Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160341 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2018, 07:23:02 pm »
Przydałby się tutaj odświeżony Onaga. Nic tak mnie nie jara jak jakiś zapomniany już badass z ery Midway kopiący nowych fighterów. Z czasem się pewnie przyjmą, ale mnie ta brygada nastoletnich psychopatów nie podeszła. 

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 14, 2018, 10:34:10 am »
A, wrzucę sobie takiego newsa, bo ktoś to musi tu na tym forum robić :)

Liu Kang i Sub-Zero potwierdzeni. SZOK, PRAWDA?  :o :o :o :o

źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=-X7NiKXhCbo&t=277s (ok. 0:43)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 14, 2018, 06:40:36 pm »
Spawn prawdopodobnie będzie jednym z gościnnych fighterów. Todd McFarlane praktycznie potwierdził to podczas AMA na reddicie.
Todd potwierdza Spawna praktycznie od Injustice (pierwszego), więc nie ma co się jarać.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 14, 2018, 08:44:50 pm »
Nie jaram się, bo guest chary mi zwisają. Wrzucam info, żeby to forum żyło :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 15, 2018, 11:11:19 am »
To można się jarać Spawnem?

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 15, 2018, 02:00:33 pm »
To chyba jedyny guest, którego twórca potwierdził wcześniej przekazanie praw do postaci NRS i jedyny niejako zapowiedziany wcześniej. Ominął już 2/3 gry, chociaż ludzie przy każdej się go spodziewali. Teraz szanse są trochę większe że względu na ten film w 2019, to dużo by dało marketingowo wszystkim stronom- grze, filmowi i samemu twórcy.
Z drugiej strony zastanawiam się czy nie odstrasza ich fakt, że wystąpił on wcześniej bodajże w Soulcaliburze.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 15, 2018, 10:04:45 pm »
Sonya w MK11? Ronda Rousey jako voice actor pani generał? Brzmi ciekawie. Plus prawdopodobnie okładka gry.

https://youtu.be/xubYUFRxZN0

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 15, 2018, 10:18:45 pm »
Sonya w MK11? Ronda Rousey jako voice actor pani generał? Brzmi ciekawie. Plus prawdopodobnie okładka gry.

https://youtu.be/xubYUFRxZN0

Oby nie :/
Być może większość osób nie podziela mojego zdania, ale wolałbym, żeby parents characters poszli w odstawkę. Johnny, Sonya i Jax powinni dostać co najwyżej jakieś sceny fabularne, ale nie trzymajcie ich razem z Kombat Kids w rosterze. Jest tyle innych postaci...
Jedynie Kenshi mnie do siebie przekonuje, ale głównie za względu na wątek zemsty na Red Dragon. Wcześniej wspomniane postacie wydają się już dość wyeksploatowane fabularnie (po co ten wątek że wskrzeszaniem Jaxa? Nie mogli wcisnąć do teamu Cassie Frost, na siłę trzeba było robić Jacqueline?)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2018, 10:23:31 pm wysłana przez Filx »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 15, 2018, 10:19:16 pm »
Sorry za doubleposta- blame it all on my phone. W każdym razie troszkę mnie irytują te ciągle "wycieki" i inne teasy. Czy niektórzy nie robią nic poza szukaniem informacji na temat gry w otchłani Internetu? Przecież oni i tak to w końcu ujawnią:P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2018, 10:24:37 pm wysłana przez Filx »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 16, 2018, 02:30:53 pm »
Oczywiście że Johnny, Sonya, Kung Lao i Jax powinni być NPCs w tej części. Mało tego, powinni być też NPCs w MKX :) jedyny typek, którego nie mam problemu zobaczyć ponownie jako grywalnego, to Kenshi. Tak samo Liu i Kitana powinni byli odpocząć w MKX, co było nawet fabularnie uzasadnione, a teraz powrócić w pełnym blasku i chwale. I tak jak nie chciałem ich w X, tak teraz myślę że ich obecność jest obowiązkowa.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 16, 2018, 07:53:10 pm »
Ja to mam nadzieję, że z rostera poleci Cassie, młoda Jaxowa i ten z łukiem którego imienia też nie pamiętam. Ze świeżej gwardii podpasował mi jedynie Takeda, choć też w mojej opinii wymaga znacznej zmiany designy/charakteru.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 17, 2018, 09:42:23 am »
A nie było powiedziane, że zmiany w stosunku do gówniarzy będą bardzo drastyczne? Czy to plota była?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 17, 2018, 10:22:31 am »
Było to w jednym z leaków, niestety ciężko sprawdzić czy jest to legit czy nie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 17, 2018, 11:45:56 am »
Fakt. W jednym z pierwszych.... Dla mnie takie radykalne zmiany u nowego pokolenia były by na plus. I chciałbym, żeby pojechali po bandzie z nowymi postaciami bo te z MKX totalnie mnie nie obeszły. Niby ciekawe koncepcje ale jak dla mnie czegoś zbrakło. Po MKD to chyba najsłabszy zestaw debiutantów......

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 17, 2018, 01:24:17 pm »
Hmm...

MK:Deception:
Ashrah (w miarę), Dairou (był potencjał, ale zjebany), Darrius (totalny zjeb), Havik (mega plus), Hotaru (na plus), Kira (desing spoko, reszta meh), Kobra (tragedia), Onaga (super, ale się nie powinien liczyć w sumie bo to boss), Shujinko (na minus, ale głównie za brak własnego movesetu)

Ogólnie: 2+Onaga na plus, 2 so-so, 4 na minus. Ugh, czarne czasy... Chociaż np. teraz, przy napisaniu na nowo takiego Dairou, czy Shujinko, mogłoby to wypalić (a swoje zrobiłby też pewnie sentyment, bo przecież jakkolwiek zjebane te postacie by nie były, to są częścią uniwersum i jakiejś takiej naszej mortalowej przeszłości)

MKX:
Cassie (nawet nawet), D'Vorah (na plus), Erron Black (mega plus), Ferra/Torr (w miarę), Jacqui (tragedia), Kotal Kahn (mega plus), Kung Jin (tragedia za design i imię, na plus, że łucznika w sumie w MK nie było i jako-tako pasuje), Takeda (powiedzmy, że na plus), Tremor [jeśli powinien się liczyć] (na plus)

Ogólnie: 4+Tremor na plus, 2 so-so, 2 na minus. Nie jest AŻ TAK źle, ale....

...mój ogólny, początkowy i nie tylko, zły odbiór kombat kidów w MKX psuje to, że ich 'staruszkowie' (uproszczenie na potrzeby wypowiedzi) również są playable w tej grze i że docelowo mamy mnóstwo postaci special forces. Jeśli teraz, faktycznie, nadszedł czas na to, żeby Sonia, Kung Lao, Jax, Johnny i nawet Kano (jeśli chcą dać jego syna) byli NPCs, przy jednoczesnym redesignie dzieciaków, to jak najbardziej jestem na tak.

I tak, czekam teraz niezmiernie na nowe postacie, które:
a) nie będą ludźmi
b) będą ludźmi, ale posiadającymi jakieś magiczno-mistyczne zdolności
c) będą ludźmi, ale z zajebistym nie-specialforcowym designem wykorzystującym jakieś egzotyczne archetypy np. czarnoskóry szaman, hinduski jogin, eskimos lub ktoś z dalekiej północy. I tak, nadal nie miałbym nic przeciwko arabskiemu/berberskiemu wojownikowi w MK. I tak, wiem, że niektóre wymienione przeze mnie przykłady już były w innych grach, ale liczę na kreatywność NRS i, że nie wyszłaby z tego wszystkiego kopia kopii kopii ;)