Autor Wątek: INJUSTICE 2  (Przeczytany 42892 razy)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 28, 2017, 10:00:17 pm »
Drugi trailer był moim zdaniem najlepszy i nie wychodzi na to aby coś go przebiło w tym momencie

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 30, 2017, 04:17:49 pm »
MÓWISZ I MASZ:

https://www.youtube.com/watch?v=ds8Q8uuk7g0

to już cały roster?

Gorilla Grod znany i lubiany
Bane świetny
Capt Cold - ROZPIERDOOOOL
Scarecrow - czemu on jest taki zombiowaty? powie mi ktoś? (i tak się jaram najmocniej chyba)

Klimat! Klimat! Klimat!

Piękna zapowiedź.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 30, 2017, 06:15:35 pm »
Rzeczywiście, każda z tych postaci ma w sobie coś bardzo fajnego. Klimat jest. Teraz dopieprzą super trailer z Jokerem w roli głównej, taki że klekajcie narody, ale nikogo to nie zaskoczy, bo roster już dawno wyciekł- na szczęście/niestety (niepotrzebne skreślić)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 30, 2017, 07:49:30 pm »
A no taaaaak, jeszcze Joker. Jak ja mogłem o nim zapomnieć? Roster się sprawdza toczka w toczkę, ale wygląda bardzo fajnie.

Roster I2 >>>>>> gówno >>> Roster MKX (nawet z kombat packami)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 30, 2017, 09:18:45 pm »
No dobra, jednak coś znalazło się na podobnym poziomie. Bane, Cold i Scarecrow naprawdę świetnie się prezentują, oby Cold miał ważniejszą rolę niż Killer Frost, która po prostu sobie była w jedynce. Szkoda, że Scarecrow nie ma swojego wyglądu z Arkham Asylum, jak to było na mapie w pierwszym Injustice.

EDIT: Dostaliśmy kolejny filmik Shattered Alliances https://www.youtube.com/watch?v=tYgsRg2ZYCY
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 04:10:04 pm wysłana przez Grodek118 »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 06, 2017, 10:27:00 pm »
Ogólnie coś małe zainteresowanie tą grą...

a w międzyczasie przecież był stream z gameplayem Colda, Flasha i Bane'a.

Ale tak jeszcze abstrahując... motyw Scarecrowa, to jest jebane mistrzostwo, jak dla mnie. Już sobie rozkminiłem ten jego demoniczno/diaboliczny wygląd, nawet bez oglądania tego trailera, ale nie zdązyłem się tym podzielić tu na forum, bo w sumie nikogo to nie obchodzi, więc elo. Fantastyczny. Jak dla mnie niewątpliwie highlight tej gry. Top3 na pewno (z dotychczas ogłoszonych!). No, ale co do streama...

Cold - to jest niesamowite. Jego gameplay pokazuje, że moc lodu można wykorzystać w niekonwencjonalny sposób. Bardzo dużo ciekawych ruchów, fantastyczny supermove i bardzo baaardzo baaaaaaardzo podoba mi się motyw z tym tworzeniem lodowych powierzchni i skakania po nich. No i ogólnie animacje i design i cała postać jest dla mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się, że tak zajaram się tą postacią. Uważałem go za delikatnie bezpłciowego i niepotrzebnego. Gdy pojawiały się przecieki, że będzie w grze, spodziewałem się niewypału. A tu takie coś! Super!

Flash - jego supermove to coś zupełnie abstrakcyjnego. Chociaż ja za bardzo nie siedzę w DC, to kojarzyłem te alternatywne ziemie, timeline'y itp, ale tutaj mamy fajną 'wizualizację' tego całego badziewia. Same ciosy to oczywiście nic jakiegoś wybitnie odkrywczego, a już te, kurwa, wirowanie i jebnięcie z dyńki, to trochę ciarki żenady. No, ale sama postać się broni, bo wiadomo, że musiał być. No i Reverse jako alternate jest czymś nawet fajnym, chociaż chyba lepiej byłoby gdyby dostał on inny zestaw ciosów (dostanie?)

Bane - no gameplayowo to totalnie nie w moim typie. Mało to wszystko efektowne. Ja rozumiem, że to powolny rozpierdalacz, ciosy zabierają 70% HP a combosów nie da się zablokować, ale wydaje mnie się, że taki (tacy?) Ferra/Torr został (zostali?) zrobiony (zrobieni?) lepiej. Jakoś tak ten venom powinien dawać jakieś konkretne kozackie efekty, a nie tylko wzmacniać trochę ciosy i nara. Nawet ten supermove nie jest zbyt fajny. Designowo bardzo fajnie i ciekawie. Mysle, że może przypaść do gustu hardkorowym fanom DC. Nie jest zbyt przepakowany wizualnie, a jebnięcie ma. Ogólnie, to chyba dobrze, że jest.

Ja tam czekam. Czekam co dalej. Czekam na Jokera. Czekam na wszystkich innych nieogłoszonych.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:10:00 pm »
Tak na dobrą sprawę to mi wystarczy, że wrzucili znowu Green Arrowa, w jedynce był moim mainem. Heck, Injustice 2 to w tej chwili najmocniejszy argument dla mnie aby kupić PS4, tylko weź tu uzbieraj tyle xD

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:31:28 pm »
Ciekawe czy jakaś postać z MK pojawi się w Injustice 2. Kiedyś czytałem, że ma to być Sub-Zero, ale ten cały Capitan Cold go eliminuje... Fajnie jakby się jakiś Quan Chi albo sam Shao zjawił to by był rozpierdol...

Grodek na Xbox'a One, a nie na PS4 :P

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:20:16 am »
czytałem też jakieś plotki o Mr Freeze, ale nie wiem czy są legit. Swoją drogą ciekawiłoby mnie jak w jednej grze rozwiązać bardzo podobne do siebie zdolności, bez kserowania, jak to miało miejsce wielokrotnie w MK, z kumulacją w MK:A 8)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 07, 2017, 04:36:52 pm »
Freeze był na liście, którą wyciekła i mówi się w internetach, że ma być Premier Skinem dla Colda.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 07, 2017, 08:06:36 pm »
W sumie pomysł ze skinami zmieniającymi postać nie jest taki zły, co prawda pierwowzór już się pojawił w jedynce, gdy zamiast Hala Jordana mieliśmy Johna Stewarta.

Grodek na Xbox'a One, a nie na PS4 :P

Więcej moich znajomych ma PS4, no i pad wygodniej mi leży w dłoniach.


Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 10, 2017, 07:01:47 pm »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:50:16 pm »
Moveset podobny do tego z jedynki, może to i lepiej? Przynajmniej łatwiej będzie ogarnąć combosy :P

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 11, 2017, 09:28:58 pm »
Pancerze, ubranka i inne duperele ;)

https://youtu.be/V3dNzywg8TU

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 12, 2017, 05:17:44 pm »
Pancerze, ubranka i inne duperele ;)

https://youtu.be/V3dNzywg8TU
Cholera, tak tylko rzuciłem okiem i oby tego czegoś nie było w nowym Mortalu. Przecież to daje im multum możliwości do wrzucenia DLC. Poza tym jeśli takie coś będzie możliwe w trybie Versus to jak oni zamierzają rozgrywać turniejowe walki np. na EVO? :P