Autor Wątek: Mortal Kombat Devastation - fakty i mity  (Przeczytany 7330 razy)

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« dnia: Października 04, 2006, 09:51:13 pm »
Mam już dość czekania! Przecież Mortal Kombat ma tak świetną fabułę, tylu fanów na całym świecie, a wytwórnia Threshold po prostu nas olewa. Gdyby prawa do sfilmowania MK Devastation miał np New Line Cinema albo inna wytwórnia może szybciej moglibyśmy się spodziewać filmu. Ciągle słychać, że coś się tam z tym filmem robi, kręci, powoli i że film ma wyjść w 2007 roku... prędzej kaktus mi na dup**e urośnie! W 2006 też miał być i nic... może napiszemy jakąś petcyje? :P Jestem zdesperowany. Postanowiłem założyć ten temat, bo ja sam już  gubię się w tym wszystkim. Po raz kolejny szukając informacji na temat filmu, wszedłem na http://mk3movie.mortalkombatonline.com/ i wyczytałem tam w newsie z 11 lipca tego roku (strona żadko aktualizowana ... ) w którym znajdujemy wypowiedź Robina Shou, czyli naszego nieszczęsnego Liu Kanga:


   "I got the bad news. I won't be in the next MK. Apparently, Sub-Zero will be the new hero. How'd that come about? No body knows. As if my character never existed. The story supposedly takes place before Lui Kang's time. A prequel of prequel.... I guess that's why it's taking this long for it to happen.... That's show biz."

 



Coś mniej-więcej, że w nowym filmie MK nie zagra już, ponieważ Sub-Zero będzie nowym, głównym bohaterem, akcja będzie działa się przed "czasem Liu Kanga". Chciałem się zapytać czy wiecie coś o tym? To prawda?


Ps. Rozruszajmy to forum... mądrymi i ambitnymi wypowiedziami. Pozdrawiam!



EDIT:

http://www.moviehole.net/news/20060823_mortal_kombat_prequel_in_the_w.html

Tu jest kolejny wpis, że bohaterem ma być Sub-Zero...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #1 dnia: Października 07, 2006, 02:52:30 pm »
Może będzie sie to działo za czasów Kunga lao, tak jak to było w serialu.Albo między serialem a pierwszym filmem.Fajnie by było jakby pojawił sie Kung lao :D Ale narazie nic nie wiadomo.
___________________FURY MK______________________

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2006, 05:34:50 am »
Może poprostu to będzie ekranizacja MK Mythology. Bo Sub-Zero grał tam główną role chyba, że wymyślili coś zupełnie innego. W sumie nie widze nadzieji by film ujrzał w kncu światło dzienne bo tyle już kombinacji i owijania w bawełne, że aż słabo mi się robi. Dojdzie w koncu do tego, że nic nie zrobią i wszyscy będziemy zawiedzeni. Ehh.... Poczekamy to zobaczymy.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2006, 07:45:56 am »
Nie sadze zeby nakrecili MK Mythologies Sub-Zero, film by nie wypałił, bo przeciesz bysmy praktycznie go znali z gry i filmików ktore wnim były. A co do filmu mk3 to mi juz reco odpadaja co roku przekladaja premiere i co roku zmieniaja watek w filmi. Ale fajnie by bylo jak by faktycznie opowiadal o Sub-Zero i zostalo to pokazane jak przemienia sie w nooba.  :lol:

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2006, 11:28:46 pm »
Pierwszą część też doskonale znaliśmy , a mimo wszystko jest najleprza. Ja mam tylko nadzieji że następny morlal nie będzie dziełem Uwe Bolla , bo bym chyba wysłał mu wirusa ebola

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2006, 12:05:27 am »
Racja, drugiej czesci wogle sie nie spodziewalismy i sie okazala owiele gorsza niz pierwsza czesc, lecz ja juz nie sledze tematow oraz newsow o trzecim filmie bo juz sie dawno zawiodlem!!!! CZY TEN FILM WOGLE BEDZIE TO MNIE NAJBARDZIEJ CIEKAWI!!

