Autor Wątek: MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD  (Przeczytany 11967 razy)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 16, 2007, 09:49:08 pm »
Aaaa, dzięki :wink: .

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 16, 2007, 11:29:03 pm »
Ooo przy okazji ja też zamieszcze pare takich filmików jak skopiuje je na kompa :)  A tak pozatym odemnie dostałeś na dobry początek 5 na tubie :wink:
____________________FURY MK________________________

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 12, 2007, 11:50:24 am »
Nooo kurde miałem plan na kolejny świetny film, ale niestety wyparował jak lód ;[ !!!! Dosłownie :D!!!!! Nakręciłem z kolegą kolejną walkę próbną. Walczyliśmy właśnie na lodzie!!!! A walka miała być sub-zero vs scorpion . Po prostu to świetnie wyglądało!!!!! Potem bylismy po tym CALI mokrzy i zmeczeni i mieliśmy nakręcić ten oryginalny film później, ale lipa ;( !!!! Lód już się roztopił, a nam się po tej "próbie" już drugiego nie chciało kręcić. Akurat na końcu nakręciliśmy Fatality i zrobiłem tego obróbkę, więc najwyżej jeszcze nie wszystko zostało stracone ;). A oto LINK: http://r...[zablokowana domena]...e.com/files/25573830/mortal-fatality_0001.wmv.html Niestety mój program do montażu coś się zwalił, i nie ma pasków energii i napisów końcowych. Składałem dźwięk w movie-makerze i cały film ma trochę gorszą jakość :? . Zwykli oglądacze powiedzą, że przesadzam, ale "składacze filmów" zauważą różnicę :wink: . Musiałbym kupić jakiś nowy i lepszy program. A jak wogóle filmik??? Oceńcie!!! :D

EDIT:
Filmik na YouTube: http://youtube.com/watch?v=L0_Hbm7P6N0

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 12, 2007, 09:29:15 pm »
No niezłe. Przydałoby się więcej :wink: Fajny ten efekt zamrażania. Elementami fajny ale całościowo przydałoby się poprawić parę rzeczy. Dobrze, że przynajmniej jest dźwięk bo dzięki temu może obejść się bez napisów :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 13, 2007, 01:22:49 pm »
Wiem co to znaczy tworzyć w MovieMakerze :) I jak na ten program to nawet nieźle :wink: Jak jeszcze dodasz pare uleprzeń do niego to będzie wporządku.
_________________FURY MK__________________

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 13, 2007, 08:11:59 pm »
Trochę głupio że Scorpion ma niebieską kurtke a Sub Zero czarno czerwoną. Gdybyście się zamienili rolami (tudzież kurtkami :lol: ) i zamiast Scorpiona byłby Ermac to wszystko byłoby 'na tip top'  :wink:

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2007, 01:52:55 pm »
Aaaa tak wogóle to wgrałbyś to na youtube'a ???

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 14, 2007, 04:22:50 pm »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 14, 2007, 04:27:50 pm »
Podoba mi sie fatal:D A szczególnie momęt przed samym fatalem, kiedy to jakby to napisać: " wbijasz kombinacje, aby zrobić fatala ", jest tam taki momęt, że niby coś, a nic i włańcza sie fatal <- wiecie o co mi biega prawda ? To mi się najbardziej podoba własnie. A na końcówce mogła by jakaś głowa albo krew gdzieś prysnąć albo cuś  :wink:

Nie nie sry oglądłem po raz 5 i zaowazyłem, że w tym momecie sie układniasz czy cos w tym stylu:D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 14, 2007, 05:03:42 pm »
Żeby były takie efekty jak oderwanie głowy lub innej części ciała to już musi być bardziej profesjonalny program niż Movie Maker ale zarazem łatwy jak na początek. Hmm Chameleon poszukaj gdzieś na byle jakiej stronie np. dobreprogramy.pl jakiegoś prostego programu do obrubki video na początek i spróbuj się pobawić z tym. :wink:
___________________FURY MK____________________

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 14, 2007, 05:33:55 pm »
Ja ty efektów nie robiłem w Movie Makerze :P !!!! Tylko w Adobe After Effects 7. Dałem tam ten klip do obróbki, potem wyeksportowałem a potem dałem obrobiony klip do movie makera i dodatkowo właśnie tam tylko dodałem dźwięk :D . A tak pozatym jeszcze nigdy nie widziałem, żeby można było robić jakieś efekty specjalne w movie makerze :o .

Sry, ale co to znaczy "układniasz"???! :D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2007, 07:40:27 pm »
davidkoz dobrze mówi , wygląda jakbyś wklepywał : B, B, D, B, HP i fajnie to wyszło  :) Ogólnie cieszy mnie że takie filmiki wychodzą . To nie musi być profesjonalne , ważne że takie rzeczy wychodzą . Ale co do walki pierwszej to owszem , jeżeli mogę wtrącić trzy grosze to pragnę rzec , iż trochę chaotyczna walka bardziej pod stronę subiektywną niż ku realiom Mortal Kombat . Ale filmik mimo to śmieszny i gratki za niego  :wink:

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 28, 2007, 09:27:40 pm »
Ok , to ja też zamieszczę taką swoją małą walkę . Raczej była to próba nakręcania czegoś poważnego , ale mam nadzieję że jakoś to wyszło . Filmik nazwałem Ninja VS. Mnich , ale w zamierzeniu w sumie miało to być Noob Saibot VS. Ermac  :) tylko że Ermac bez maski :<

http://pl.youtube.com/watch?v=_dWOA1nem-I

Kurczę , tyle czasu minęło . Gdzie nowe produkcje ? ;-)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 28, 2007, 09:49:36 pm »
DUŻE  BRAVA!!!! porównajcie sobie ten film z filmem chameleona. widac różnicę?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK4-MÓJ FILM AUTORSKI!!! (GRA) DOWNLOAD
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 29, 2007, 10:35:08 am »
Wow :shock:  Ogólnie świetna walka :wink:  :wink: Tylko szkoda że troche krudka, następnym razem jak bedziesz coś takiego kręcił to załatw sobie jeszcze stroje z MK :lol: Bo walczyć umiecie :) Jeszcze jakieś efekty specialny i bedzie cudo