Autor Wątek: OFFTOP ver. 2.0  (Przeczytany 104564 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #405 dnia: Lutego 12, 2015, 11:30:33 pm »



Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #406 dnia: Lutego 19, 2015, 05:49:21 pm »
Posty są przenoszone/usuwane nie bez powodu. Naruszają regulamin lub nie pasują do wątku i dlatego spotyka ich taki los.

@Nazwa użytkownika - jak wytłumaczysz mi (najlepiej na PW żeby nie bałaganić na forum) jak rozmowa na temat tego, która z postaci była lepsza w poprzednich częściach: Jade czy Kitana, pasuje do tematu o Mortal Kombat X to porozmawiamy. Poza tym kwestionowanie moich decyzji jako moderatora pozostaw innym członkom administracji lub ewentualnie wykorzystaj opcję zgłaszania wiadomości.

rozmawialismy o tym, czy w MKX powinna być kitana czy jade, i powinna to być jade, bo w poprzedniej części była lepsza od innych lasek, trudno argumentować swoje "chcę" bez odwołania się do wcześniejszej części.

rozumiem, że dla pana jaśnie moderatora dyskusje o dziewczynach to spam i offtopic, ale super śmieszne obrazki z godzillą spamem już nie są, bo godzilla będzie w MKX?

http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2204.msg36431#msg36431

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #407 dnia: Lutego 19, 2015, 06:21:01 pm »
Jak już mówiłem, jest opcja "Zgłoś do moderatora" jeśli coś Ci się nie podoba. Jeden obrazek to nie offtop, gorzej jak dyskusja niepasująca do tematu zapowiada się na więcej postów i występuje ona w niekorzystnej porze - my o Kitanie i Jade zaczęliśmy rozmawiać w porze kiedy miał być streamowany MKX. Taka była moja decyzja, możesz ją szanować, ale nie musisz. Mówiłem też, że zamiast pisać posty w offtopie napisz do mnie na PW lub zgłoś to jakim złym moderatorem jestem do administratora forum.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #408 dnia: Lutego 19, 2015, 08:48:31 pm »
Jak już mówiłem, jest opcja "Zgłoś do moderatora" jeśli coś Ci się nie podoba. Jeden obrazek to nie offtop, gorzej jak dyskusja niepasująca do tematu zapowiada się na więcej postów i występuje ona w niekorzystnej porze - my o Kitanie i Jade zaczęliśmy rozmawiać w porze kiedy miał być streamowany MKX. Taka była moja decyzja, możesz ją szanować, ale nie musisz. Mówiłem też, że zamiast pisać posty w offtopie napisz do mnie na PW lub zgłoś to jakim złym moderatorem jestem do administratora forum.

jeden post? ja tam widzę żenującą licytację pt. "kto w prawdziwym życiu wytrzymałby xraya", godzilla to finał tej wymiany zdań. poza tym nie bądź śmieszny - jeden post o postaci z MK (w tym po części z MKX, bo w pewnym sensie jade się pojawia) jest offtopiciem, ale jeden post o godzilii to nie offtop? zlituj się, bo z taką logiką zacznę się do ciebie zwracać "proszę pani"

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #409 dnia: Lutego 19, 2015, 09:11:11 pm »
To co jest offtopem to kwestia interpretacji. Ze swoich decyzji mogę tłumaczyć się przed administracją jeśli zajdzie taka potrzeba. Dyskusję na ten temat zakończyliśmy z Luną na Shoutboxie w dzień kiedy zaczęła się ta sprawa, a ty ciągle odgrzebujesz. Tymczasem daję ci ostatnie ostrzeżenie abyś przestał ciągnąć ten offtop i kwestionować moje decyzje (i nie mówię, że są one nieomylne, po prostu nie podlegają dyskusji na łamach forum - za to zgłaszaniu innym członkom zarządu jak najbardziej). Zamiast tego możesz napisać skargę do administracji. Nie podobają ci się jakieś posty w temacie? Zgłoś je. Jeśli ja w jakimś stopniu coś zaniedbałem, inny moderator zbada sprawę. Jeśli się nie dostosujesz do ostrzeżenia i moich rad, wyciągnę odpowiednie konsekwencje.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #410 dnia: Lutego 19, 2015, 09:23:48 pm »
Dobrze, proszę pani

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #411 dnia: Lutego 27, 2015, 07:17:47 pm »
jakieś starej bułce

pisze się "jakiejś". skąd ta alfabetycka moda w całym internecie na pisanie "jakieś bułce", "jakiś ludzi"? co wy kurwa, ze wsi jesteście?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #412 dnia: Lutego 27, 2015, 07:24:15 pm »
jakieś starej bułce

pisze się "jakiejś". skąd ta alfabetycka moda w całym internecie na pisanie "jakieś bułce", "jakiś ludzi"? co wy kurwa, ze wsi jesteście?

Ciekawy jestem skąd Ty się urwałeś, że tak rzucasz mięsem :)

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 27, 2015, 07:26:22 pm »
jakieś starej bułce

pisze się "jakiejś". skąd ta alfabetycka moda w całym internecie na pisanie "jakieś bułce", "jakiś ludzi"? co wy kurwa, ze wsi jesteście?

Ciekawy jestem skąd Ty się urwałeś, że tak rzucasz mięsem :)

ze wsi obok ;)

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 27, 2015, 07:26:56 pm »
jakieś starej bułce

Tak myślałem :)

pisze się "jakiejś". skąd ta alfabetycka moda w całym internecie na pisanie "jakieś bułce", "jakiś ludzi"? co wy kurwa, ze wsi jesteście?

Ciekawy jestem skąd Ty się urwałeś, że tak rzucasz mięsem :)

ze wsi obok ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 27, 2015, 07:39:18 pm »
jakieś starej bułce

pisze się "jakiejś". skąd ta alfabetycka moda w całym internecie na pisanie "jakieś bułce", "jakiś ludzi"? co wy kurwa, ze wsi jesteście?
Zwrócić uwagę możesz, ale nie musisz nikogo przy tym atakować. Za bluzganie dostajesz warna, jeśli się nie uspokoisz, utracisz możliwość pisania na forum.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 27, 2015, 07:57:29 pm »
ok

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #417 dnia: Marca 08, 2015, 09:51:24 pm »
Cześć, kupię komplet komiksów Donald i Spółka. Wydawany był w latach 90. Kto ma jakieś numery to niech się zgłosi.


Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #418 dnia: Marca 17, 2015, 12:42:45 am »
Aż się podzielę. Typy na fejsie ubierają sukienki "przeciw kulturze gwałtu". Że niby jak? "Przepraszam łaskawą Panią, czy byłaby Księżniczka łaskawa wypiąć tyłek, żebym nie był zmuszony uderzyć Pani w twarz przed wsadzeniem jej kutasa?" Poza tym to musiałby być jakiś kiepski gwałciciel jeśli się typa w sukience przestraszył. Wręcz należy nosić spodnie żeby się bali. Chyba że znów chodzi o lans na zasadzie "jestem fajny, bo nie chcę żeby gwałcono". Ale kurwa mać, trzeba na prawdę nie mieć w sobie nic fajnego, żeby wyrywać dupy na to że jest się przeciwko gwałtom.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #419 dnia: Marca 21, 2015, 12:21:32 pm »
Aż mnie trzęsie, żeby się dowiedzieć gdzie ten post wylądował pierwotnie.... :)