Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 655320 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2490 dnia: Czerwca 18, 2015, 08:31:40 pm »
Chodzi plotka, że NRS wywaliło twórców PC'towego porta (High Voltage) i zatrudniło Q-Loc. Studio odpowiedzialne np. za Ultra Street Fighter 4 na PC, które wygląda bardzo dobrze. Bardzo spóźniona decyzja, ale wydaje mi się że mogłoby się sporo poprawić.
Jeśli to jest prawda to chyba się popłaczę z radości. :P
Do płaczu z radości powinni jeszcze dorzucić w ramach rekompensaty komplet DLC od razu na płycie za free.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2491 dnia: Czerwca 18, 2015, 08:37:30 pm »
Chodzi plotka, że NRS wywaliło twórców PC'towego porta (High Voltage) i zatrudniło Q-Loc. Studio odpowiedzialne np. za Ultra Street Fighter 4 na PC, które wygląda bardzo dobrze. Bardzo spóźniona decyzja, ale wydaje mi się że mogłoby się sporo poprawić.
Jeśli to jest prawda to chyba się popłaczę z radości. :P
Do płaczu z radości powinni jeszcze dorzucić w ramach rekompensaty komplet DLC od razu na płycie za free.
Hahahaha jak oni zrobią dobrze działający port, który będzie dostawał prawdziwe wsparcie w postaci łatek to już będzie sukces. O free DLC to nawet nie śmiem mieć mokrych snów. ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2015, 08:52:48 pm wysłana przez johnx »

Offline XmortenX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Xmiras8405X
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2492 dnia: Czerwca 19, 2015, 01:26:17 am »
Pewnikiem znowu przesuną premierę MKX na starsze generacje na jakiś grudzień albo następny rok  :D Do tego czasu to ja zbiorę hajs na PS4  ;D

A zupełnie poważnie to paradoksalnie nawet dobra wiadomość, partaczom już podziękujemy, ja już wolę zaczekać, żeby za grę wzięli się profesjonaliści. Może im wyjdzie lepiej.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2493 dnia: Czerwca 19, 2015, 12:19:34 pm »
Kurde, dopiero teraz doczytałem, że to nie potwierdzone info. Mam nadzieję że to jednak prawda chociaż to co napisałeś XmortenX o przesuwaniu daty na staruchy tyczy się również mnie.... :P

Offline XmortenX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Xmiras8405X
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2494 dnia: Czerwca 19, 2015, 12:40:55 pm »
Czyli jednak nie jestem sam z tym oczekiwaniem z wytęsknieniem na MK X na starsze generacje  :) Nowy Street Fighter był fajnie zrobiony, grałem w niego sporo, więc wiem. Zatem jest iskierka nadziei, że otrzymamy coś dobrego. Powiem Ci, że gdzieś na Amazonie widziałem już datę grudniową premiery MK X  :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2495 dnia: Czerwca 19, 2015, 01:11:53 pm »
Cóż, w moim przypadku zwrot  "z wytęsknieniem" to trochę  nadużycie ale nie powiem, że nie czekam w ogóle. Jak wyjdzie to ją dopadnę... :) A o czwórce też coraz częściej myślę.........

Offline XmortenX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Xmiras8405X
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2496 dnia: Czerwca 19, 2015, 01:40:21 pm »
Też chodzi mi po głowie kupno czwórki, tylko kaski na razie brak. Do tego przeraża mnie cena akcesoriów do niej np. kamerki do Move. Po podliczeniu tego wszystkiego wychodzi spora sumka.

