Autor Wątek: Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)  (Przeczytany 6970 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)
« dnia: Kwietnia 26, 2009, 11:59:23 am »
Witam

Nareszcie się doczekaliśmy. Firma Monolith 20.05.2009 zamierza wydać film Mortal Kombat i Mortal Kombat 2: Unicestwienie na DVD w Polsce.
http://www.kolporter.pl/400220,Filmy_Sensacyjne-kryminaly_Mortal-Kombat.html?utm_source=nokaut&utm_medium=cpc&utm_content=link&utm_campaign=porownywarki&utm_term=Sensacyjne,%20krymina%C5%82y

http://www.kolporter.pl/400221,Filmy_Sensacyjne-kryminaly_Mortal-Kombat-2-Unicestwienie.html?utm_source=nokaut&utm_medium=cpc&utm_content=link&utm_campaign=porownywarki&utm_term=Sensacyjne,%20krymina%C5%82y

Wysłałem maila z pytaniem do Monolith i otrzymałem odpowiedź iz będą 2 wersje językowe - polska lektorska i napisy.

Pozdrawiam,

P.S - myśle że na newsa w sam raz

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2009, 12:12:38 pm »
No jesli chodzi o pierwsza czesc MK to czas najwyzszy. Ale MK: Annihilation? Juz jest wydane przez Imperial.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2009, 02:49:33 pm »
No jesli chodzi o pierwsza czesc MK to czas najwyzszy. Ale MK: Annihilation? Juz jest wydane przez Imperial.

Tak ale nie jest to wersja lektorska :). Na Allegro można już kupić packi - 29.99 za obie części :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 26, 2009, 03:59:11 pm »
Najwyższy czas żeby wydac to na DVD póki filmy w tym formacie jeszcze wychodzą.
Martwi mnie tylko Monolith jako dystrybutor. Miałem problemy kilka razy z ich dyskami. I nie tylko ja. Pożyjemy zobaczmy.... Jeszcze miesiąc....:D

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 1 i 2 na DVD w Polsce :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:14:34 am »
W końcu i w rozsądnej cenie  :) Martwi również mnie fakt co do Monolitowego udziału. Najpewniej będzie to reedycja pusta w środku :/ Mimo to kupuje na pewno ;D