Autor Wątek: Odświeżenie forum  (Przeczytany 27507 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 20, 2008, 02:49:26 pm »
W najbliższym czasie postaram się znaleźć chwilę na instalację SB. Nie chce obiecywać konkretnego terminu, bo za dużo rzeczy mam na głowie żeby coś gwarantować.
Trzymam cię za słowo. Wiem, że masz dużo na głowie, ale nie zapomnij o nas.
Czekamy.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 20, 2008, 05:41:17 pm »
Kurcze mam taki problem.
Jak się loguję to odznaczam pole, żebym nie był zawsze zalogowany, ale przy każdym wejściu muszę tę czynność powtarzać. Na tamtym stylu forum tego nie było, jak odznaczyłem raz, to już było odznaczone, czy i tutaj da się tak zrobić? Jeśli tak to niech ktoś powie jak, bo mnie to troszkę denerwuje.
ps. Z góry dziękuje i jeszcze raz proszę o pomoc.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 20, 2008, 06:53:54 pm »
No jest OK, ale skórę można jeszcze zawsze rozbudować. Do większości nie mam zarzutu, forum po prostu jest lepsze !

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 20, 2008, 11:43:14 pm »
daloby  sie dorobic opcje "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" w stylu acidtechbloodex?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2008, 11:45:40 pm wysłana przez LK-9T9 »

Bodzio

  • Gość
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 21, 2008, 05:01:52 pm »
daloby  sie dorobic opcje "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" w stylu acidtechbloodex?

Gdzie to jest?

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 21, 2008, 05:21:52 pm »
strona glowna http://img233.imageshack.us/img233/514/asdferse2.jpg

w black rainie jest ta opcja, a w acidbloodtechu nie ma :(

Bodzio

  • Gość
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 21, 2008, 05:43:01 pm »
strona glowna http://img233.imageshack.us/img233/514/asdferse2.jpg

w black rainie jest ta opcja, a w acidbloodtechu nie ma :(

Ah, nie widzialem, bo to okienko mam schowane :) Da rade zrobic, tylko w Acid. nie ma takiego panelu specjalnie przygotowanego jak tutaj. Mozna ewentualnie gdzies na glownej stronie wrzucic luzno taki odnosnik 'pokaz wiadomosci od ostatniej wizyty' ale to troche dziwnie bedzie wygladac bo nie bardzo jest miejsce.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 22, 2008, 04:17:48 pm »
Ten skin jest zajebisty.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 24, 2008, 08:39:27 pm »
Teraz jest u mnie godzina 20:53. Dlaczego na forum jest czas przesunięty o dwie godziny do przodu? Można to jakoś zmienić?
No i jeszcze jedno, ja o to pytałem, ale nikt mi nie pomógł, więc, co mam zrobić, żebym przy każdym wejściu na forum nie musiał odznaczać pola: "Bądź zawsze zalogowany". Przy wchodzeniu na forum odznaczam to pole, gdy pochodzę po forum i wyjdę, a za jakiś czas wrócę znów muszę odznaczyć to pole. Gdy był stary wygląd forum tak nie było.
Czy mógłby mi ktoś pomóc, bo to mnie denerwuje, że co chwilę muszę odznaczać to pole, bo jest ono zaznaczone przy każdym wejściu.
Pomóżcie proszę. :-\
 :(

Bodzio

  • Gość
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 24, 2008, 08:45:06 pm »
Teraz jest u mnie godzina 20:53. Dlaczego na forum jest czas przesunięty o dwie godziny do przodu? Można to jakoś zmienić?
No i jeszcze jedno, ja o to pytałem, ale nikt mi nie pomógł, więc, co mam zrobić, żebym przy każdym wejściu na forum nie musiał odznaczać pola: "Bądź zawsze zalogowany". Przy wchodzeniu na forum odznaczam to pole, gdy pochodzę po forum i wyjdę, a za jakiś czas wrócę znów muszę odznaczyć to pole. Gdy był stary wygląd forum tak nie było.
Czy mógłby mi ktoś pomóc, bo to mnie denerwuje, że co chwilę muszę odznaczać to pole, bo jest ono zaznaczone przy każdym wejściu.
Pomóżcie proszę. :-\
 :(

O jakie 2h? Jest przesuniety co nawyzej o kilka minut, tyle ze nie ma tutaj np. 21:00 tylko 9:00.

