Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817580 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 22, 2009, 12:32:28 am »
jak w tym kawale o 2 pedałach w taksówce?

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 22, 2009, 05:42:45 pm »
Ja wam powiem tak. Po pierwsze jak wczesniej napisalem w temacie o MK vs DC. Ed cfaniaczyl. Chcial zarobic jak najwiecej siana za jak najmniej. MKDA mu sie udalo. Chyba kazdemu sie spodobalo ten nowy styl i klimat... To postanowil ciagnac to dalej w MKD... Lecz to juz nie wyszlo, wiec w MKArmageddon dal wszystkie postacie i dodatkowe triki typu walczenie w powietrzu, no nie powiem bo w MKD tez cos dodal  :) ... Tu rowniez chcial zdobyc siana bo kto jaki Mortalowiec niechcialby MK z wszystkimi postaciami... Lecz niestety recenzja mowila nam o tym ze chociaz sa wszystkie postacie to i tak gra jest niedorobiona... Wiec Ed nie odzyskal takich rezultatow jak chcial ... Mysle ze dzieki tym przezyciom przejzal na oczy, ze my nie patrzymy zbytnio na produkt, ale poziom jaki przedstawia dana czesc MK. MKvsDC bylo uzupelnienie pieniedzy w skarbcu. I zeby odzyskac twarz, uwazam ze Ed zrobi wypasione Mortal Kombat i to powiedzenie "cholera" uwazam to za stwierdzenie "Dobra widze ze fani sa bardzo zdenerwowani po ostatnich moich numerach, czas im pokazac ze nie zgredzialem i im pokaze ze potrafie jescze robic MK" Poddal sie fanom, nie chce z nimi walczyc. Zgadza sie na nich zadania... Wiec chlopcy, Ed wie ze na gre straci duzo siana... Ale chce odzyskac twarz u fanow i mysle ze zrobi wszystko aby tak bylo... A idac za MKII i MKIII... Idzie dlatego ze wtedy te czesci byly najpopularniejsze... I sadze ze chce wrocic rowniez do tych postaci. Uwazam ze bedzie jeszcze filmik jak to wszystko sie cofnelo, mam tylko nadzieje ze to bedzie nie na sile i wmiare z sensem ... Nie chce tak obrazac Boona, bo mysle ze nie do konca tak myslal. Sadze rowniez ze jezeli nam sie podobal MKDA ten klimat i ten styl walki to bedzie mogl robic kolejne czesci dodawajac nowe postacie i filmiki jak i rowniez dodawac cos w trybie gry. Zostawiajac przy tym ten sam klimat i styl walki. Ale niestety nam to nie wystarcza, co raczej Ed to zrozumial ze w kazdej czesci MK chcemy cos nowego cos szokujacego podniecajacego, nadzwyczajnego i obecnosc gesiej skorki... xD W
     MKvsDC, gdzie chociaz biegaja ludzie w rajstopach, to i tak zmienil sie sterownosc gry, klimat itp... Co dalo jak Davidkoz pokazal ladne rezultaty ze sprzedazy. Ale dlaczego bo bylo cos nowego ...

   Rowniez chcialbym sie zgodzic z Davidkozem... Wyrywanie kregoslupa czy glowy to juz nie dziala zbytnio na te czasy. Wszystko idzie w ruch Ed by na pewno chcial zostawic MK przy 2D, ale to dla niego by bylo troche upokarzajace, gdzie obecnie wszystke giery sa w 3D. Teraz potrzeba troche kombinacji, cos takiego co moze nagle z szokowac. Obecnie wam powiem ze jak gralem w MKDA i jak Scorpionem robilem fatale ze jego waz xD wbijal sie w glowe i szarpal podobalo mi sie to, ale myslalem ze po urwaniu glowy jescze cos da od siebie Scorpion, ale niestety fatala sie skonczyla... Spodobalo mi sie to nawet bo to nie bylo o tak urwaniu glowy, ale troche sie z tym szarpanie. Co dalo nowych emocji i wrazen. Nie martw sie tak zbytnio Ed ze przesadzisz z tym wszystkim. Bo naprawde my czekamy na Mortal krwawy ostry itd. Potrzebujemy nowych wrazen, co uwazam ze nam to zapewnisz, ale rowniez pamietaj o dobrej sterownosci ;] Ale mysle tak sobie ze Boon nie robi tylko dla nas, dla fanow MK9, ale sadze ze sam zatesknil za dawnym dobrym Mortalem ;] Tylko tak dalej Edzik  ;D To jest moje zdanie ;]

Srry chlopaki za taki dlugi opis ;]

