Autor Wątek: Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 75372 razy)

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #30 dnia: Września 16, 2005, 03:42:34 pm »
I Bardzo Ja Zacząłem Mk Sie Interesować Rok Temu A Kupienie X-Boxa To Złoty Interes $$$$

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #31 dnia: Września 16, 2005, 06:49:34 pm »
Ja wolałbym kupić zestaw GameCube i MK: Deception. Mógłbym pograć Shao Kahnem i Goro, a także mniej postaci jest do odkrycia (nie lubie odkrywać postaci)

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #32 dnia: Września 16, 2005, 08:07:05 pm »
Cytat: "Meanthord"
Cytat: "Okon_GW"
heheh ja tez nie widze sensu w zakupie ps2 czy xbox :D


I dlatego z grami (i MK) bedziesz zawsze do tylu, proste.


kto wie moze zmondrzeją ludzie z Midwaya i wypuszczą na PC te gre.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #33 dnia: Września 16, 2005, 09:09:38 pm »
Nadzieja dobra rzecz, ale nie liczylabym na to...
Osobiscie kupuje PS2 w maju (po maturze :wink: ) dla Soul Calibur 3 i 2, MK tez pewnie bede miec (choc watpie aby to byly oryginaly)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #34 dnia: Września 17, 2005, 12:23:44 am »
A co myslicie o tym gdyby Midway odnowił graficznie pierwsze 3 mortale z 2D na 3D lub poprostu leprzą jakość 2D (high resolution texture i bump maping :P ) dla mnie to by była bomba :D

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #35 dnia: Września 17, 2005, 01:43:01 am »
no i żeby był run  :!:  jeśli chodzi o nowe części na current-geny to od razu mi go jakoś brakowało

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #36 dnia: Września 17, 2005, 10:51:17 am »
Cytat: "Sim"
A co myslicie o tym gdyby Midway odnowił graficznie pierwsze 3 mortale z 2D na 3D lub poprostu leprzą jakość 2D (high resolution texture i bump maping :P ) dla mnie to by była bomba :D


Niezła myśl.

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #37 dnia: Września 17, 2005, 12:32:53 pm »
Cytat: "Sim"
A co myslicie o tym gdyby Midway odnowił graficznie pierwsze 3 mortale z 2D na 3D lub poprostu leprzą jakość 2D (high resolution texture i bump maping :P )


Przesiadka z 2D na 3D jest pomylka, co wybitnie pokazal MK4 i kolejne czesci. Samo odswiezenie klasykow jest niezlym pomyslem, ale przeciez cos takiego juz wyszlo. Za czasow PC wyszedl MK3 for Win95 z lepsza grafa (i wymaganiami sprzetowymi) oraz latka do MK1. Najlepiej wyglada to na konsolach - niedawno wyszedl pak MK1, MK2 i MK3 na PS2 w wersjach arcade perfect i uwazam, ze juz nic nie trzeba zmieniac.

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #38 dnia: Września 17, 2005, 05:10:58 pm »
Nie bardzo czaje takie podejscie do sprawy jak ktos mowi ze MK4 to porazka tylko dlatego ze przeniesli gre w 3D. Przeciez system walki w MK4 jest w zasadzie taki sam. To 3D w grze niewiele zmienia bo nie ma takiej swobody ruchu (jak np. w najnowszych czesciach). Wszystko jest po staremu jedynie szybkie uniki dodano. Sam klimat w grze zostal przywrocony, zrezygnowano ze zbednych wykonczen (Animality, Babality), Fatality znowu sa brutalne a nie smieszne wiec ci co na to narzekali grajac w MK3 powinni byc zadowoleni a nie wybrzydzac.

No chyba ze ktos sie przyczepi do grafiki bo to faktycznie jest niedociagniecie (mam na mysli te przeswity, cienie i krew). Ale to chyba nie jest powod zeby od razu mowic ze przeniesienie z 2D do 3D to pomylka.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #39 dnia: Września 17, 2005, 06:56:31 pm »
Mortal Kombat:Deception w 2d? :o  :x  :? nie ładnie by to wyglądało a 4 nawet mi sie podoba!

Offline Okon_GW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #40 dnia: Września 18, 2005, 01:09:13 am »
a mam pytanko znacie sie na emulatorach jaki sprzet musial by by np dp plynnosci Mk.DA na emulatorze zeby bylo wmiare plynnie sprzet mam dobry
dlatego sie pytam

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #41 dnia: Września 18, 2005, 09:24:50 am »
nie ma takiego sprzetu i zapewne dluuugo jeszcze nie bedzie

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #42 dnia: Września 18, 2005, 11:24:21 am »
Bodzio: sprawa jest prosta, juz tlumacze. W momencie przejscia serii MK w trzeci wymiar automatycznie zaczeto go porownywac z innymi bijatykami 3D. Wczesniej, gdy Mortal byl 2D, na arenie bijatyk tego typu nie byl najgorszy, wrecz przeciwnie. Jednak, gdy postanowili zmienic konwencje - MK4 nie wytrzymal konkurencji. Porownywanie go do takich gier jak VF3 i TK3 bylo miazdzace dla Mortala.
Stad wlasnie zawod. Albo robimy porzadna bitke 3D, ktora zmiecie z powierzchni konkurencje, albo zostajemy w 2D. Midway nie zrobil jednego, ani drugiego.

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #43 dnia: Września 18, 2005, 11:44:29 am »
Tyle ze MK4 nie powinno sie porownywac zbytnio do takich gier jak VF, SC czy Tekken. Porownac mozna Deadly Alliance i Deception bo to sa gry w pelni 3D. Ale racja... do 2D tez tego zaliczyc nie mozna. Poza tym to jest ocenianie nie tyle samej gry co pisanie 'najgorsza z 3D'. Natomiast patrzac na same gry MK bo tak ludzie (zwlaszcza fani) oceniaja to nie mozna miec wielu zarzutow do MK4.

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #44 dnia: Września 18, 2005, 04:25:35 pm »
Cytat: "Meanthord"
Cytat: "Sim"
A co myslicie o tym gdyby Midway odnowił graficznie pierwsze 3 mortale z 2D na 3D lub poprostu leprzą jakość 2D (high resolution texture i bump maping :P )


Przesiadka z 2D na 3D jest pomylka, co wybitnie pokazal MK4 i kolejne czesci. Samo odswiezenie klasykow jest niezlym pomyslem, ale przeciez cos takiego juz wyszlo. Za czasow PC wyszedl MK3 for Win95 z lepsza grafa (i wymaganiami sprzetowymi) oraz latka do MK1. Najlepiej wyglada to na konsolach - niedawno wyszedl pak MK1, MK2 i MK3 na PS2 w wersjach arcade perfect i uwazam, ze juz nic nie trzeba zmieniac.


Nie chodzi ci o Midway Arcade Treasures? Podaj nazwe tego trójpaku!