Autor Wątek: Kogo wolicie Gora czy Kintara?  (Przeczytany 12286 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 08, 2012, 10:36:17 pm »
To już zależy jak na to patrzeć. Jeśli pod uwagę weźmiemy fabułę, to Goro raczej był silniejszy - w końcu książę całej rasy [i tu zależy, czy w tej rasie było prawo dżungli - 'silniejszy rządzi']. Zaś porównując goro i kintaro w grze to znowu wygrywa ten pierwszy. Z kintaro w mk2 wygrywałem spamując jump kickiem, natomiast goro w mk1 wymusił już trochę kreatywności [szczególnie na very hard].

Vegeta też był księciem Sayian, a mimo to był słabszy od nisko urodzonego Goku. Też mi argument.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 08, 2012, 10:48:01 pm »
Kintaro był trudniejszy, Goro bardzo szybko rozpykiwalo sie jump kickami.

Vegeta był zajebisty.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 09, 2012, 01:29:44 am »
Adept, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - a dokładniej to co jest w nawiasie. Jeśli zaś było tak jak mówi Gor0 to rzeczywiście Książę rasy Shokan mógł być słabszy od Kintaro.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2012, 01:31:54 am wysłana przez johnx »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 10, 2012, 12:55:53 am »
Zdecydowanie Książę Bólu.....
Kintaro jest ciekawą postacią ze względu na swe tygrysie cechy i dziką brutalność. Goro jednak ma większy potencjał. Jest arystokratą, mistrzem MK, pogromcą Wielkiego Lao i choć po pierwszej grze znika by wrócić dopiero w 3D jego historia jest już mniej lub bardziej zgrabnie pchana dalej aż do Armagedonu [od afery z Shinnokiem poprzez sojusz z Kitaną aż po ponowne pzryłączenie się do sił ciemności pod koniec dni..] Kiantaro za to jak zgrabnie ujęto to w Bio Kardach jest najdłużej nieobecną postacią w MK.....

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 10, 2012, 01:23:27 am »
ja akurat zawsze wolałem Kintaro. Jakis taki mroczniejszy i potężniejszy się wydawał. Ichyba najtrudniejszy boss w MK - w Mk2 sprawiał czesto sporo problemów.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 10, 2012, 02:54:14 pm »
Ależ Kintaro wygląda jak przerośnięty kocur po amerykańskich kurczakach :P

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 10, 2012, 04:54:43 pm »
Zaś porównując goro i kintaro w grze to znowu wygrywa ten pierwszy. Z kintaro w mk2 wygrywałem spamując jump kickiem, natomiast goro w mk1 wymusił już trochę kreatywności [szczególnie na very hard].

Ja nie wiem w jaką Ty wersję MK2 grałeś, ale spamując jump kickiem nic nie ugrasz na Kintaro, bo złapie Cię i przerzuci. Najlepszą metodą jest fan lift Kitany. Każda inna postać to już mordęga z tą postacią :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 10, 2012, 05:36:59 pm »
Mk2 rev. L3.1. Na poziomie Medium na wyczucie szło rozwalić kintaro jump kickami. Shao tłukłem samymi uppercutami.

Edit:
http://www.youtube.com/watch?v=LJP5uIZNC_A&feature=youtu.be
Tak jak mówiłem - spam jump kickami to świetna broń przeciwko Kintaro.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 06:14:25 pm wysłana przez johnx »

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Kogo wolicie Gora czy Kintara?
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2012, 11:20:55 pm »
Jak dawniej pisałem wolałem Kintaro, ale ostatnio i Goro mi się podoba równie jak tamten. A kto by wygrał w walce?
Kintaro - pospolity wojownik. Nie pochodzi z jakiejś szlachetnej dynastii Shokaninów. Opiera się chyba tylko i wyłącznie na swojej zwierzęcej brutalności i sile.
Goro - Pochodzi z wysokiej kasty Shokan. Do pospulstwa bym go nie zaliczył. Mówi się, że Kintaro jest od niego silniejszy. A nawet jeśli to na pewno FIZYCZNIE. Goro jako shokański "szlachcic" pewnie ma więcej oleju w głowie - przynajmniej zgodnie z fabułą, bo w grze żeby nie było za trudno to bywa różnie.

Jeden typowy brutal, drugi też bardzo silny z przewagą intelektualną. Czyli gdyby ci kolesie mieli by się naparzać to moim zdaniem się balansują tymi statystykami i walka wyrównana. Chociaż ciut bardziej stawiałbym na większy intelekt w walce, ale i tak remis.
TO TYLKO MOJE SPOSTRZEŻENIA WIĘC MNIE TU NIE OBRAŻAĆ PLIS   ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 11:24:21 pm wysłana przez Nefarius225 »