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 22, 2009, 06:11:28 pm »
Ja wam powiem tak. Po pierwsze jak wczesniej napisalem w temacie o MK vs DC. Ed cfaniaczyl. Chcial zarobic jak najwiecej siana za jak najmniej. MKDA mu sie udalo. Chyba kazdemu sie spodobalo ten nowy styl i klimat... To postanowil ciagnac to dalej w MKD... Lecz to juz nie wyszlo, wiec w MKArmageddon dal wszystkie postacie i dodatkowe triki typu walczenie w powietrzu, no nie powiem bo w MKD tez cos dodal  :) ... Tu rowniez chcial zdobyc siana bo kto jaki Mortalowiec niechcialby MK z wszystkimi postaciami... Lecz niestety recenzja mowila nam o tym ze chociaz sa wszystkie postacie to i tak gra jest niedorobiona... Wiec Ed nie odzyskal takich rezultatow jak chcial ... Mysle ze dzieki tym przezyciom przejzal na oczy, ze my nie patrzymy zbytnio na produkt

Aha, czyli uważasz Boona za debila? Sorry, ale to najbardziej naiwna teoria jaką tu czytałem.

Dobra widze ze fani sa bardzo zdenerwowani po ostatnich moich numerach, czas im pokazac ze nie zgredzialem i im pokaze ze potrafie jescze robic MK" Poddal sie fanom, nie chce z nimi walczyc
Ten Pan ma czterdzieści pięć lat. Raczej pomyślał "Pasuje zrobić w końcu dobrego Mortala, a nie te gnioty dzięki którym wyciągamy kieszenie od naiwniaków bo stracimy źródło dochodu" Ty sobie nie wyobrażaj, że ktokolwiek będzie brał takie rzeczy na honor i ambicje. W jakim Ty świecie żyjesz. Tam gdzie pieniądze tam nie ma takich ideałów jak piszesz.

Ale chce odzyskac twarz u fanow
Ło Jezu. Tak z pewnością  ;D Bo to szlachetny palladyn na służbie u Boga Jedynego i priorytetem jest dla niego odzyskanie twarzy.

Nie martw sie tak zbytnio Ed ze przesadzisz z tym wszystkim. Bo naprawde my czekamy na Mortal krwawy ostry itd.
Nie, nie czekamy. Mów za siebie. Niejaki Death Dealer powiedział ładnie, że Mortal Kombat to nie tylko krew

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 22, 2009, 07:56:27 pm »
Za jakie ty mnie slowka Adept lapiesz... Krwawy hyba tez na tym sie opiera Mortal Kombat. Powiedzialem krwawy ostry itd. Wiesz co to znaczy itd, jak nie wiesz to ci powiem  :D itd "i tak dalej". Bede zadowolony jezeli ciebie nauczylem troche slownictwa ;]A po 2 ja nie wiem on zyje produkcja gry, Zrobil naprawde sporo czesci Mortal Kombat, i co na koncu maja powiedziec fani ze Ed byl dobry ale sie skonczyl ? Mi by bylo z tym zle naprawde polozyl bym wszystko na jedna karte, i bym zrobil prawdziwego Mortala. I dlatego uwazam ze on zrobi to samo ... Czy uwazam Eda Boona za debila ? Nie poprostu np Tekken oparty jest praktycznie na tym samym systemie walki. I chyba jakos sobie finansowo radzi. Ale niestety Mortal Kombat cos slabiej idzie bo fani ciagle narzekaja. To chyba czas na zmiany prawda ? Sprobowal Trilogy 3D ale m nie wyszlo no to niech kombinuje nad czyms innym  ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 22, 2009, 08:03:31 pm »
np Tekken oparty jest praktycznie na tym samym systemie walki. I chyba jakos sobie finansowo radzi.

Przeżyłem prawdziwy szok, takiego czegoś nigdy nie przeczytałem nigdzie. Wydrukuję to sobie i będę czytał w ciężkie dni ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 22, 2009, 08:08:05 pm »
Mi by bylo z tym zle naprawde polozyl bym wszystko na jedna karte, i bym zrobil prawdziwego Mortala. I dlatego uwazam ze on zrobi to samo
Co innego nastolatatek nie pracujący na poważnie, a co innego dorosły mężczyzna którego Mortal Kombat jest pracą. To że Ty uważasz, że on postąpiłby tak samo, nie znaczy że tak uczyni.

Czy uwazam Eda Boona za debila ? Nie poprostu np Tekken oparty jest praktycznie na tym samym systemie walki. I chyba jakos sobie finansowo radzi.
Radzę zagrać najpierw w Tekkena który ma NIEPORÓWNYWALNIE lepszy system walki od Mortali w 3d. Przykładowo Yoshi ma około 250 kombinacji comb. Ile miała przeciętna postać comb w Mortal Kombat Deception/Armaggedon?


