Autor Wątek: Chris Crocker  (Przeczytany 3064 razy)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Chris Crocker
« dnia: Maja 31, 2008, 08:51:18 pm »
Chris Crocker - Co o nim myślicie ? Ja jestem "normalny" ale nic do niego nie mam jest oryginalny i ma pomysł na siebie. Co z tego ze jest gejem ? Niech sobie jest. Jego filmik http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc obejrzało ponad 20 milionów ludzi !!!!
Jest zapraszany do telewizji i stacji radiowych. Nie cierpię za to jego podróby LUNTKA.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 31, 2008, 10:14:08 pm »
O stary , jestem fanem Luntka haha . Poprostu gdy jest mi smutno to się z niego śmieje , ani złego słowa na Luntka , króla internetu . Swoją drogą chyba naprawdę nie miałeś pomysłu na nowy topic . Ludzi z zaburzeniami emocjonalno-psychicznymi nie powinno się komentować . Takie rzeczy powinniśmy zostawić profesjonalistom... Psychologom i psychiatrom

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 31, 2008, 10:33:46 pm »
No oglądałem tego Krzysia. Kurde, beka nie ziemska. ;D Normalnie to "Leave her alone!!!" rozwala.
Jednak jak sie tak głębiej nad tym zastanowić to to dosyć smutne, prawda?

Moje osobiste zdanie mino że widziałem tylko ten filmik jest takie że koleś udaje. Nie chodzi mi oto że ktoś nie może być tak wykręcony żeby lubić Britnej tylko o to że Krzyś robi to żeby zaistnieć. Rzuca trochę argumentów jaka to Spears [ugh, spear? ;)] jest zajebista i jakie ma super piosenki i ajk dużo przeszała a potem tylko "leave her alone, leave her alone!!!" To mnie trochę nie przekonuje. Jedu Sindel, mówisz że teraz zapraszają go do TV i takie tam, może właśnie mu o to chodziło?
Nie chcę pisać nic więcej, nie znam sytuacji z Chrisem.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2008, 04:07:14 pm »
Ja staram sie szanować ludzi takimi jakimi są co nie oznacza, że wszystko akceptuję. Każdy ma swój sposób na siebie i tym sie promuje bądź nie.

Leave superman alone! Leave batman alone! Buuuuu! Też sobie mogę marudzić, a co  ;D


Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2008, 02:02:37 pm »
Odrazu musisz tworzyć temat ? Kurwa jak ja nie nawidze gejow.  Po co robisz ten temat ? Żeby się użalać nad gejami ? Gówno mnie to obchodzi , że ktoś da film na youtube i mówi w nim że przestańcie obrażać britney spears. To samo zdanie mam o luntku  . Dla mnie to lol.
Każdy ma swoje zdanie ale prawdziwe jest w tym poście  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 02:09:41 pm wysłana przez _cyBeR_ »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 03, 2008, 06:06:38 pm »
Eee ja tam nic nie mam do gejów do puki mnie się nie czepiają i nie robią burdelu w tym państwie.Kogo oni walą i w co to ich sprawa.

Homoseksualistą powinno się zakać na calym swiecie tylko 2 rzeczy:
1.Brania sakramentu małzeńskiego.
2.Adopotwania dzieci (jak chcą mieć to niech zmienią orientacje).

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 03, 2008, 09:18:00 pm »

Homoseksualistą powinno się zakać na calym swiecie tylko 2 rzeczy:
1.Brania sakramentu małzeńskiego.
2.Adopotwania dzieci (jak chcą mieć to niech zmienią orientacje).

Też tak sądze, ale już nie rozmawiajmy o Homoseksualistach bo możemy kogoś urazić ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 03, 2008, 09:44:24 pm »
_cyBeR_ jesteś homofobem?

Mam podobne zdanie co Tibo i Maniak. Nie można kogoś dyskryminować za to że czuje to co czuje. Inaczej jest ze zbokami, których nie robi już nic oprócz takich rzeczy.
Ale ja myślę że Chris robi po prostu szopkę. Chce mieć swoje 5 minut i ma.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Chris Crocker
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 03, 2008, 11:01:11 pm »
LOL to on jest gejem, phe tzn ja myslalem ze to dziewczyna jest  :D haha LOL!

Co do gejów to ja pracuje z gejami i chodź z początku podchodziłem do nich z taką pogardą i patrzałem z góry, z czasem stali się fajnymi kumplami jak każdy inny facet, nie wiem o co to całe zamieszanie.

Tak _cyBeR_ jest homofobem, ja też byłem dopoki nie poznalem i stwierdzilem, że są OK. Przynajmniej Ci z którymi pracuje.

I napisal jeszcze, że stracił kumpla bo okazal się byc gejem. Więc powiem tak, ten kolega nie miał qmpla, bo gdybyś nim był to nie odwrocilbys sie od niego, bo tak wnioskuje po tym co napisales, pozdro AVE SATAN!!!