Autor Wątek: Postać dla laika  (Przeczytany 12175 razy)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 05, 2012, 01:01:22 pm »
Onizuka to mój Sensei :D

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 05, 2012, 02:21:28 pm »
:)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 05, 2012, 02:22:18 pm »
Z TienPL to wydaje mi się że raz grałem i było wyrównana walka wydaje mi się że on gra Smokiem

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 05, 2012, 02:22:42 pm »
Dokładnie. Ma całkiem niezłego Smoke'a.

Offline patrykh3nie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • gg 5452805
    • Zobacz profil
  • PSN ID: heniek57
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 05, 2012, 03:09:15 pm »
Myk polega na tym, że jak stawiasz klona, to zaczynasz spamować zamrażaniem - staram się wbić pomiędzy zakończeniem animacji klona i tuż przed rozpoczęciem zamrażania. Ale jak zapewne zauważyłeś, jak jestem na full screenie, to EX wślizg i tak kończę przed tobą, bo jest za krótki i albo mnie zamrozi jeszcze klon, albo zdążysz zablokować i wtedy kara :)

Niestety ten lag online nie pozwala mi coś spamować, albo ja za szybko naparzam w te przyciski  >:D


Co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze mi się z wami gram, bo jesteśmy w moim przekonaniu na zbliżonym poziomie, przez co każda walka jest emocjonująca. Jak ogram trochę Cyraxa lub Sektora to nie będziesz miał tak fajnie z tym klonem :P tylko nie mogę robić teleportów na pałę.

Sam chciałem ograć się cyraxem, ale motywy z rozstawianiem bomb, ktore de facto sa potrzebne do zrobienia wiekszego kuku mi nie podchodza. No ale wiadomo kombo to nie wszystko. W każdym razie licze Ci powodzenia :D Ja w weekend w święta postaram się coś wiecej poćwiczyć subem, bo z rodziny i tak nikt nie przyjeżdża , wiec mozna lupac :D

Co do gry z Wami, gra się fajnie jak zawsze. Licze, że spotkamy się kiedyś na turnieju offline.

@joleke filmik z cyraxem miazga, z ciekawości obejrzałem też tom brady vs noobe i tam cyrax już coś nie mógł zastosować presji na subku :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2012, 03:10:48 pm wysłana przez patrykh3nie »

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 05, 2012, 03:34:41 pm »
Wiadomo że subek  może zastosować lepszą presje wkońcu tam grał Tom Brady ale szacunek dla tego kolorowego koksa bo trudno cyraxem tak grać.

Offline patrykh3nie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • gg 5452805
    • Zobacz profil
  • PSN ID: heniek57
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 05, 2012, 03:41:32 pm »
No tak grać cyraxem chciałby pewnie każdy. Oprócz subka coś tam próbuje Johnym Cage, udało mi się chyba nawet ograć sla kilka razy(?), tylko że skurczybyk potem wział kano i zaczął mnie nożykami rzucać :P. Kompletnie nie wiedziałem jak się przed tym bronić :D. Chciałem też troche scorpa wyskilować, ale te jego teleporty w powietrzu po kopniaku totalnie mi nie wychodzą  >:(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2012, 03:44:14 pm wysłana przez patrykh3nie »

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 05, 2012, 05:50:11 pm »
Ostatnio jak z tobą grałem to przegrywałeś ale usprawiedliwiłeś się ze sciągasz filmy i wtedy grałes Jhonnym i muszę ci powiedzieć że bardzo ładnie komba ogarniałeś ja wogóle Jhonnego nie ogarniam a co do scorpa to też troche nim gram i dosyć chujowo wchodzi tp po kopniaku w powietrzu ale na online to juz wogóle porażka TIMING TIMING TIMING :) :D

Offline patrykh3nie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • gg 5452805
    • Zobacz profil
  • PSN ID: heniek57
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 05, 2012, 10:03:45 pm »
Ostatnio jak z tobą grałem to przegrywałeś ale usprawiedliwiłeś się ze sciągasz filmy

Tak było, naprawdę :D.

i wtedy grałes Jhonnym i muszę ci powiedzieć że bardzo ładnie komba ogarniałeś

Dzieki, ale wiem, że i tak bardzo słabo nim gram :/

ja wogóle Jhonnego nie ogarniam a co do scorpa to też troche nim gram i dosyć chujowo wchodzi tp po kopniaku w powietrzu ale na online to juz wogóle porażka TIMING TIMING TIMING :) :D

Ale Ty ogarniasz jeszcze Raina, Raidena i Scorpa (scorpa bardziej niż ja) ;P

No scorpem na necie to już w ogóle ciężko mi sie gra. Przegrywam z większymi laikami ode mnie :/

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 08, 2012, 09:22:56 pm »

Offline patrykh3nie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • gg 5452805
    • Zobacz profil
  • PSN ID: heniek57
Odp: Postać dla laika
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 08, 2012, 10:34:11 pm »
Widzialem. Slips farta miał. Ale widac że opanowanie scorpa - perfect