Autor Wątek: Garść nowości z E3!  (Przeczytany 33862 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:51:33 pm »
Ale Ermac postacią z krwi i kości stał się dopiero w UMK3. Jak Boon zadzwonił czy mają go dać to powiedziałem, że nie. Przykro mi....
Ale na szczęście Eddy nie zawsze się słucha więc może uświadczymy Ermaca  :) Ja bym był za .......

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:55:27 pm »
SlaveMe mam idealny pomysł na intro:D Cała akcja z Shao i raidenem, następuje pier######cie, nagle raiden znajduje się w białym pokoju z cygarem w pysku i podchodzi do niego najwyższy bóg (a jakże by inaczej) SlaveMe i oznajmia "Synu, walczyłeś dzielnie ale dostałeś wpie##ol. Life's a bitch, zdarza się. Ale byłeś dzielny i dlatego masz JEDNO...dokładnie JEDNO życzenie. Powiedz mi czego byś chciał a ja jak mi sie zachce, to je spełnię." Raiden na to mówi "Zawsze chciałęm przelecieć Kitanę. Da się zrobić szefie?". Niestety SlaveMe się nei zgadza - wiadomo przecież, że wszystkie godne niunie są jego. Więc mówi Raidenowi aby se wybrał inne życzenie ale szybko bo za 2 i pół sekundy TIME's UP. Raiden więc w popłochu nie wie co powiedzieć i strzela "Przenieś mnie w przeszłość". Znany ze swojego kozackiego poczucia humoru SlaveMe wysyła więc Radiena randomowo w czas i tak się staje że trafia akurat prosto pod trzy czachy Shanga:D I tu rozpoczyna się nowa historia....

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:02:28 am »
SlaveMe mam idealny pomysł na intro:D Cała akcja z Shao i raidenem, następuje pier######cie, nagle raiden znajduje się w białym pokoju z cygarem w pysku i podchodzi do niego najwyższy bóg (a jakże by inaczej) SlaveMe i oznajmia "Synu, walczyłeś dzielnie ale dostałeś wpie##ol. Life's a bitch, zdarza się. Ale byłeś dzielny i dlatego masz JEDNO...dokładnie JEDNO życzenie. Powiedz mi czego byś chciał a ja jak mi sie zachce, to je spełnię." Raiden na to mówi "Zawsze chciałęm przelecieć Kitanę. Da się zrobić szefie?". Niestety SlaveMe się nei zgadza - wiadomo przecież, że wszystkie godne niunie są jego. Więc mówi Raidenowi aby se wybrał inne życzenie ale szybko bo za 2 i pół sekundy TIME's UP. Raiden więc w popłochu nie wie co powiedzieć i strzela "Przenieś mnie w przeszłość". Znany ze swojego kozackiego poczucia humoru SlaveMe wysyła więc Radiena randomowo w czas i tak się staje że trafia akurat prosto pod trzy czachy Shanga:D I tu rozpoczyna się nowa historia....
Mnie tam się podoba....  :D
Jeszcze można dołożyć nowych wrogów: Czrany Dym z LOST, Kang the Conqueror i SKYNET  :P

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:04:38 am »
I Buke:D taki subboss:D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:07:48 am »
Panowie wróćcie do rzeczywistości i nie spamujcie w temacie  ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:15:36 am »
Oczywiście Heaven......  :)
my tylko spekulujemy na temat intra.......
Mam nadzieję że Shao Kahn brutalnie rozbebeszy tego bożka.....

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:16:16 am »
Znowu zabijasz inwencję twórczą...przecież my staramy się wymyślić intro do MK9!;p

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:55:00 am »
Oglądałem raz jeszcze Fatal Mileeny i podoba mi sie jeszcze jedna rzecz. A mianowicie gdy Mileena przystępuje do dzieła Lao gubi swój kapelusz [BTW kocham to słowo a tak rzadko mam je okazję używać "kapelusz"]. Gdyby owy kapelusz mu nie spadał wyglądało by to paskudnie.... Jak ręce zostające przy nogach przeciwnika podczas niektórych Fatali w MK2D.....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 18, 2010, 01:27:45 am »
Cytuj
BTW kocham to słowo a tak rzadko mam je okazję używać "kapelusz"]
Nom, jest gargantuiczne.

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 18, 2010, 08:06:48 am »
Mały wywiad z Ed Boon na "E3" i kilka walk pokazanych z najnowszego MK9

http://www.youtube.com/watch?v=P-lxLFt55yQ

Offline elson

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:10:41 am »

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:05:39 am »
No, jest pięknie! :) Fatality Kunga na końcu wymiata jak dla mnie ;)

Offline przekorn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:35:59 am »
Witam

jeszccz lepsza jakosxc :)

newbielink:http://www.youtube.com/watch?v=izVZsnCiaWk [nonactive]

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:43:19 am »
No zapowiada się coraz lepiej fajne są nowe specjale fatale tryb walki czterech postaci i podobają mi się te wejścia postaci na arenę jak na razie według mnie najbardziej efektownie wchodzą Scorpion i Sub dobrze też że Scorpion może używać tych mieczy na plecach w czasie walki  bo gdyby były sobie od tak tylko na pokaz byłoby bez sensu
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 11:01:11 am wysłana przez Piekielny Scorpion »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:20:17 am »
Adept@odnośnie ninja, samuraja to był sarkazm ,a nie pytanie:P Nabijałem się ,że już bliżej jemu do smuraja niż do ninja. Źle zrozumiałeś to co napisałem, a ten link co wysłałeś dobitnie wskazuje, że obecnym ninjasom z MK jest bardzo daleko do wyglądu ninja. to samurajowie przywdziewali piękne zbroje, chełmy. i może się to tobie i innym nie podobać ,ale ten concept, co mam na avatarze to jest klasyczny strój ninja jak w MKI .Może w MKII   dobre były ich stroje jednak maski już są fantastyką:P Pozdro

Odnośnie filmiku z YT jestem pod sporym wrażeniem:) Idą w dobrym kierunku jeśli chodzi o gameplay:)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 11:30:50 am wysłana przez król maciuś1wszy »