Autor Wątek: UMK3/MKT Pro gaming  (Przeczytany 7589 razy)

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
UMK3/MKT Pro gaming
« dnia: Maja 04, 2009, 04:38:22 pm »
Czy ktos z was umie grac tak bardziej PRO??

Mam na mysli, że umie wykonywac tak zwane "Infinite" lub długie skomplikowane kombosy... Wiecie nie sądze aby ktoś z was umiał grac tak jak ded_, Shock, lub typki z ameryki połudnoiwej (chodzi mi tu oczywiście o userów youtube zamieszczających swoje filmiki z combosami i gameplay'ami), ale jeżeli coś potraficie w tym kierunku zgłoście się...
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2009, 04:56:38 pm wysłana przez Adept »

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2009, 12:52:00 am »
Hmm... Z tego co wiem to są albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Jeśli jest to możliwe w czystym Mortalu (w co nie wątpię) jak długo grasz to umiesz jednak większość szanownego społeczeństwo tego forum jest w takim wieku, że albo kończy naukę albo zakłada/zajmuję się rodziną/pracą. Tak więc, czasu na granie jest coraz mniej a czasem nawet, niestety chęci. Jedak dzięki temu forum trzyma poziom(nie przez niegranie a wiek forumowiczów), choć ostatnio... ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2009, 12:54:03 am wysłana przez Annihilator »

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2009, 06:34:25 pm »
Hmm... Z tego co wiem to są albo hacks'y lub werje konsolowe albo hacks'y konsolowo-emulowane ;D Jeśli jest to możliwe w czystym Mortalu (w co nie wątpię)
Ja gram tylko na Mame i tutaj jest możliwych duzo rzeczy...  :)(polecam lekturę strony www.ultimatemk.com )

Luna

  • Gość
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 11, 2009, 11:35:05 pm »
Wiesz...generalnei umieć to se możesz te rzeczy, ale po obejrzeniu kilku turniejów dojdziesz i tak do wniosku, że tego się nie używa. Po co ryzykować akcję która wchodzi bez pewności lub wchodzi czasem? A takie combosy jakie ty byś chciał widzieć to są raczej z rodzaju "perfect odległość od ściany + przeciwnik jakoś kosmicznie ustawiony lub skaczący";) Widziałem kilka walk pro Kabal vs Human Smoke i tam leciał schemacik prościutki a skuteczny, nikt sie nie bawił w kozackie akcje;)

O ile MK2 wymaga trochę inwencji czasem, MK3 i pochodne tej części dzięki combosom przetarły szlak pod schematy. Łapiesz zioma, jedziesz combo, cieszysz miche;p

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 15, 2009, 11:45:26 am »
Po co ryzykować akcję która wchodzi bez pewności lub wchodzi czasem?

wiesz ja zazwyczaj tego nie używam w walkach, od czasu do czasu spróbuje coś... ale generalne lece sprawdzonymi sposobami...

Offline kamiliskra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
  • ;D
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2009, 09:43:37 am »
Ja tam najwyżej combo 35%  :P

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 16, 2009, 02:18:36 pm »
35 to jest mało, ja grając Sindel potrafie zrobic 60 %, a jak wyjdzie to nawet więcej

