Autor Wątek: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?  (Przeczytany 8003 razy)

Offline media1234

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Get over here!
    • Zobacz profil
Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« dnia: Września 25, 2011, 06:07:58 pm »
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2011, 10:53:42 pm »
Nie wiem czemu ten temat jest w MK 3d. Naszą recenzję gry można poczytać na: http://punkgamer.pl/artykul/mortal-kombat-recenzja-555

Luna dał 5/5, ja dałem 4/5 bo są lepsze gry od MK9. A jeżeli o same mortale chodzi, to starsze części dają mi do dziś dużo radochy. Jak MK9 tyle lat zagości na moim nośniku, to dam mu te 5/5.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 26, 2011, 08:33:48 am »
Jest to bardzo dobry come back serii. Dla mnie 9+/10, bo od kwietnia gram w to praktycznie codziennie :) Słusznie Adept zauważa, jeśli gra po tylu latach co klasyczne mk będzie w stanie zapewnić szerokie grono fanów, którzy wciąż będą organizować turnieje i ciupać w to na zlotach, spokojnie będzie można dać maxa.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 26, 2011, 07:19:32 pm »
Dla mnie gra ma silne 9/10. Byłoby 10 gdyby nie te zagrywki w cornerze i dziwna fizyka :P

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2011, 12:07:30 am »
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.


nie chcę się czepiać, ale ...

1. jak można ocenić coś w co się nie grało?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijając Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywką z bardzo dobrze wykonanymi i przemyślanymi combo'sami, niestety nowe gry nie cieszą i nie wciągają tak jak te stare gry z grafiką dziś nie do zrozumienia dla młodego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry są gorszę, czy ja się starzeję.

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2011, 07:13:32 am »
Edit:
Przepraszam za błąd, źle przeczytałem tytuł.

Bardzo ciekawe. Oceniam 10/10. Cało kształt, za X-RAY, za Fatality i za fabułe  ^-^
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2011, 04:17:06 pm wysłana przez Demon Cyrax »

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 23, 2011, 02:18:22 pm »
Tak jak w temacie,nieważne czy masz,czy nie,czy będziesz miał,piszemy jak oceniamy ;)

Ja osobiście nie mam mortala,ale mogę go ocenić na około 10/10,heh,powrót do korzeni mortal kombat,100 razy lepsza grafika,nowy system x-ray,nowe fatale,i mortal powróciło do starego trybu walki na ''linii/desce''  :laugh:.


nie chcę się czepiać, ale ...

1. jak można ocenić coś w co się nie grało?
2.Grafika nie ma nic wspólnego z grywalnością

Moja ocena nowego MK to mocna 8/10 - rozwijając Mortal 2011 jest najlepiej wydanym z "nowych" mortali, szybka przyjemna rozgrywką z bardzo dobrze wykonanymi i przemyślanymi combo'sami, niestety nowe gry nie cieszą i nie wciągają tak jak te stare gry z grafiką dziś nie do zrozumienia dla młodego pokolenia. Sam nie wiem czy to gry są gorszę, czy ja się starzeję.

Popieram Cię. Grafika a grywalność to dwie różne bajki. Co do MK9 ogólnie mi się podoba i postawię tę samą ocenę co ReVille. Uważam i tak, że mimo swej doskonałości, ta część nie pobije klasyki. Może niekoniecznie się starzejemy, bardziej stawiam na to, że młode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 23, 2011, 02:49:41 pm »
Może niekoniecznie się starzejemy, bardziej stawiam na to, że młode pokolenie nie wie co my starsi czujemy do takiej klasyki.
Jak my starsi ? Ty i ja mamy 15 lat :P

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 23, 2011, 08:46:58 pm »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to już nie to samo. Myślę że z grami jest jak z muzyką - lepsza jest z wczesnej młodości (dzieciństwa), przywołuje wspomnienia. Dziś gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w świecie się odechciewa.

Ale jak sięgam pamięcią do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i całej reszty to się łezka w oku kręci a wspomnienia takie, których dziś nie dostarczy mi żadna gra. Dużą role też odgrywało to iż w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jakąkolwiek konsolę czy komputer. więc chodziło się do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak się ludzie wspólnie bawili, a czas leciał nieubłaganie.

Grania nigdy nie przerywało znudzenie ("nie chce mi się już grać") grę zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor był jeden, kanałów - trzy, i nie było opcji by grać cały dzień (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczynał się palić).

I to były piękne czasy.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 24, 2011, 12:20:17 am »
no jak macie po 15 lat to raczej nie wiecie co to klasyki  ;) nawet jak w nie teraz grywacie to już nie to samo. Myślę że z grami jest jak z muzyką - lepsza jest z wczesnej młodości (dzieciństwa), przywołuje wspomnienia. Dziś gram bo gram, czasu zbyt nawet na to nie ma, a jak i jest czas to zwyczajnie po godzinie grania w cokolwiek zwyczajnie w świecie się odechciewa.

Ale jak sięgam pamięcią do czasów Commodore64,automatów,amigi, pegasusa i całej reszty to się łezka w oku kręci a wspomnienia takie, których dziś nie dostarczy mi żadna gra. Dużą role też odgrywało to iż w tamtych czasach (przynajmniej w mojej okolicy) nie wszyscy mieli jakąkolwiek konsolę czy komputer. więc chodziło się do kumpli kuple przychodzili do ciebie i tak się ludzie wspólnie bawili, a czas leciał nieubłaganie.

Grania nigdy nie przerywało znudzenie ("nie chce mi się już grać") grę zawsze przerywali rodzice  ;D telewizor był jeden, kanałów - trzy, i nie było opcji by grać cały dzień (nawet jak nie rodzice to zasilacz zaczynał się palić).

I to były piękne czasy.

Zgadzam się prawie ze wszystkim, z tą różnicą, że nie trzeba wcale doświadczać pierwszych Mortali w przeszłości, by cieszyć się dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja słucham muzyki mojego ojca, a nie swojej młodości.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Jak byś ocenił Mortal Kombat 9?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 24, 2011, 09:09:07 pm »
Cytuj
Zgadzam się prawie ze wszystkim, z tą różnicą, że nie trzeba wcale doświadczać pierwszych Mortali w przeszłości, by cieszyć się dzisiaj z klasyków. Analogicznie, ja słucham muzyki mojego ojca, a nie swojej młodości.

Myślę że gdybyś dziś dopiero odkrył pierwsze odsłony Mk, przeszedł byś koło nich obojętnie. A co do muzyki to też tak mam że słucham muzyki której słuchali moi rodzice, ale przyznasz że muzyka z którą kojarzą ci się fajne przeżycia z lat dzieciństwa (nie mówię tu o puszku okruszku)  ma coś w sobie czego nie mają aktualne kawałki.

Bo są kawałki które przywołują automatycznie wspomnienia o: pierwszym piwie,pocałunku,seksie,jakiejś imprezie itd. tego nie da się powtórzyć. Unikaty kawałki które mają swoją własną historię.