Autor Wątek: MKA online  (Przeczytany 3554 razy)

Offline Shang Tsung

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MKA online
« dnia: Stycznia 10, 2007, 05:08:41 pm »
czy w mortal kombat armageddon za opcję online się płaci prosze powiedzcie bo nie wiem czy kupować Network Adapter z góry dziękuję

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2007, 05:20:31 pm »
w wersji na ps2 się nie płaci. zresztą w żadną grę online na ps2 się nie płaci.
hehe i tu właśnie wychodzi wyższość ps2 na x-pudłem  :lol:  :lol:  :lol:

Offline Shang Tsung

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:56:02 pm »
dzięki za pomoc , ale nie zgodzę się z tobą że w rzadnej grze za tą usługę się nie płaci , bo oglądałem nie dawno program na TV4 nazywa się gram tv i leci w soboty bodajże o 10:30 gdyby ktoś chciał wiedzieć i pzedstawiali tam pewną grę nie pamiętam jak się nazywa ale w każdym bądź razie jest na ps2 i oni powidzieli, że jeżeli ktoś chce korzystać w tej grze z tej opcji musi płacić 10 euro miesięcznie  oczywiście nie z każdą grą tak jest i stąd moje pytanie ale jeszcze raz dzięki za pomoc

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:16:58 pm »
Oczywiście, że Shang Tsung ma rację. Płaci się za granie po sieci w wiele gier, bez względu na to czy są na PS2 czy X-Box. Np za granie w Final Fantasy XI. ...I często są to opłaty miesięczne, ble!

Na szczęście w naszego kochanego Mortala można grać po sieci wyłącznie za cenę internetu!!! (chociaż patrząc na ceny internetu w Polsce to nadal nie jest bardzo pocieszające rozwiązanie)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:27:46 pm »
nie mowie o erpegach w stylu world of warcraft tylko normalnych grach. a slyszeliscie o x-box live? he? 50 $ miesiecznie a jak nie to w nic nie pograsz.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:01:08 pm »
Cytat: "papa_snejk"
a slyszeliscie o x-box live?

Jest jeszcze możliwość łączenia się przez X-linka i Xbox Connect, na X-box live płaci sie jest pakiet silver i gold. Ja sam nie gram online na moim klocu . : -P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 11, 2007, 08:28:23 am »
Na playa trzeba płacić ale nie we wszystko najczęściej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wyścigi i to jest ok. 40 zł . Ale za bijatyki raczej sie nie płaci.
________FURY MK________

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 11, 2007, 07:13:39 pm »
Cytat: "Hero"
Na playa trzeba płacić ale nie we wszystko najczęściej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wyścigi


wierutna bzdura. płacisz tylko swojemu dostawcy internetu (logiczne). a co do wspomnianego przeze mnie wczesniej x-box live to nie placi sie miesiecznie tych 50$ tylko rocznie, sorki za pomyłke

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 11, 2007, 10:02:45 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Hero"
Na playa trzeba płacić ale nie we wszystko najczęściej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wyścigi


wierutna bzdura. płacisz tylko swojemu dostawcy internetu (logiczne). a co do wspomnianego przeze mnie wczesniej x-box live to nie placi sie miesiecznie tych 50$ tylko rocznie, sorki za pomyłke


Ja miałem na myśli granie w turnieju, bo w niektórych grach trzeba za to płacić. Ale to zależy czy jest taka potrzeba. Najczęściej w wyścigach i FPP. Musisz przesłać na konto organizatorowi takiego turnieju. A za takie samo granie to sie oczywiście nie płaci.
________FURY MK__________

Offline Shang Tsung

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:33:06 pm »
taka mała prośba prcecyzujcie na drugi raz swoje wypowiedzi żżeby póżniej nie było niejasności bo ktoś może wos póżnij opatrznie zrozumieć

Offline Shang Tsung

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:36:17 pm »
przepraszam za błedy ale to ze zmęczenia to tak na wszelki wypdek gdyby komuś to przeszkadzało

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MKA online
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 15, 2007, 02:29:02 pm »
Pisze tutaj, bo nie chce zakładać specjalnie nowego tematu.

Piszcie jeśli macie dostęp do MKArmageddon Online swoje namiary, kiedy jesteście w stanie zagrać.

Ja jestem codziennie od rana do 2, a pozniej dopiero po pracy czyli ok. 23. W tygodniu zazwyczaj cały czas. Czekam na kogoś chętnego.