Ale niestety Mortal Kombat cos slabiej idzie bo fani ciagle narzekaja.
A czyja to jest wina? Fanów? Jak gram w Tekkena od roku 1997 tak tylko raz zdażyło mi się ponarzekać na czwartą część serii (I to nie tylko mi). Jednak później wyszła oszałamiająca część piąta i znowu było wspaniale. A Mortal Kombat? Od Mortal Kombat 4 coraz gorzej i coraz bardziej kiczowato. Jakoś Tekken nauczył się po czwartej części jak robić gry dla fanów. Ed Boon zrobił Deadly Alliance, Deception, Special Forces, Armaggedon i nie, ja mam być optymistą prawda?

o chyba czas na zmiany prawda ? Sprobowal Trilogy 3D ale m nie wyszlo no to niech kombinuje nad czyms innym
Niech on nie kombinuje, a sprzeda prawa autorskie

Bede zadowolony jezeli ciebie nauczylem troche slownictwa ;]
Dziękuję, przyda się. Zwłaszcza nauki od osoby która nawet nie używa polskich liter.

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 22, 2009, 08:46:56 pm »
ja tylko dodam od siebie ze 2D az tak nie zyje ze w przyszlym miesiacu jest premiera nowego KOFa:p jak sie chce to sie da!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 22, 2009, 08:49:53 pm »
Dla mnie osobiście gdyby wyszło MK w 2D to załamałbym się, opadłyby mi ręce, a oczy zobaczyły moją własną dupę :) System w MKvsDCU jest dobry, taki mógłby być w kolejnej części, bo bardzo przypomina ten z MK2. Chociaż wychodzą gry w 2D i są fajne to MK jak najbardziej w 3D z lekkim usprawnieniem tego z ostatniej części.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:04:09 pm »
A co w tekkenie ten rudy gostek ma te same kopnecia od tekken 3 i malo w nim sie zmienia moze ma jakies dodatkowe. Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole. Ale i tak lubie czasami w to pograc

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:05:07 pm »
ja bym jeszcze nie robil zmiany stylu jak co i przywrocil stage fatality;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:07:41 pm »
A co w tekkenie ten rudy gostek ma te same kopnecia od tekken 3 i malo w nim sie zmienia moze ma jakies dodatkowe. Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole. Ale i tak lubie czasami w to pograc


Jeżeli MATI mówisz tzn chyba myślisz, że system w Tekkenie jest identyczny do tego w Mortal Kombat to gdzie masz oczy pytam?

Są to tak dwa różne systemy jak musztarda i ketchup, niebo i ziemia itp ;D no ale ciesze się, że wg Ciebie MK ma tak doskonały system jak Tekken. Niech żyje MATI ;)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:09:49 pm »
Mati...podaj mi swoja definicje ?systemu walki? bo wg mojej albo mi cos nie gra, albo te systemy sa DIAMETRALNIE rozne...XD

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:10:14 pm »
A co w tekkenie ten rudy gostek ma te same kopnecia od tekken 3 i malo w nim sie zmienia moze ma jakies dodatkowe. Mi sie wydaje ze system walki jest taki sam i  w ogole. Ale i tak lubie czasami w to pograc

Niech ktoś mi przetłumaczy to  ;D Jest to tak bez sensu napisane. Równie dobrze mogę powiedzieć że żółty gostek, ten, no... Yyyy, Skorpien czy jak mu tak, od Mortal Kombat 1 do Mortal Kombat Trilogy ma cały czas te same trzy ciosy (Teleport, harpun, nożyce). Kompletnie nie wiesz o czym piszesz

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:13:54 pm »
Hehe ale ja nic nie pisalem ze MK ma taki systemwalki co Tekken bo nie ma i tak ma byc. Hehe naprawde napisalem 2 linijki i jescze nie umiecie tego zrozumiec ?  :D I co najwazniejsze chyba nie jest to takie trudno do zczajenia. Luna ty moze nie bo mogles przeczytac post davidkoza i tym postem sie kierowac. Ale ze ty Davidkoz tego nie zrozumiales to powiem ci tyle. Ciesze sie ze przylapalem cie na takim czyms  :D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:28:37 pm »
Nie wiem jak on ma dokladnie... Ale tak sobie mysle ze nie ma duzo rudych postaci tekkenie co wladaja nogami i do tego ma te same kopniecia w 5 itp jak w 3 ;]