Autor Wątek: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie  (Przeczytany 19901 razy)

Offline OnizukaPM

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #30 dnia: Września 03, 2011, 02:24:10 pm »
Opanowalem Sub-Zero i to chyba tyle, chociaz nadal nad nim pracuje

Troche gram jeszcze Baraka

PS. Guide dla Sub-Zero w dziale postacie u Sub-Zera

Offline Iced_Taz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Iced_Taz
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #31 dnia: Września 11, 2011, 08:51:02 am »
Kitana, bo to najlepsza postać w grze i ma zajebiste buty :)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 07, 2012, 10:35:40 pm »
Lepiej późno niż wcale  ;D
Noob Saibot-sentyment  :D
Rain-przyjemnie się nim gra
Ermac-łatwy w obsłudze  :angel:
Żadnej postaci nie opanowałem w stopniu "mistrza" ale ćwiczę  ;D

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 08, 2012, 03:15:00 pm »
Ja ciągle tym Ermaciem próbuje jakiegoś długiego Komba na 10 hitów, a udaje mi się tylko z 6/7 czasem 8 :P.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #34 dnia: Października 05, 2012, 08:35:02 pm »
Mam trochę opanowanego Ermaca i Sub-Zera. Powinien nauczyć się nimi więcej sztuczek i combosów w cornerze =o
Teraz międzyczasie mam ochotę potestować inne postacie np. Sheevę, cyborgi <yay>

Offline Zalasta

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #35 dnia: Października 13, 2012, 05:59:55 am »
Można by zadać najpierw pytanie, co znaczy dobre opanowanie postaci. Poznanie na pamięć wszystkich ciosów? Posiadanie kilku taktyk na każdą okazję? Wygrywanie 90% walk na najwyższym stopniu trudności w walce ze sztuczną "inteligencją"? Wszystko po trochu? Wszystko naraz?: >


Sonya i Sub-Zero już nie mają przede mną tajemnic, nie licząc zabaw w tag team, ale tym się akurat zajmuje bardzo rzadko. Taka solistka ze mnie ; ) Tym postaciom poświęciłam najwięcej czasu i widać tego efekty. Choć nie jestem graczką, która celuje w niesamowite ilości % na combo i rzadko kiedy daję się porwać furii grając dziadkiem mrozem i przygważdżam wrogów do ściany (poza tym rzadko kiedy jest okazja).

Teraz jestem na etapie męczenie Scorpiona, ale to chyba jednak nie dla mnie. Zapewne padnie wybór na kogoś z trójki Kitana-Jade-Sindel bo to takie typy podobne do Sonyi, szybkie i zwinne.
Chciałabym mieć naprawdę obcykanego Quan Chi bo ma klimat i z charakteru jest moim fav'em oraz Strykera bo jest po prostu pociesznym policjantem, który urwał się z innej bajki (dosłownie i w przenośni : P)

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #36 dnia: Października 13, 2012, 10:37:34 am »
Według mnie opanowanie tyczy znajomości combosów i reakcji w różnych sytuacjach. Taktyki też :D. Ostatnio staram się pogrywać różnymi postaciami Cyrax (ahh te proste 55% combo z 1 ex  >:D), Kabal ( "spamowanie" gas blast i nomad dash cancel ;o), Reptile (lubię te kule, łatwo sie robi z nimi combosy)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #37 dnia: Października 14, 2012, 11:55:38 pm »
Swoją drogą jak gracie to ile macie graczy i serwerów gdzie można dołączyć bo ja z przykrością muszę stwierdzić, że od dnia premiery ludzi praktycznie już nie ma najczęściej mam 8 serwerów 0 graczy i 1 serwer 98 graczy.Czy Wam też się tak niestety zdarza czy ja mam z netem coś nie tak

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #38 dnia: Października 15, 2012, 12:21:49 am »
Tak jest mało osób gra Online bo kod sieciowy to kpina,ja regularnie dla funu naparzam się z botami na expercie,chce wbić 99999 coins :D

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #39 dnia: Października 15, 2012, 10:30:56 am »
Wichura, wszyscy tak mają. Najlepiej umawiać się z ludźmi np. stąd. My wciąż gramy :)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 06, 2012, 05:01:48 pm »
Ktoś tu właściwie próbuje opanować Sheevę?
Bo z tego co czytam to nie jest ona postacią stworzoną na online match'e,chociaż miło się nią wyłapuje z powietrza takiego scorpiona  ;)  ;D

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 06, 2012, 06:41:04 pm »
No niestety nie jest zbyt dobra. Duża i wolna (dla przeciwnika z dobrą reakcją nie jest problemem). Jednak ma dość dobry dmg , anti air i swoje unblockable...
Amerykanie coś tam nią próbują, możesz przejrzeć testyourmight.com i ich forum

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Kogo opanowaliście i kogo opanowywujecie
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 21, 2015, 07:58:01 am »
Ja to mam pytanie. Ile poświęcacie czasu na trenowanie jakąś postacią? Ja mam taką super trójkę: Johny Cage, Smoke i Kabal. Pierwszym fajnie się gra, bo można się nim szybko nauczyć. Nie ma specjalnie problemów z nim. Można nim walczyć i na dystans i w zwarciu. według mnie jedna z najlepszych postaci dla początkujących. Smoke, też świetna postać. Szybki podobnie jak Johnny, jednak przy nim trzeba się namachać z tymi teleportami. Można unikać w ten sposób róznych pocisków i tak dalej. Kabal natomiast najlepszy do spamów. Nim jednak idzie mi jako tako, tzn. słabo.