Offline Warlordus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2497 dnia: Czerwca 19, 2015, 11:42:48 pm »
Hej wszystkim
Zacznę od tego że jestem nowy na forum. Mam do was pytanie: Jutro planuję zakup mkx. Jednakże jestem kompletnym nowicjuszem w bijatykach (losowe wciskanie przycisków na padzie w nadzieji na zwycięstwo). Jak zatem powinienem ,, wejść" w gatunek bijatyk,  aby grać na poziomie? Dodam, że parę tyg temu kupiłem Mk 9 (ukończyłem nawet story mode,  ale na begginer + jakieś podstawowe kombo sub zero) i zacząłem też grać w injustice (na normalu do 4-3 przeciwnika od końca dotarłem w laderze). Co możecie poradzić kompletnemu newbie w bijatykach aby zaczął grać lepiej?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2498 dnia: Czerwca 20, 2015, 04:21:45 am »
Witaj. Niedawno takie coś było już poruszane na łamach forum: http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2204.msg38588#msg38588

Offline Warlordus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwca 21, 2015, 10:39:06 am »
Czy Kitana to dobra postać na rozpoczęcie przygody z mkx? Czy jest coś specyficznego na czym muszę się skupić podczas nauki tej postaci?

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2500 dnia: Czerwca 21, 2015, 03:18:21 pm »
Według mnie tak sam nią gram choć jestem wyznawcą Baraki którym gram od MK2, no ale skoro w MKX go nie ma to trzeba było poszukać innego kandydata i Kitana poszła na pierwszy ogień i nie żałuję. Wariacja Burza Królewska jest świetna, proste combosy, proste fatality i brutality do tego jest bardzo szybka i zarówno w ofensywie jak i w defensywie można nią wygrać. Oczywiście to tylko moje zdanie, choć gram w MK od naprawde wielu lat to są ode mnie lepsi znawcy i zapewne inni zwłaszcza ci co dłużej grają Kitaną bardziej konstruktywnie i szczegółowo wypowiedzą, bo sam nie jestem jakimś wymiataczem. Tak naprawde tak jak było kilka postów temu mówione, ograj sobie każdą z postaci i wtedy najlepiej się dowiesz, którą ci się najlepiej gra, najlepiej ją czujesz.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2501 dnia: Czerwca 22, 2015, 03:26:20 pm »
Na jednym z hiszpańskich forum przeczytałem że w Kombat Pack 2 mają pojawić się Rain, Meat, Baraka i Sindel. Nie wiem czy to prawda czy to tylko plotka.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2502 dnia: Czerwca 22, 2015, 03:58:08 pm »
To, że ktoś tak napisał to jedyne potwierdzenie tego, czy ta osoba ma jakieś dowody? Absolutnie w to nie wierzę, Meat w dlc to super żart xD Taki pack zresztą słabiej by się sprzedał niż ten pierwszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2015, 04:01:45 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2503 dnia: Czerwca 23, 2015, 07:56:49 pm »
Mnie gnębi, że im tak długo zajmuje wypuszczenie kolejnych postaci. Są dopracowane - to fakt, ale oczekiwanie na Tremora mnie zabija;( Swoją drogą wczoraj w końcu siadłem do VS offline i w ogóle muszę odszczekać wszystko co o multi napisałem. Offline da się wyczuć różnice ciosów na bloku i da się kontrować. Dopiero z kimś na kanapie i drugim padem w ręku ta gra staje się naprawdę mega-grywalna.

Offline janusz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2504 dnia: Czerwca 23, 2015, 09:51:04 pm »
Też zastanawiam się czemu na Tremora czekamy tak długo, widocznie muszą go dopracować. Zastanawiałem się jakie postacie mogą pojawić się w combatpacku 2 jeśli oczywiście wyjdzie i postanowiłem przeanalizować szanse pojawienia się niektórych z nich

