stwierdzam oczywisty fakt, że nie jest to nigdzie napisane :) a motion capture mogą np robić do, nie wiem, cutscenki w nowych Shaolin Monksach, nowej grze z Żółwiami Ninja czy do czegokolwiek innego. Just sayin'
3
Nowości / Odp: Nowy MK?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateuka dnia Sierpień 27, 2018, 04:33:35 pm »
Wprost nie jest napisane, że MK, jednak jak myślisz do jakiej gry robią Motion Capture? Raczej nie nowe Injustice.
4
Inne / Odp: Naprawa iphone w Gdańsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BJHoesman dnia Sierpień 27, 2018, 10:33:59 am »
Bimit Bis w Gdansku.

Też ich polecam, szybko i w dobrej cenie :D
5
Nowości / Odp: Nowy MK?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PurpleRain dnia Sierpień 24, 2018, 02:12:22 pm »
wiem, że się czepiam, ale NIGDZIE nie jest tam napisane, że chodzi o MK ;)
6
Nowości / Odp: Nowy MK?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateuka dnia Sierpień 23, 2018, 10:06:18 am »
7
Filmy / Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PurpleRain dnia Lipiec 14, 2018, 11:27:25 am »
Narazie, z tego co widziałem to Ed tweetował, że wszystko co teraz niby wyszło w kontekście filmu MK to bullshit. Co jest trochę dziwne, bo CBR zawsze uważałem za dobre źródło, wiele z ich newsów się sprawdzało i mieli sporo przecieków np z filmów MCU.

Anyway, są dwie możliwości. ALBO to faktycznie od samego początku był bullshit, co w sumie jest prawdopodobne, bo przecież taki opis postaci to jakiś pierdolony, nieśmieszny żart...

ALBO... fala krytyki jaka spadła po opublikowaniu tego leaku była tak ogromna, że łatwiej się z tego po prostu wycofać rakiem i postawić na 'bezpieczniejszą' opcję.

Ja tam czekam. Miałem tu napisać coś więcej, ale mi się nie chce. Może jak pojawi się jakaś kolejna LEGITNA porcja newsów to skrobnę jakieś wypracowanie ;)
8
Filmy / Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ninja-Spectre dnia Lipiec 12, 2018, 12:58:32 am »
Pierwszy MK był ok, jak już to zrobić od nowa Annihilation czyli coś co nawiązywało by fabularnie do MK3 z zahaczeniem o MK2.
9
Filmy / Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kornixon dnia Lipiec 11, 2018, 07:36:20 am »
Taką "ekranizacją" tych pierwszych Mortali jest Story z MK (2011). Wiadomo co innego pełnoprawne kino, a co innego gra na przeciętnym nawet jak na tamten czas poziomie graficznym. Chociaż właśnie z drugiej strony ile można wałkować to samo? Ja liczę na ten powiew świeżości, dodanie czegoś nowego do historii, jakieś informacje o lore świata i inne tego typu smaczki.
Boję się, że ludzie tworzący ten film totalnie oleją gry i zrobią swoją "koncepcję". Już kurwde Hitmana kiedyś tak zrobili. To wyglądał jak Seba spod nocnego i napierdalał jak jakiś terminator. Żadnych własnych koncepcji niezgodnych ze specyfiką świata i panującymi w nim zasadami. Tylko drobne smaczki dla fanów serii, ewentualnie jakieś delikatne podkoloryzowanie pewnych aspektów, żeby film był łatwiejszy w odbiorze dla konsumenta-laika.  ;D
10
Filmy / Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe dnia Lipiec 10, 2018, 04:40:39 pm »
Film niech sobie pierdolą jak chcą, przeżyje to.... Mogą tam sobie robić córki, ojców, teściowe, wdowców, family drame i inne bzdury ale grę niech zostwaią prawdziwym mrocznym.... ej chwila.....

A tak serio: Czy ktoś jeszcze czeka na pełnoprawną ekranizację MK? Bo widząc jak Hollywood podchodzi do przenoszenia tytułów na ekran to właśnie tego mogliśmy się spodziewać. Ja nie liczę na MK nawiązującego do historii z pierwszych części od kiedy zobaczyłem Tekkena w kórego wjebali na siłę coś z każdej części gry która wyszła do czsu premiery filmu. I tak po prawdzie choć bardzo bym chciał zobaczyć historię 1-3MK na ekranie zrobioną z rozmachem godnym największy hitów to spoko jest też dla mnie pokazanie nowej opowieści. Tylko że ta wersja z linku to wrzucanie niepotrzebnej nowej postaci z na siłę wymysloną przeszłością w starą historię. Po co?
Strony: [1] 2 3 ... 10