Autor Wątek: Gorzkie zale  (Przeczytany 27634 razy)

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 18, 2007, 02:59:10 pm »
mam żal do Snake'a, że nie podobają mu się błędy rotograficzne ;D
wiesz stary... nam -  osobom z wododupiem jest trudno sprawdzać
błędy ;] muahahaha ;D


Po za tym:
mam żal do Shihan_Yosuzu, o to, że jest takim Prze  Chu**m ;]


:D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 18, 2007, 03:51:30 pm »
brum... brum... brumm... <bawi> xD

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 18, 2007, 03:52:58 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
mam żal do Snake'a, że nie podobają mu się błędy rotograficzne ;D
wiesz stary... nam -  osobom z wododupiem jest trudno sprawdzać
błędy ;] muahahaha ;D


Po za tym:
mam żal do Shihan_Yosuzu, o to, że jest takim Prze  Chu**m ;]


:D

Mów za siebie, bo ja nie mam wododupia. Ale powinieneś się zgłosić do Kuratorium, tam pomogą napewno.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 18, 2007, 04:34:31 pm »
Cisza już ludzie. Nie macie czegoś innego do roboty?

Cytat: "$nake"
wiem ze moze sie zdarzyc napisac "z kąd"


jakaś aluzja Snejk?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 18, 2007, 04:43:37 pm »
Cytat: "davidkoz"
Cisza już ludzie. Nie macie czegoś innego do roboty?

Cytat: "$nake"
wiem ze moze sie zdarzyc napisac "z kąd"


jakaś aluzja Snejk?


haha, o tobie nie mowie bo ty na obczyznie wiec masz usprawiedliwienie bo po takim czasie troche naszego pieknego, KALECZONEGO jezyka mozna zapomniec  :P  :twisted:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 18, 2007, 07:24:59 pm »
Cytat: "davidkoz"
Cisza już ludzie. Nie macie czegoś innego do roboty?

Cytat: "$nake"
wiem ze moze sie zdarzyc napisac "z kąd"


jakaś aluzja Snejk?

No i co tak wrzeszczy. Dobra, już dobra.
No to mam żal, że MK8 nie będzie na PC, a o MKP5.0 i MKBS nic nie słychać. Yyyyychyhyyyyy buuuuuuuuuaa ja chcę graaaać

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 18, 2007, 08:18:55 pm »
Cytat: "Shihan_Yosuzu"
mam żal do Snake'a, że nie podobają mu się błędy rotograficzne ;D
wiesz stary... nam -  osobom z wododupiem jest trudno sprawdzać
błędy ;] muahahaha ;D


Po za tym:
mam żal do Shihan_Yosuzu, o to, że jest takim Prze  Chu**m ;]


:D


Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się   :D

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 18, 2007, 10:05:59 pm »
Wyluzować powiadasz :D   i o swietach wspominasz. Raz miałe taka kacje niedawno, budze sie patrze kaloryfery ciepłe mysle cos podejrzanego  wychodze z pokoju czuje mandarynki   :twisted:  mysalem ze jak wejde do salonu to choinke zastane ale wał  zadnego drzewa iglastego nie było xD ludzie a nie moge jak czuje mandarynke w zimie to zawsze mysle ze swieta juz sa co roku tak mam :D

Davidkoz masz przemiła wyluzowjuącą miłą historyjke bez bluzgów :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 19, 2007, 12:12:51 am »
No ja nie mieszkam  w PL i tutaj u mnie już wszystko postrojone jest. Wszędzie światełka, choinki i bombki. Reklamy tirów z cocacolą (którą wszyscy znamy) i świątecznych promocji i gier konsolowych. 24 na dobe czuje świąteczną atmosfere oraz mandarynki jak Rell powiadasz.  :wink:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 19, 2007, 11:47:17 am »
Cytuj
"davidkoz":
Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania
nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się
Very Happy
Fajnie. Będą prezenty i choinka na forum? A kiedy będziemy śpiewać kolędy, bo ja już sobie powtażam. Zeszyt z nutami gdzieś się zapodział, ale pamka nie szwankuje, właśnie skończyłem sobie grać Cichą Noc.
Chcesz posłuchać? Zagrałbym jeszcze raz, ale nie będziecie i tak słyszeć. Chyba, że nagram i wyślę do Bodzia. On da to na forum i jak będziecie tu wchodzić to będzie grał wam Mkmaniak kolęde fajną.
Może być? hehe

