Autor Wątek: Mortal kombat gold  (Przeczytany 16059 razy)

Offline sub-zero 2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« dnia: Listopada 25, 2006, 08:30:23 pm »
Może mi ktoś powiedziec z kąd można wytrzasnąć MKG na PC  help

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2006, 08:40:53 pm »
nie ma jakotakiego mkg na pc
masz 2 opcje:
1. łatwiejsza ale ciut gorsza- sćiagasz sobie trainery (szczególnie enhanced) do mk4 np ze strony mkc.honmaru.pl i masz to co w mk gold, oczywiście potrzebujesz do nich całego mk4 (może byc ta wersja z neta [ok 20 mb]
2. trudniejsza ale lepszy efekt- ściagasz sobie z p2p lub torrenta rom mortal kombat gold pod dreamcasta i emulatorek dc i to tyle

dlaczego 1 metoda jest gorsza?
bo dostajesz dodatkowe postacie kosztem np jaxa (cyrax jest podmieniany za pana czekoladkę), a druga sprawa to grafika- na dc jest dużo lepsza niż na pc

Offline sub-zero 2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2006, 09:25:27 pm »
jeszcze dwa pytanka
jak kożystać z tych zmian jaxa na cyraxa?
który z pacha do moral kombat enhancet mam sciągnią i jak je zainsalować żeby to co w opise było żeczywiście prawdą??

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2006, 09:39:12 pm »
ściagasz sobie enhanced i chyba rozpakowujesz do głównego folderu z grą (mówie chyba bo nie chce mi sie tego sprawdzać). zresztą jest tam plik read me. jeżeli nie znasz angielskiego (nie obraź się bo niektórzy tutaj nie znają) "extraxt to (...)" znaczy "wypakuj do (...)". jak mówiłem jax to cyrax. nie znaczy to że pojawi sie tam jego ikonka. poprostu dalej mamy czekoladke. wybierasz go ładuje sie menu, kolumny i...... cyrax! jest tam gdzies rozpisane ktora postac podmienia ktora (tj w read me)

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 15, 2007, 08:47:02 pm »
Witam to mój pierwszy post na tym forum :D

Chciałbym sie spytać czy można jakos skombinować Barakę do MK 4?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2007, 07:06:11 pm »
Z tego co wiem to niestety nie. Jest oczywiście specjalny dodatek dzięki, któremu masz możesz wybrać Kung Lao, Cyraxa i Mileene tylko, że one wchodzą na miejsce Kaia, Jaxa i chyba Tanyi. Do tego postacie z Golda nie tylko zastępują miejsca oryginalnuch postaci ale równierz przejmują ich ciosy specjalne czyli np Kung Lao zamiast rzucać kapeluszem będzie ciepać ogniem jak Kai.

Co do skopiowania postaci Baraki do MK4 - to jest możliwe ale trudne bo nie jest kompaktybilny z innymi modelami przez co nie da się go podmienić (nie mówiąc już o dodaniu bo wtedy trzeba by cały kod gry pozmieniać).
Tak to niestety wygląda :evil:

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2007, 10:39:10 pm »
Mam komp 1 ghz procka 256 RAM-u i karte grafiki 128 MB. Czy jest jakiś emu Dreamcasta który by poszedł razem z MK Gold. Albo MK Gold na inną platformę np. Nintendo 64 bo jego emu by mi juuz poszlo

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2007, 10:52:22 pm »
No niestety ja mam powiedzmy nieco lepszy sprzęt a i tak nie idzie MK Gold tak żebym mogł sobie elegancko pomłucić. Moc procka jest najbardziej wykorzystywana w emu dreamcasta (chankast). A wersja na N64 wogóle istnieje  :?: eee

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 18, 2007, 08:21:23 am »
Cytat: "Sicku"
A wersja na N64 wogóle istnieje  :?: eee


No właśnie nie wiem i pytam sie starych wyjadaczy :wink:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 22, 2007, 01:03:54 am »
MK Gold wyszedł tylko i wyłącznie na DreamCasta. Nie ma go na żadnych innych platformach a mógłby przynajmniej wyjść na PC :evil:

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 23, 2007, 01:52:11 pm »
DEmul ma chyba mniejsze wymagania a na nim też mozna pograc w Golda.
Sim a jaki masz procek?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 23, 2007, 11:10:31 pm »
Kiedy pierwszy raz odpalałem emulator DC (nie pamiętam jakiego) to miałem AMD Athylon 1,5 Ghz, 255 MB RAM i ATI Radeon 9200 SE.
Niestety kiepsko chodziło, praktycznie miałem "slow motion" :P i to spory.
Teraz mam lepszy sprzęt: AMD Athylon XP 2800+  2Ghz, 1GB RAM i Sapphire Radeon X1550. Ogólnie to teraz emulatory śmigają równo ale jeszcze nie testowałem emulatora DC bo szukam dobrego (działającego :P ).
Wszelkie sugestie mile widziane  :wink:

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 24, 2007, 12:09:56 pm »
Mówie ci że Demul odpala całkiem sporo gier i ma mniejsze wymagania od Chankasta. Pozatym jest go łatwiej skonfigurować (przynajmniej dla mnie)

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 24, 2007, 07:49:06 pm »
Nie chce być upierdliwy ale Mk Gold jest w 3d więc nie ten dział i temat ma na celu zdobycie linka do tej gry więc tym bardziej. Sorry za offtop

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 24, 2007, 10:54:56 pm »
Jakoś MK 4 jest przypisywany do tego działu a MK Gold to jego ulepszona konwersja na Dżrimkasta. Więc sądze że rozmowa jest na miejscu.