Offline Raptor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 03, 2009, 09:38:33 pm »
hmm po pierwsze witam tu obecnych. Nowy jestem na forum więc wciąż trochę laik ale tak sobie czytam o tym pro graniu i powiem tyle, jeśli chodzi o infinite combo Human Smoke'iem w MK trilogy to sam go robiłem więc jest możliwy bez żadnych cheatów a co do combosów...to kabalem możliwe jest zrobienie 100% ale to wymaga szczęścia. Najdalej jak zrobiłem to było 86% a 72% to standard u mnie i najważniejsze...ten kombos kabalem jest możliwy tylko w MK3 bo w trylogi już został rozłożony na dwa więc zostaje przerwany. Dla zainteresowanych fanów kabala w MK3 oto kombos:
zaczynamy skokiem z LK na przeciwnika i od razu wirówka potem podbiegamy (i tu ważny trick) i przeskakujemy szybko na drugą stronę przeciwnika który jeszcze się kręci i robimy GROUND SAW (ważny fakt że kombinację GROUND SAW czyli TYŁ TYŁ TYŁ HK wklepujemy jeszcze będąc nad przeciwnikiem gdy go przeskakujemy)to sprawia, że kabal robi ground saw od razu po dotknięciu ziemi a sam ground saw trwa troszkę dłużej następnie  wklepujemy kombo
NK NK HP HP HP+Góra, podskok z LK i od razu SPARK w powietrzu....tutaj ważne w tym momencie przeciwnik odrzucony sparkiem powinien się odbić od ściany jeśli tego nie zrobi to macie 66% kombo jeśli się odbije to wraca do was a wy już jesteście na dole i walicie PODCINKE i VOILA 72% kombo gotowe :) ...miałem farta raz czy dwa i po podcince przeciwnik mi wstał i sprzedałem mu obrotówkę HK+tył i znowu podcinkę to dało mi 86% ale to już jest fart że przeciwnik wstanie a nie skill . Kombo naprawdę jest proste i pozwala na niezłe DECIMATION życia przeciwnika :P Na marginesie sama kombinacja NK NK HP HP HP+Góra, podskok z LK i spark w powietrzu to czyste 40% :) Jeśli chodzi zaś o MKT i UMK kombosy to polecam zaczynać każde znane wam kombo od JUMP+HK i nie mam tu na myśli skok na przeciwnika lecz skok DO GÓRY i HK czyli musicie stać przy przeciwniku wcisnąć GORA + HK i od razu ładować kombo. Dzięki temu każde kombo jakie znacie zostaje powiększone o dobre 15 do 20%. Niestety możliwe ono jest postaciami, które mogą tymczasowo zatrzymać przeciwnika czyli zamrozić złapać w siatkę czy na sznurówkę postać która w żaden sposób nie może zatrzymać przeciwnika ma gorsze szanse ale jakieś ma. Ja zazwyczaj jak grałem taką postacią czekałem, aż przeciwnik zacznie podchodzić wtedy podskakuje i opadając walę HK przeciwnik powinien już wtedy być w zasięgu kombosa. To tyle ode mnie pewnie większość z tego już wiecie ale może komuś się przyda taka informacja :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2009, 10:15:07 pm wysłana przez Raptor »

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 06, 2009, 11:52:51 pm »
Zauwaz też że nie wszystkie kombosy są nie do zablokowania. Akurat to czym mówisz to jest akurat do zablokowania. Jezeli znasz angielski choc troche i podstawy gry to polecam lekturę strony www.ultimatemk.com, to jest istne kompendium wiedzy na temat zaawansoanych kombosów w umk3.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 11, 2009, 12:28:30 am »
Jedyne co mnie denerwowało w mk3u to jak ktoś grał smoke lub human smoke i robił combo na podajże 80%
masakra.

Offline Raptor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 31, 2009, 11:26:00 pm »
Zauwaz też że nie wszystkie kombosy są nie do zablokowania. Akurat to czym mówisz to jest akurat do zablokowania. Jezeli znasz angielski choc troche i podstawy gry to polecam lekturę strony newbielink:http://www.ultimatemk.com [nonactive], to jest istne kompendium wiedzy na temat zaawansoanych kombosów w umk3.

zgadzam się absolutnie to kombo można zablokować niemniej jednak jest ono możliwe z kompem z dobrym graczem...szanse drastycznie maleją

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 03, 2009, 01:37:57 pm »
no ja swego czasu gralem "pro", teraz juz nie gram z prostego powodu - nie mam z kim. trenowalem te wszystkie infinity, reptajlem nawet udalo sie kiedys zrobic 82% w casualowym meczu z bratem wiec jak widac wystarczy trenowac, trenowac, odpoczac, wypic browca i jeszcze raz trenowac :) tak w ogole to wlasnie progejming spowodowal ze zaczelem ponownie grac w mortale i odkrylem je na nowo.
to wszystko bylo pare ladnych lat temu, od tamtej pory nie gram, a przez ten czas znalazlem tylko 1 osobe z polzki ktora byla pro (wiec jest/bylo juz nas trzech \o/)

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 08, 2009, 09:24:50 pm »
a przez ten czas znalazlem tylko 1 osobe z polzki ktora byla pro (wiec jest/bylo juz nas trzech \o/)
a kto jeżeli można spytać??


Aha, tu hest mój kanał Youtube gdzie zamieszczam filmiki z jugglami combosami z mk3/umk3.
http://www.youtube.com/user/xpsycho4rentx

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 09, 2009, 09:39:06 pm »
Vert, jest nawet tutaj zarejestrowany. swego czasu czesto byl obecny na kaillerze ale teraz serwery sie wykruszyly to nie wiem czy w ogole jeszcze gra.

pozamieszczaj jakies filmiki z meczow jesli grasz z kims czy tylko cpu?

popopozdro

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: UMK3/MKT Pro gaming
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 10, 2009, 10:50:42 am »
Niestety nie posidam takowych filmików, ale nastepne filmiki z kombosami są w trakcie realizacji... :)