A z tym logowaniem to nie wiem jak pomoc.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 24, 2008, 08:47:45 pm »
Teraz jest u mnie godzina 20:53. Dlaczego na forum jest czas przesunięty o dwie godziny do przodu? Można to jakoś zmienić?
No i jeszcze jedno, ja o to pytałem, ale nikt mi nie pomógł, więc, co mam zrobić, żebym przy każdym wejściu na forum nie musiał odznaczać pola: "Bądź zawsze zalogowany". Przy wchodzeniu na forum odznaczam to pole, gdy pochodzę po forum i wyjdę, a za jakiś czas wrócę znów muszę odznaczyć to pole. Gdy był stary wygląd forum tak nie było.
Czy mógłby mi ktoś pomóc, bo to mnie denerwuje, że co chwilę muszę odznaczać to pole, bo jest ono zaznaczone przy każdym wejściu.
Pomóżcie proszę. :-\
 :(

O jakie 2h? Jest przesuniety co nawyzej o kilka minut, tyle ze nie ma tutaj np. 21:00 tylko 9:00.

A z tym logowaniem to nie wiem jak pomoc.
No to wyobraź sobie, że jest 09, czyli 21, a twój post widzę, że jest napisany o 11. Więc czas jest przesunięty o dwie godziny.
Jak to zmienić?

Bodzio

  • Gość
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 24, 2008, 09:06:34 pm »
Teraz jest u mnie godzina 20:53. Dlaczego na forum jest czas przesunięty o dwie godziny do przodu? Można to jakoś zmienić?
No i jeszcze jedno, ja o to pytałem, ale nikt mi nie pomógł, więc, co mam zrobić, żebym przy każdym wejściu na forum nie musiał odznaczać pola: "Bądź zawsze zalogowany". Przy wchodzeniu na forum odznaczam to pole, gdy pochodzę po forum i wyjdę, a za jakiś czas wrócę znów muszę odznaczyć to pole. Gdy był stary wygląd forum tak nie było.
Czy mógłby mi ktoś pomóc, bo to mnie denerwuje, że co chwilę muszę odznaczać to pole, bo jest ono zaznaczone przy każdym wejściu.
Pomóżcie proszę. :-\
 :(

O jakie 2h? Jest przesuniety co nawyzej o kilka minut, tyle ze nie ma tutaj np. 21:00 tylko 9:00.

A z tym logowaniem to nie wiem jak pomoc.
No to wyobraź sobie, że jest 09, czyli 21, a twój post widzę, że jest napisany o 11. Więc czas jest przesunięty o dwie godziny.
Jak to zmienić?

Teraz dobrze widac godzine?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2008, 09:09:44 pm wysłana przez Bodzio »

Offline Quan Chi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 25, 2008, 04:35:25 pm »
Ey ja mam taki problem bo jak pisze posta to nie wiem co jest tzn nie wiem gdzie sie cytuje i wogule tam sa jakies dodatki ktorych nie umiem uzywac xD [ale juz sie polowe nauczylem i teraz umiem ale tylko polowe :P] no to tyle xD

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 25, 2008, 05:03:47 pm »
Bodzio, teraz jest u mnie 17, a czas jest przesunięty o 2 godziny, ale teraz w drugą stronę.
Jak to zmieniałeś? Czy ja też mogę zmieniać godzinę? Czy tylko ty możesz zmienic czas na całym forum.

Bodzio

  • Gość
Odp: Odświeżenie forum
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 25, 2008, 05:23:27 pm »
Profil -> opcje wygladu forum -> przesuniecie czasu (wpisz 2 lub -2). Tutaj sobie mozesz ustawic swoj czas. Ale dziwne bo powinna byc u wszystkich ustawiona godzina.