Autor Wątek: MK9 PC Online - game session no longer available  (Przeczytany 4377 razy)

Offline Majonez 94

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MK9 PC Online - game session no longer available
« dnia: Września 01, 2013, 05:32:19 pm »
Witam
Początkowo miałem problem, z tym, że nie miałem nikogo w rozrywce online, ( też masz taki problem? [email protected]). Teraz gdy mam ludzi gdy chcę z kimś rozegrać grę normalnie wczytuje mi postacie wybieramy postacie i nagle wyskakuje kommunikat " The game session is no longer availabe" Co oznacza, że gra nie jest już dostępna.
Gdy działo mi się to 2-3 razy z rzędu ignorowałem, jednak za 20 razem to już przesada. Dodam jeszcze, że gdy wchodzę w rozrywkę king of the hill, normalnie stoję w kolejce, a gdy przychodzi moja kolej, wybieram postacie i gra się zacina, nie ma żadnego komunikatu po prostu zostaje sam i na dodatek zalicza mi zwycięstwo, gdy wychodzę okazuje się, że są wszyscy ludzie i tylko mnie wywaliło.
Bardzo proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam :afro:
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2013, 06:27:20 pm wysłana przez johnx »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK9 PC Online - game session no longer available
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2013, 06:33:06 pm »
Na przyszłość staraj się nazywać tematy inaczej niż poprzednie (aż dziwne że da się zdublować tytuł topicu).

I tak jak to wyjaśnił kolega Immortal tutaj, jest to normalna przypadłość jeśli masz za słabe połączenie z graczem z którym próbujesz grać. Ten problem można rozwiązać jedynie odciążając łącze (0 programów które coś pobierają uruchomionych w tle i 0 innych domowników oglądających filmy na YT).