Autor Wątek: MK Unchained (PSP): kilka pytań do weteranów  (Przeczytany 5035 razy)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
MK Unchained (PSP): kilka pytań do weteranów
« dnia: Lutego 13, 2013, 11:09:15 am »
Cześć po długiej nieobecności wracam na forum, ale to teraz nieistotne. Od niedawna mam MK: Unchained na PSP (to samo co Deception, tylko inny tytuł i parę nowych postaci). I idzie mi tu nieźle w arcade, ale oczekuję czegoś więcej. Mianowicie kilka waszych porad, bo ten tutejszy sposób walki jest trochę delikatnie mówiąc niewygodny. Między innymi chodzi mi o style walki. Chociażby nie wiem, czy najlepiej je mieszać, czy wytrenować się w jednym, ewentualnie potem inny obcykać. Wiem, że najlepiej będzie jak sam poeksperymentuję na trybie treningowym, ale kilka porad w teorii by się przydało. Postacie, które mnie interesują to: Scorpion, Shao Kahn i Goro, ewentualnie Noob-Smoke, ale u niego sprawa ma się trochę ciężej. W przypadku pierwszych trzech wymienionych misiów, interesuje mnie styl z bronią. Czy warto? A może polecacie inne style walki? A może lepiej jednak łączyć style? Proszę o porady zawodowców, którzy zdołali się już odnaleźć w innym sterowaniu. Co do Noob-Smoke, to tutaj styl walki=wprowadzenie innego misia do walki (Noob Saibota lub Smoke'a) - i też nie wiem czy używać obydwóch, czy jednym się wytrenować. Czekam na odpowiedzi. Pozdro  8)

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK Unchained (PSP): kilka pytań do weteranów
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2013, 12:21:12 pm »
Z tego co pamiętam, to skupiałem się przede wszystkim na jednym konkretnym stylu walki i jak coś to uczyłem się kombosów, które przechodziły z jednego styl w drugi, ale stosowałem to tylko wtedy jak ogarniałem również pozostałe style.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK Unchained (PSP): kilka pytań do weteranów
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2013, 09:35:51 pm »
Tak trochę popykałem Subem i skupiłem się na Dragonie. Nieźle. Na Shao Kahnie lubię Lin Huei bo ma kombosy (inne nie mają). Dodatkowo wspomagam się młotkiem. Rozpieprzyłem już Ciupagę (Onagę), teraz Scorpa ogarnę. Jak coś pisać dalej chętnie poczytam wasze porady.