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 06, 2006, 01:18:53 am »
Sorry, że to mówię, bo widzę tu samych zatwardziałych fanów ekranizacji Mordala, ale te filmy to TOTALNA KASZANA, zwłaszcza MK ANIHILATION, jedynka jest jeszcze w miare (jak na film dla 12 latków, bo tak ogólnie to tez nie ma sie zabardzo czym zachwycać). W ogóle to cała fabuła Mortala (nie mówie juz tylko o filmach) jest delikatnie mówiąc do kitu. Mortal podoba mi sie ze wzgledu na specyficzny mechanizm rozgrywki, klimat, fatale, mam kilka ulubionych postaci, ale TO TYLE, a dopatrywanie sie w fabule jakiegos hmm nie wiem nawet jak to nazwac, moze "drugiego dna", czy ukrytego przekazu to jakies zboczenie. Innymi słowy fabuła jest dziecinna i głupia.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2006, 07:11:53 am »
Cytat: "papa_snejk"
W ogóle to cała fabuła Mortala (nie mówie juz tylko o filmach) jest delikatnie mówiąc do kitu.


Wiesz tutaj to jak kiedys juz napisałem jeden lubi banany a drugi jak mu skarpetki smierdza!! Ja kocham Mortala dzięki wlasnie historii turnieju i tego calego klimatu jaka gra miala do UMK3. A co do filmów to MK1 Był naprawde swietny i nie uwazam ze dla 12 latków bo oni właśnie nie czują tego klimatu. Tylko dla ludzi starszych, który katowali w Mk2 na Amidze i mazyli o MK3 tacy ludzie czują klimat MOOORTTTAAALLL  KOOOMMMMBBBAT!!

Od tysiąclecia przez wszystkie pokolenia
toczy się wielki bój między wojownikami Królestwa Ziemskiego i Zaświta, terenem jego jest wyspa leżąca pomiędzy dwoma światami, Walczą nie armie ale wybrani wojownicy stojąc do walki w potajemnym turnieju. Mimo że ilość wojowników jest mała, stawka o jaką walczą ogromna. Od wyniku tego turnieju zależy los Królestwa Ziemskiego, Zaświat od pięciu wieków wygrywał każdy z dziewięciu turniejów, nie mogą zwyciężyć po raz dziesiąty nie mogą wygrać Mortal Kombat.

  Bo to historia, bo to marzenia, bo to historia godna przypomnienia!

A w jakiej bijatyce masz lepsza fabułe?? Może Tekken - turniej zelaznej piesci :lol:

A co do ''zboczenia'' to chyba nie byłeś nigdy w Stanach!! To juz nie wiem jak byś nazwał.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2006, 04:04:33 pm »
Dwie sprawy: Po pierwsze fabuła mortala jest najleprzą jaka istnieje wśrud bijatyk. Takie Tekken czy street fighter mają po prostu żałosną , i jakby ktoś jeszcze nie zauważył , to fabuła jest jednym z ważniejszych o ile nie najważniejszym czynnikiem wpływającym na klimat. Po drugie pierwszy film mk wcale nie jest arcydziełem , choć w stosunku do reszty jest faktycznie cudowny. Żeby zrobić dobry film o mortalu trzeba naprawdę kogoś więcej niż cholernego Paula Andersona który na kręceniu filmów delikatnie mówiąc się nie zna. Mimo wszystko film jest aż przeciętny. Dlaczego? bo ten cieć trzymał się fabuły , której po prostu nie da się zniszczyć

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2006, 02:09:59 pm »
Mortal Kombat 3 mial sie pojawic w 2005 roku. Aktualnie mamy prawie 2007 i cos nie widze tego Mortala ............:( jak tak dalej pojdzie to pewnie mozemy obejsc sie tylko mitami o produkcji 3 czesci ;]

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 11, 2006, 02:17:50 pm »
MK3 bedzie jak dwie niedziele do kupy sie zbiora!!

c-milionaire

  • Gość
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:42:57 am »
roku prawie zekoniec mity o mk 3 trwaja na filmweb pisze ze premiera 01.01.07 ja osobiscie watpie

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 27, 2006, 07:57:11 am »
Tam widnieje data 2008r a nie 2007r To w taką date mogę uwieżyć 2008-01-01 (Świat)

http://www.filmweb.pl/Film?id=107805

Ja już się dawno pogodziłem że filmu tak szybko nie zobacze więc podchodze do tego na ''lajcie''


Kiedy będzie to będzie, tylko niech lipy nie robią, Sądze że film może sie ukazać razem z nową grą MK8.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 29, 2006, 08:15:23 am »
No wiecie 2 sezon MK C[K]onquest wychodzi juz 6 lat to nie dziwic sie ze 3 czesc MK wychodzi juz tak dlugo.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:50:15 am »
Przecież 2 sezonu nie ma być. A co do mk3 to jeśli wogle sie wezmą do roboty to film powinniśmy zobaczyć w 2008. Ale wątpie że to nastąpi.
________FURY MK________