Autor Wątek: Postaci z mk 3D  (Przeczytany 8401 razy)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Postaci z mk 3D
« dnia: Lutego 24, 2013, 02:29:10 am »
pomyślałem nad stworzeniem nowego wątku w celu ożywienia tego forum, jestem od nie dawna forumowiczem
czytam wiele postów na temat postaci które pojawiły się w mortalach 3D, czyli: 4, deadly alliance, deception, armageddon, doszedłem do wniosku, że większość nie jest zaakceptowana przez fanów, jedni mówią, że zostali wciśnięte na siłę, by ktoś był nowy, albo z pośpiechu, a inne po prostu nie mają nic oryginalnego w sobie, dlatego pomyślałem o tym by może część z tych postaci miała w sobie coś unikatowego, oryginalnego, myślę, że dobrym pomysłem by było gdyby część z tych postaci pojawiła się w filmie, serialu no i na pewno kolejnej odsłonie gry Mortal Kombat, byśmy mogli wszyscy się z nimi jakoś zżyć, piszcie swoje propozycje: fatality, strojów, ataków(np. Sub- zero zamraża to Darriuss niech rzuca czymś), albo propozycja rozwinięcia biografii
prosiłbym o pisanie dla konkretnych postaci co w niej byście po prostu zmienili na lepsze, a co byście usunęli tak by się wszystkim mogła spodobać(no może nie wszystkim, bo nie da się każdemu dogodzić)  :)
miło by było gdybyście uzasadnili swoje wybory i zmiany jakich byście dokonali
jeżeli chcecie, możecie napisać swoje jakieś postaci, przez was wymyślone, myślę że i to by było ciekawe :)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2013, 08:43:17 am »
Ja bym niektóre postacie zwyczajnie usunął, bo według mnie nie mają przyszłości w tym uniwersum np.Reiko  :P

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 24, 2013, 01:00:46 pm »
a dlaczego, mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź, no i dlaczego akurat Reiko?

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 24, 2013, 03:17:26 pm »
Hmm a więc jak mówiłem uważam że niektóre postacie typu Reiko powinny zostać usunięte lub przynajmniej zepchnięte na dalszy plan,z tego powodu iż  WEDŁUG MNIE nie mają przyszłości, ich historia i design nie zachwycają.
To tylko moaj opinia oczywiście   ^-^

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 24, 2013, 03:30:37 pm »
ja uważam, że Reiko mógłby być postacią nad którą trzeba popracować, chodzi mi o jego fabułę, a dokładnie o jej rozwinięcie, można by z niego zrobić prawą rękę Shao Kahna, może jednak warto byłoby go uwzględnić w następnej odsłonie mortala, albo w filmie czy w serialu.
ma ciekawe ruchy, dobrze wygląda, nie jest zły
podałeś go jako jeden z przykładów, może masz kogoś jeszcze do zaoferowania?

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2013, 05:17:43 pm »
Poprawnie uargumentowany post i od razu zmusił mnie do przemyśleń nad Reiko    ^-^
Hmmm niespecjalnie podobała mi się postać Dairou i Darrius'a a do postaci posiadających według mnie potenjał należą:
Frost-jedyne co jest jej potrzebne to pewien "znak rozpoznawczy" ze względu iż wielu uważa go za female sub zero
Havik - Kapłan Chaosrealm wystarczy odświeżyć jego special movie's
Tanya - jak mogłoby jej zabraknąć  ^-^
Ashrah - hmm niegdy nie wiadomo  ^-^

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2013, 06:39:19 pm »
no Frost jest ciekawą postacią, wydaję mi się, że samo to że jest żeńską odmianą Sub- zero to już znak rozpoznawczy, no ale oczywiście jakieś specjalne ataki czy fatality mogłaby mieć nieco odmienne niż jej mistrz
Havik? hm... masz jakiś pomysł z odświeżeniem jego special movie's?
Tanya mnie ciekawi, to naprawdę fajna postać, nie wyobrażam sobie kolejnej gry bez niej, mogliby wymyślić dla niej jakiegoś fatala i chyba tylko tyle
Asrah, nie przepadam za tą postacią i nawet sam nie wiem co można było by w niej zmienić
a jeśli chodzi o Dairou i Darriussa, to ten pierwszy jest całkiem przyzwoity, a ten drugi, no ja nie mogę się do niego przekonać, ma bez sensu fatality, jego ciosy jako takie jeszcze są, ale brakuje jemu akurat znaku rozpoznawczego
ja wcisnął bym do nich Hotaru, ma zdecydowanie za mało specjali no i ta fabuła jest taka niezrozumiała
mógłbym przyczepić się do Kobry, mogli mu zostawić te pałki co były w mk D, usunął bym w ogóle jego umiejętności ogniste, za dużo jest tych postaci, no i może popracowałbym nad jego twarzą bo naprawdę przypomina gościa ze street fightera

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2013, 08:31:19 pm »
Havik mógłby mieć mniej  "samołamań" a więcej hmm czarnoksięstwa?   ^-^

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 24, 2013, 08:56:29 pm »
Havik mógłby mieć mniej  "samołamań" a więcej hmm czarnoksięstwa?   ^-^

Harry Potter :D

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 24, 2013, 10:30:56 pm »
No może nie dokładnie to miałem na myśli   ;D   ;D
Jego ruchy specjalne były zwyczajnie hmm dziwne, pokręcone nie wiem jak to określić  ???
To jest w końcu kapłan chaosu chyba może się posługiwać jakąś spaczoną magią  ;)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 25, 2013, 02:59:37 pm »
hm... ciekawe, masz coś na myśli jak u Quana Chi?

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 25, 2013, 05:00:45 pm »
No właśnie, kapłan chaosu, więc całkiem spoko, że się chłop chaotycznie łamie :)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 25, 2013, 09:50:25 pm »
Tak na to nigdy nie patrzyłem  ^-^

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci z mk 3D
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 04, 2013, 11:34:31 pm »
co byście powiedzieli o NItarze, tak sobie pomyślałem, że to całkiem fajna postać, według mnie jest podobna do Skarlet z mk 9 z tym , że posługuje się krwią, pluje i rzuca jakimiś kulkami krwistymi