Ankieta

Prawko czy konsola?

Prawko
5 (41.7%)
Konsola
7 (58.3%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Kwietnia 08, 2007, 09:39:37 am

Autor Wątek: Prawko czy konsola?  (Przeczytany 8880 razy)

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« dnia: Grudnia 29, 2006, 08:39:37 am »
Zbieram na prawo jazdy w styczniu bede mial 18 lat i sie zastanawiam mam poprostu dylemat zbierac na prawko czy na konsole niestety mortal praktycznie na PC juz nie wychodzi wiec jedynym ratunkiem zeby grac to konsola jesli nie prawko to jaka konsola? na ktorej bym pogral pare lat i na ktora by gry wychodzily za pomoc z gory dziekuje.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:28:48 am »
chłpie życie to nie mortal kombat. temat chyba bez sensu

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:48:06 am »
Cytat: "papa_snejk"
chłpie życie to nie mortal kombat. temat chyba bez sensu


Dlaczego rozumiem cie ze zeycie to nie mortal kombat ale mam dylemat dlatego prosze o rade.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 29, 2006, 12:44:41 pm »
heh... to wszystko zalezy od tego jaka jest twoja sytuacja materialna. jezeli po zrobieniu prawa jazdy masz jakies widoki na auto, no nie wiem np. rodzice ci kupią to bierz prawo jazdy, a jezeli masz w perspektywie jeszcze lata nauki i mało pieniędzy to weź sobie konsole

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 29, 2006, 01:25:36 pm »
Cytat: "papa_snejk"
heh... to wszystko zalezy od tego jaka jest twoja sytuacja materialna. jezeli po zrobieniu prawa jazdy masz jakies widoki na auto, no nie wiem np. rodzice ci kupią to bierz prawo jazdy, a jezeli masz w perspektywie jeszcze lata nauki i mało pieniędzy to weź sobie konsole



I wszystko jasne zobacze co inni jeszcze napisza.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 30, 2006, 12:18:33 am »
Stary  jeszcze jestes  młody, kup sobie konsole puki czujesz jeszcze klimat, a prawko tak czy siak sobie zrobisz z czasem.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 30, 2006, 10:40:02 am »
Cytat: "Maniak"
Stary  jeszcze jestes  młody, kup sobie konsole puki czujesz jeszcze klimat, a prawko tak czy siak sobie zrobisz z czasem.



Spoko tylko jaka?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 30, 2006, 11:02:36 am »
Poczekaj aż wyjdzie PS 3 i ciesz się mortalem 8        ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 30, 2006, 11:24:39 am »
Ja też proponuje ci najpierw konsole. Jak uzbierasz kolejną kase to już na prawko. Mówisz że skończysz 18. To prawko możesz zrobić za rok lub 2 :wink:
________FURY MK________

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 30, 2006, 12:15:51 pm »
Cytat: "Hero"
Ja też proponuje ci najpierw konsole. Jak uzbierasz kolejną kase to już na prawko. Mówisz że skończysz 18. To prawko możesz zrobić za rok lub 2 :wink:
________FURY MK________



No spoko tylko jaka ta konsole kupic sam nie wiem na ps2 gry juz przestana wychodzic a na ps3 raczej mnie stac nie bedzie.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 30, 2006, 12:19:58 pm »
Cytat: "Jakubu"
No spoko tylko jaka ta konsloe kupic sam nie wiem na ps2 gry juz przestana wychodzic.
Myśle że raczej nie zostawią tak po prostu na lodzie miliardów posiadaczy tej konsoli.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 30, 2006, 12:22:28 pm »
Cytat: "Sicku"
Cytat: "Jakubu"
No spoko tylko jaka ta konsloe kupic sam nie wiem na ps2 gry juz przestana wychodzic.
Myśle że raczej nie zostawią tak po prostu na lodzie miliardów posiadaczy tej konsoli.



To sie chyba zdziwisz.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 30, 2006, 12:57:10 pm »
Chodziło mi o to miszczu że nie od razu ps2 umrze, ps3 juz jest ale na ps2 jeszcze gry wychodzą (teraz jest własnie ostatni boom na stare konsole) i myśle ze jeszcze zobaczysz jakąś nową gre na ps2, pozatym ps2 ma naprawde sporą biblioteke gier i jest w co grać. A jeśli chodzi o wybór konsoli to moim zdaniem lepiej by było kupić X-a chociarzby dlatego że posiada lepszą rozdzielczośc niż ps2 i gry wyglądają po prostu ładniej. Tylko tu uwaga że nie wszystkie gry zostały wydane na ps2 i xboxa np. Tekken 5 więc o tym tez warto by było pomyśleć.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 30, 2006, 01:00:50 pm »
Cytat: "Sicku"
Chodziło mi o to miszczu że nie od razu ps2 umrze, ps3 juz jest ale na ps2 jeszcze gry wychodzą (teraz jest własnie ostatni boom na stare konsole) i myśle ze jeszcze zobaczysz jakąś nową gre na ps2, pozatym ps2 ma naprawde sporą biblioteke gier i jest w co grać. A jeśli chodzi o wybór konsoli to moim zdaniem lepiej by było kupić X-a chociarzby dlatego że posiada lepszą rozdzielczośc niż ps2 i gry wyglądają po prostu ładniej. Tylko tu uwaga że nie wszystkie gry zostały wydane na ps2 i xboxa np. Tekken 5 więc o tym tez warto by było pomyśleć.
Rozumiem i tak wiecej osob poleca mi prawko ale mi sie do samochodu nie spieszy zbytnio ale by sie przydalo i starzy mi dupe truja ze mam prawko robic bo nie jestem malym dzieckiem zeby grac w gry.

PS. To wiec jakie konsole polecacie jak by cos?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 30, 2006, 01:23:12 pm »
Ja polecam ci PS2, PS3 lub Xboxa 360  :wink: i odrazu wszystkie dodatki jak np. multi-tap i karte sieciową jak byś wybrał PS2. To zapewnia zabawe na dłuższy czas. Ale to tylko moja propozycja.
________FURY MK________