Autor Wątek: MK4  (Przeczytany 9772 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2006, 10:50:05 pm »
MK Gold jest swietna gierka, lepsza niż MK4, grafika jest troche lepsza od konwersji Mk4 na PC i Automaty. Wkoncu DC ma 128 bit, wiec nie był taka słabą maszynką. I nowe postacie były swietne, bardzo szybki Sektor, Cyrax i jeko siatka, Baraka, Mileena, Kitana, Giera swietna :) Polecam
a co do linka to jest troche tego na stronkach z Torrentami.

Offline Milten

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 09, 2006, 01:25:11 pm »
A możesz podać link gdzie można to ściągnąć??

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 09, 2006, 04:48:25 pm »
Mówisz i masz www.mininova.org/tor/413989. Kolejny korsarski temat  :D .Jeśli będziesz chciał grać na PC to będziesz potrzebował emulator Chankast z biosem. Korzysta on przedwszystkim z procka więc zalecane są raczej te o większej mocy oczywiście  :wink:

Offline Milten

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2006, 01:01:26 pm »
AL ten link nie działa i skąd mogę ściśgnąć ten program aby grać na PC?

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2006, 01:49:19 pm »
proponuje poszukac na emule, bearshare itp, albo torrentami bo tak z http to raczej nic nie sciagniesz a tak swoja droga to polecam mk4 pod nintendo 64. grafika wydaje sie byc ciut lepsza od tej z wersji pc. obecnie najlepszy emulator n64 to Project 64

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 10, 2006, 03:06:31 pm »
Przypomne ze grafika na N64 jest spoko w Mk4 ale filmy sa zato zwalone. owiele gorsze niz na Pc i PSX

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 10, 2006, 03:27:09 pm »
Cytat: "Milten"
AL ten link nie działa i skąd mogę ściśgnąć ten program aby grać na PC?

wejdź na www.mininova.org i wpisz w search mortal gold. Nie wiem czemu nie działa bezpośredni link do tego torrenta =P. A co do programu to mozesz poszukać go sam na torrentach. Nie wszystko mósi być od razu na tacy podane :roll:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 10, 2006, 03:33:48 pm »
Jezeli chcemu zrobic sobie MK Gold z MK4 na PC to musimy wiedziec ze tracimy pare postaci. np: Zamiast Jaxa bedzie za to Cyrax. A nie wiem czy wtedy to jest taka fajna zabawa. Polecam jednak gre MK Gold na DC, baz zadnej zabawy w podmienianie postaci.

Offline Milten

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 10, 2006, 07:43:18 pm »
Ale co to są te torrenty???

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 10, 2006, 10:54:37 pm »
www.torrenty.org - jak juz bedziesz wiedział to wal smiało!!

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 11, 2006, 11:55:33 am »
Cytat: "Maniak"
www.torrenty.org - jak juz bedziesz wiedział to wal smiało!!


tutaj wymagana jest chyba jakas rejestracja z tego co pamietam.
mowiąc najprosciej "torrent" to plik który działa na podobnych zasadach co emule, kazaa itp. (czyli ściągasz coś z czyjegos komputera, ktoś ściąga z twojego i tak się wymieniacie, aż twój wskaźnik osiągnie 100%). jezeli nie jesteś w temacie to przypomne tylko, że sam plik torrent nie zrobi nic. musisz mieć do tego odpowiedni program. ja osobiście polecam program "bitlord" ze strony www.bitlord.com a co do szukania torrentów to szukaj raczej przez google albo yahoo (szczerze mówiąc to najlepsze jest www.yahoo.cn i www.yahoo.ru czyli chińskie i rosyjskie odpowiedniki yahoo ponieważ tam pirawctwo rozwija się najprężniej. polecam także

http://www.gamestorrents.com/

jest tam dużo torrentów z grami pod różne konsole (niestety nie ma mk gold ale może się komuś przyda)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 11, 2006, 01:20:26 pm »
Cytat: "Milten"
A możesz podać link gdzie można to ściągnąć??


Widze że wogle nie wiesz oco chodzi,:-( Jak mieszkasz w Wawie albo bedziesz nie bawem w wawie to zapraszam do mnie.  Pozycze ci MK Gold, albo dam na Forever.

Nawet jak znajdziesz MK Gold to bedzie ci bardzo dlugo szedł, ale opłaca się czekać gra świetna szkoda że wydana jedynie na DC :wink:

http://video.google.com/videoplay?docid=5912114032484573601&q=Mortal+Kombat+Gold&hl=en

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 29, 2006, 04:07:58 pm »
Cytat: "Maniak"
MK Gold jest swietna gierka, lepsza niż MK4, grafika jest troche lepsza od konwersji Mk4 na PC i Automaty.


Grafika DC leprza od automatu? Bzdura. Na automatach wszystko było najlepsze. Wysokiej jakości tekstury, cienie postaci (na DC są kwadratowe), efekty świetlne, wysokiej jakości modele postaci i aren.
DC owszem ma lepszą grafe od PC (pod względem modeli i nic więcej) a pod względem tekstur to najlepsze miał N64 (krew na ekranie jest gładziutka i wysokiej jakości a na DC pikseloza) ale i tak wszystko co najlepsze w MK4 było tylko na automacie i nigdzie indziej. A mogli by ponownie wydać MK4 (gold) na X-Boxa bo teraz grafika mogłaby być taka sama co na automatach.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 29, 2006, 04:32:41 pm »
kiedy ostatni raz widziales mk4 na automatach? bo jak w 98 r. albo coś koło tego to może ci sie zdawać że było lepiej (może przez sentyment, albo coś takiego). innymi słowy- brak obiektywizmu

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 01, 2006, 02:16:56 pm »
Grałem wystarczająco dużo na automatach i innych platformach by to pamiętać i porównać. Na automatach cienie postaci były przejrzyste, okrągłe a na DC są nieprzejrzyste (pełna czerń) i kwadratowe.
Pod względem budowy modeli i aren to DC nie różni się od automatu ale na tym się kończy. Za to ciekawie jest z N64 bo tu modele i areny takie same jak na PC ale za to pełne efekty świetlne i postaci i aren.
Żadna z domowych platform nie dorównuje w pełni grafice z automatu. Najbiedniej wypada wersja PC, totalnie okrojona z wszelkich smaczków graficznych (patch dodaje tylko smugi światła puszczanych pocisków).

EDIT:
Szukałem trochę po sieci i znalazłem to.
Nie jest może wyraźne ale widać, że grafa lepsza od DC.