Baraka - Postać znana już od mk2, ma bardzo dużo fanów, można z nim walczyć w story mode. Moim zdaniem szanse pojawienia się bardzo wysokie
Sindel - Również można walczyć z nią w story mode, postać znana od mk3, unikatowe zdolności. Możliwość pojawienia się równiez uważam za bardzo wysoką
Rain - Tak jak dwie postacie wyżej
Smoke - Nie możemy walczyć z nim w story mode, jednak pojawia się informacja że zmienił imię, więc jest duża szansa że zobaczymy go jako postać grywalną
Fujin - Bóg wiatru z mk4, widzimy go w story mode gdzie pomaga Raidenowi. Ma unikatowe zdolności. Moim zdaniem szanse że zobaczymy go jako postać grywalną są wysokie
Nighwolf - Indianin z MK3, widzimy go w story mode nie możemy jednak z nim walczyć, ma w miarę unikatowe zdolności chociaż szansę że pojawi się jako postać grywalna uważam za niskie. Mamy już łucznika Kung Jina a światło z nieba podobne do tego z fatality Nighwolfa ma Kotal Khan
Stryker - Policjant z mk3, nie ma chyba zbyt wielu fanów a ciosy z granatami, pistoletami czy pałką policyjną ma wiele postaci więc szansę na pojawienie się Strykera jako postaci grywalnej uważam za niskie
Kabal - Postać jak dwie wyżej z mk3, unikatowe zdolności, ma wielu fanów, jego szanse na pojawienie się jako grywalna postać uważam za wysokie
Frost - żeńska wersja Sub-Zero. Nie grałem w mortale w których ona się pojawia więc zbyt wiele o niej nie wiem jednak z tego co czytam ma sporo fanów. Jej szansę na pojawienie się jako postać grywalną uważam za średnie
Bo Rai Ho - gruby mistrz Liu Kanga którego ciosy polegały na wymiotowaniu i pierdzeniu z tego co widziałem na filmikach z cześci których występował. Szansę na jego pojawienie sie uważam za niskie
Li Mei - Nic nie wiem o tej postaci więc nie będę spekulował
Serena - Postać z MKM, również niewiele pamiętam rzeczy z nią związanych, jednak z tego co się orientuję ma sporo fanów więc szansę na jej pojawienie się uważam za średnie
Sektor - W story mode pojawiają się tylko jego szczątki, chociaż muszę przyznać że brakuje mi Sektora i Cyraxa tak jak wielu graczom. Szanse że któryś z nich się pojawia są moim zdaniem spore, najbardziej bym chciał żeby pojawili się obaj.
Reiko - Osobiście nie pojawia się w story mode jednak jest mowa o jakimś traktacie z Reiko, z tego co pamiętam nie miał jakichś ciekawych zdolności więc szansę na pojawienie się go uważam za niskie

Teraz postacie które nie pojawiają się w story mode jednak duża część graczy chciała by je zobaczyć

Cyrax - Nie mamy informacji czy zginął i co się z nim dzieje, wielu jego i Sektora brakuje w mkx, szansę że co najmniej jednego z nich zobaczymy jako grywalną postać uważam za wysokie
Noob Saibot - Z tego co pamiętam to zginął w mk9, lubię tą postać jednak uważam że raczej go nie zobaczymy
Shang Tsung - Pojawia się w kilku endingach, ma wielu fanów jednak szanse na zagranie nim uważam za niskie chociaż kto wiew
Jade - Tu uważam że na 99,9% się nie pojawi. Jedna z wersji Kitany ma jej kij i to coś do rzucania. Jade w najnowszym mk się nie pojawi a szkoda
Kintaro - Tu jestem prawie na 100% pewny że tej postaci nie zobaczymy, no może jako skórkę dla Goro
Shiwa - Szybsza i zwinniejsza wersja Goro. Z tego co się orientuję z fabuły to nie zginęła, więc jakieś nikłe szanse że zobaczymy ją jako postać dodatkową są chociaż niewielkie
Motaro - Tu jestem również na 99% pewny że postać się nie pojawi a już na pewno nie w formie centaura. Może jeszcze kiedyś go zobaczymy ale jako minotaura
Shao Kahn - Jedyny słuszny boss w MK. W laboratorium Quan Chi widzimy jego młot i zbroję więc szansę że się pojawi są raczej mizerne a szkoda bo z chęcią bym pograł imperatorem jako grywalną postacią.

To by było na tyle, to tylko moje prywatne przypuszczenia więc mogą pojawić się zupełnie inne postacie albo Combat Pack 2 może w ogóle nie wyjść chociaż bardzo bym chciał chyba jak my wszyscy go zobaczyć

Mam jeszcze pytanie, czy wiecie jak odblokować mroczne stroje Kitany, Liu Kanga itd?