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 19, 2007, 01:12:38 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytuj
"davidkoz":
Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania
nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się
Very Happy
Fajnie. Będą prezenty i hoinka na forum? A kiedy będziemy śpiewać kolędy, bo ja już sobie powtażam. Zeszyt z nutami gdzieś się zapodział, ale pamka nie szwankuje, właśnie skończyłem sobie grać Cichą Noc.
Chcesz posłuchać? Zagrałbym jeszcze raz, ale nie będziecie i tak słyszeć. Chyba, że nagram i wyślę do Bodzia. On da to na forum i jak będziecie tu wchodzić to będzie grał wam Mkmaniak kolęde fajną.
Może być? hehe


Zeby odstraszalo odwiedzajacych forum?  :lol:

Ja pierdole "hoinka"
:zalamka:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 19, 2007, 02:46:27 pm »
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytuj
"davidkoz":
Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania
nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się
Very Happy
Fajnie. Będą prezenty i choinka na forum? A kiedy będziemy śpiewać kolędy, bo ja już sobie powtażam. Zeszyt z nutami gdzieś się zapodział, ale pamka nie szwankuje, właśnie skończyłem sobie grać Cichą Noc.
Chcesz posłuchać? Zagrałbym jeszcze raz, ale nie będziecie i tak słyszeć. Chyba, że nagram i wyślę do Bodzia. On da to na forum i jak będziecie tu wchodzić to będzie grał wam Mkmaniak kolęde fajną.
Może być? hehe


Zeby odstraszalo odwiedzajacych forum?  :lol:

Ja pierdole "hoinka"
:zalamka:

To nagram Sound tracka z MK.
No to przechlap masz Snake, bo Davidkoz pisał o tym, żeby się jakoś wyrażać. A poza tym. Co masz do choinki? Ja bym chciał mieć święta cały czas.

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 19, 2007, 03:04:41 pm »
Cytat: "davidkoz"


Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się   :D



oh nie.. ja jestem chamem.. strasznym, wulgarnym niśmiesznym kiepem
;D.. chyba się załamię i strzelę se w twarz ;D hehe... żartowałem ;D

z częścią twoich uwag się zgadzam ;D

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 19, 2007, 07:00:23 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytuj
"davidkoz":
Nie podoba mi sie styl w jaki piszesz na forum. Przesycony jest chamstwem, bluzgarstwem, dziwny doborem słów oraz literówkami. Zboczona miłość do udowadniania
nam czegoś czego tak naprawde nie ma, aż wylewa się z ekranu monitora. Jestem zmęczony, mam dość i potrzebuje odpocząć.
Czy mogliby wszyscy troche wyluzować, zastopować i pomyśleć nad czymś milszym ? Święta się zbliżają ludzie. Cieszcie się
Very Happy
Fajnie. Będą prezenty i hoinka na forum? A kiedy będziemy śpiewać kolędy, bo ja już sobie powtażam. Zeszyt z nutami gdzieś się zapodział, ale pamka nie szwankuje, właśnie skończyłem sobie grać Cichą Noc.
Chcesz posłuchać? Zagrałbym jeszcze raz, ale nie będziecie i tak słyszeć. Chyba, że nagram i wyślę do Bodzia. On da to na forum i jak będziecie tu wchodzić to będzie grał wam Mkmaniak kolęde fajną.
Może być? hehe


Zeby odstraszalo odwiedzajacych forum?  :lol:

Ja pierdole "hoinka"
:zalamka:

To nagram Sound tracka z MK.
No to przechlap masz Snake, bo Davidkoz pisał o tym, żeby się jakoś wyrażać. A poza tym. Co masz do hoinki? Ja bym chciał mieć święta cały czas.


Jak moge miec przechlap? Przechlap mozesz miec za sapanie :P
I jakos sie wyrazam bo nie codzienie widzie jak ktos na CHoinke pisze Hoinka xD Do choinki moze nic nie mam ale do hoinki by sie znalazlo  :twisted:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Gorzkie zale
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 19, 2007, 07:24:46 pm »
Udał się haczyk. Wiedziałem, że nasz pan od ortografii się o tym wypowie.
Czemu nie poprawiasz Shihana? Napisał błędy rotograficzne, czy jakoś tak no nie?