Autor Wątek: Wigilia 2009  (Przeczytany 1989 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Wigilia 2009
« dnia: Grudnia 24, 2009, 06:01:19 pm »
Więc tak, nadszedł okres gdzie wszyscy są szczęśliwi z rodziną, dostają prezenty/kase, mają wspaniały ciepły posiłek na stole, cały świat staję się piękniejszy w ten jeden dzień jakim jest 24 grudnia - Wigilia (urodziny mojego brata :)).
Ja dziś nie jestem ze swą rodziną gdyż nie jest w Polsce ale to moje tanie sentymenty które nikogo nie obchodzą, lecz czuję się smutno ale podtrzymuje mnie ta wspaniała atmosfera jak i na forum jak i tutaj w Anglii!
Osobiście już zjadłem sobie kolacje wigilijną i leżę rozłożony
(http://i50.tinypic.com/1zz0481.jpg) patrząc się jak gra mój kolega z drugim w fife 10 (ps3) na kasę hehe
Więc z tej okazji chciałbym. . . STOP!
My fani połączeni przez Mortal Kombat, którzy spędzamy bardzo dużo czasu na dyskusjach, również jesteśmy jedną wielką rodziną! ! !
Więc chciałbym życzyć, wam kombatantom tego forum, dużo zdrowia, miłości, szczęścia, pieniędzy, chodź pieniądze szczęścia nie dają lecz bez nich nie da się praktycznie żyć, wymarzoną żonę/męża lub jak ktoś ma swoją wybrankę/ka to przede wszystkim abyście blyi razem do końca swoich dni no i szczęśliwi ze sobą, ZDROWIA przed wszystkim dla was i dal waszych rodzin, bliskich i dalekich, i życia pełnych pozytywnych przygód, i na koniec wymarzonego, rewelacyjnego Mortala! ! ! Więc dwoma słowami:
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Wigilia 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 24, 2009, 08:23:01 pm »
Przyłączam się do życzeń (tak jest łatwiej, nie trzeba samemu tyle pisać ;D) i mam nadzieję, że spełni się nawet to najmniej pradwdopodobne życzenie (nowa, zajebista część MK). Życzę Wesołych świąt wszystkim (byłym oraz obecnym) forumowiczom.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Wigilia 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 24, 2009, 08:32:07 pm »
Ja również życzę wszystkim Mortalowcom kasy zdrowia spokojnych miłych świąt i idealnego Mortala ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Wigilia 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 25, 2009, 12:31:57 am »
MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, MK, ja wam tylko tego życzę ;D