Autor Wątek: Brak Bodzia??  (Przeczytany 11917 razy)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 23, 2007, 03:50:46 pm »
nie dla psów kiełbasa, dzielicie skórę której jeszcze nie macie

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 23, 2007, 04:22:23 pm »
Zgadzam się z Pain'em. Ja osobiście to kwalifikuje się w pierwszych trzech punktach bo brakuje mi podstaw tworzenia stron. Jeszcze dochodzi brak czasu w chwili obecnej.
Davidkoz wydaje się być najlepszym kandydatem ;) a za nim Hero ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 23, 2007, 04:53:16 pm »
Hmm ja też popieram Davidkoza :wink: Jest on o wiele odemnie starszy i napewno dobrze by się z tej funkcji wywiązywał :) akurat by się nadawał, ale jak wspominał nie ma zawiele czasu :cry:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 23, 2007, 09:49:58 pm »
Holerka. Skąd wy się tak ze sobą znacie. Skąd ty Hero wiesz, że Davidkoz jest od ciebie starszy, albo, że ma dużo czasu. To tylko ja nikogo tu nie znam, no może trochę Bodzia, bo kiedyś pomagał mi mailami, aż odkryłem, że mogę go tak nie męczyć i zarejestrować się na forum. A może, żeby wszyscy się poznali to utworzymy taki temat. Coś o sobie. No wiecie wiek, zainteresowania, może prawdziwe imiona, jak kto zechce. Co wy na to?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:06:30 pm »
Davidkoz jest odemnie starszy poniważ mieszka w Angli i tam pracuje, na pewno jest dorosły ( widać po jego postach ) ma conajmniej z 5 lat więcej niż ja. :lol: Jak chcesz MKmaniak to możesz założyć temat o którym wspomniałeś :wink:

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:08:00 pm »
Jestem za choć wiesz.... nigdy tak na prawdę nie będzie wiadomo czy to prawda czy nie :P "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" :P:P:P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:12:48 pm »
Cytat: "Pain"
Jestem za choć wiesz.... nigdy tak na prawdę nie będzie wiadomo czy to prawda czy nie :P "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" :P:P:P

No ja bym chciał szczerze. Ale dobrze powiedziane. Nawet lepiej. Nigdy nie wiesz co czaji się za rogiem, ale temat założe. Ale skoro to mówisz to nie znaczy, że nie będziesz szczery no nie?

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:17:45 pm »
Ja nie mam nic do ukrycia. takie normalne podstawowe dane mogę podać :D oczywiście bez numerów telefonów itd :P ale o tym to już w tym temacie, który mam nadzieje założysz. koniec OTu :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 25, 2007, 12:15:52 pm »
Właśnie sobie chodze po stronach związanych z MK i nie widze normalnej polskiej strony, która normlanie funkcjonuje. Jedyna normlana to właśnie MK:Center, która także jak staneła tak stoi. Zagraniczne jakoś funkcjonują, a PL? Kiedyś to wszędzie wszystko się kręciło, a teraz to tylko pustki. Wydaje mi się, że to zmiana czasów, ten XXI wiek, ciągły pośpiech i brak sentymentu jaki mieliśmy kiedyś.

Trzeba coś z tym zrobić moi drodzy kombatanci  :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 25, 2007, 12:28:10 pm »
Zadzam się w 100%! Nic już prawie nie pozostało po Polskich stronach MK ( większość wygasła ) Dlatego trzeba jak już Davidkoz napisał coś z tym zrobić. Ja proponuje reanimować MKCenter! Zbierzemy sie w 5 osób i damy rade :wink: Nie każdy bedzie musiał wtedy siedzieć cały czas. Ale na razie nie mam chętnych :cry: Kto by mógł chociaż troche poświęcić czasu tej stronie niech się zgłosi. Na końcu Bodzio zadecyduje.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 25, 2007, 12:59:12 pm »
Ja jestem w stanie podjąc jakieś działania ale jestem zazwyczaj rano, a później to dopiero po 22.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 25, 2007, 01:02:57 pm »
Ja jestem tak od rana do wieczora co jakiś czas, więc akurat ale jeszcze by sie przydały z 3 osoby :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 27, 2007, 09:28:10 pm »
Ja tez moge sie przylaczyc do zespolu gdyz prowadzenie strony na " cwierc etatu" naprawde by mi odpowiadalo i jestem pewien ze zawsze bym znalazl czas na to aby wykonywac to do czego sie zoobowiaze.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 27, 2007, 11:38:17 pm »
Bodzio cały czas kogoś szuka, a jak są chętni to cisza z jego strony.

Haloo ? ?

Bodzio

  • Gość
Brak Bodzia??
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 28, 2007, 09:19:35 am »
Cytat: "davidkoz"
Bodzio cały czas kogoś szuka, a jak są chętni to cisza z jego strony.

Haloo ? ?


?

Nie chce 10 osob ktore beda sie dzielic pisaniem newsa. Albo ktos jest chetny albo nie.