Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107363 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 19, 2009, 11:14:32 am »
Mi by nawet pasowalo jakby Shao Kahn byl bossem. Dostal jakies nowe moce czy cos takiego i stworzyl kolejny turniej MK ;p

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 19, 2009, 11:40:48 am »
Mi by nawet pasowalo jakby Shao Kahn byl bossem. Dostal jakies nowe moce czy cos takiego i stworzyl kolejny turniej MK ;p
TYLKO Shao Kahn, to najpotężniejsza postać w całej serii Mortal Kombat, kto inny więc jak nie on mógłby być bossem?

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 19, 2009, 12:47:02 pm »
Jak to kto?? Don "The Dragon" Wilson !

Ewentualnie jeszcze Onaga...
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 12:50:34 pm wysłana przez Death Dealer »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 19, 2009, 10:25:58 pm »
Cytat: Davidkoz
bez Liu Kanga, Jaxa, Sonyi i Scorpiona to nie będzie Mortal Kombat. Reptile na pewno wróci, wynagrodzą jego brak w MKvsDC.

Says who!

Cytat: Cobra
A i z wypowiedzią Robaczka się nie zgodzę z paru przyczyn (...)

Nikt ci nie karze.

Cytat: Cobra
A i zgodzę się z Robaczkiem w jednej przyczynie, Stryker! Po co on komu? mnie ta postać się wogóle nie podoba... No cóż to jest moje własne zdanie... ;)

A mnie tam on akurat nie przeszkadza, jest takim comic relief przy tej całej watasze, więc uważam, że jest w porządku. Ale nie jest postacią popularną, a jest tyle postaci lepszych od niego, że nie musi go być.

Cytat: Adept
Masz rację, nie wspominaj już, bo wykreśliłaś najważniejszych fighterów którzy mogliby zaistnieć a nawet POWINNI w części pomiędzy II a III, dlatego boję się co będzie dalej ::)

Says who!



Ogólnie to skwituję to powiedzeniem: "uderz w stół, a nożyce się odezwą". A mnie się wydawało, że to temat do podawanie SWOICH typów i postaci, które SAMEMU chciałoby się ujrzeć w nowej odsłonie, ale widzę, że się mylę. To temat do podawania typów, które inni chcieliby ujrzeć... silly me... na drugi raz będę pamiętać, by podawać tych wojowników, którzy wszyscy kochają, niekoniecznie tych, których JA chcę zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 10:28:16 pm wysłana przez robaczek »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 19, 2009, 10:29:35 pm »
Robaczku nie znasz się, czepiasz się, i jeszcze raz: NIE ZNASZ SIĘ.

Ja widzę, że ludzie dają swoje typy + te, bez których MK nie byłby MK. Poza tym mieszkasz w PL i piszesz na PL forum z polakami więc mogłabyś używać polskich wyrazów czy nie znasz j. polskiego?
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2009, 10:32:27 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 20, 2009, 12:45:23 am »

10.Scorpion (finałowy boss)
11.Mileena (tylko w wersji na PS3)
12.Cyrax (tylko w wersji na X360)
13.Nitara (tylko w wersji na PSP)
14.Smoke (tylko w wersji na Wii)


Nie wiem co to za marzenie, że niektóre postacie mają byc tylko na 1 konsolę. To są raczej takie chwyty marketingowe, które moga zdenerwować posiadaczy konsol. Bo 1 ma PS3 a wolałby Smoke'a od Mileeny, który jest na wersjii Wii.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 20, 2009, 03:19:09 pm »
Scorpion finalowy boss hahaha. Nie rozsmieszajcie mnie chlopcy  ;D Nawet z najgorszego chumoru takim tekstem mozecie czoeq pocieszyc. Naprawde ;] To tak jakby Liu Kanga ogarnely zle moce i stal sie zly i doszedl do ekipy Shao Kahna hahaha  :D Boss moze byc albo wymyslony, albo ktos z nanych nam postaci. Ale na pewno nie Scorpion, Sub Zero itd. Bo moi mili nie powiem ze tak nie moze byc w przyszlosci  :D Ale co do odslony MK9 takiego nru nie bedzie uwierzcie mi  ;D

Chociaz tak szczerze myslac nigdy nie bedzie takiego nru. I dobrze jakby nie bylo .
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2009, 03:27:36 pm wysłana przez Adept »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 16, 2009, 10:25:31 am »
Scorpion finalowy boss hahaha.
Coś co do mojego MK9
1.Scorpion miałby nie tylko swoje ciosy ale i również Kahna.
2.Jeśli grałoby sie na poziomie trudność:Very Easy,Easy lub Normal.Goro miałby ciosy Liu Kanga,w pozostałych poziomach trudności miałby swoje ciosy..
PS.Tworze ekran ''Choose Your Fighter'' do mojej wersji MK9.
PS2.Oto moja wersja ''Choose Your Fighter'' do MK9.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2009, 10:52:22 am wysłana przez Tekken Kombat »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 16, 2009, 11:05:17 am »
Na tym forum działy się już dziwne rzeczy, ale ten post nade mną zaliczam to flagowych. Takiego czegoś to ja w życiu nie widziałem i nie chce widzieć.

Śmierć kartonowym ogórkom !!!!

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 16, 2009, 11:09:34 am »
:D

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 16, 2009, 11:52:41 am »
9. VORPAX - ZŁA

Przecież to tylko filmowa podróba Jade... Zresztą podczas oglądanie pilotowego odcinka tego kiepściutkiego serio dałem się nabrać, że ta Vorpax jest właśnie nią.

16. SIRO (PRZYJACIEL KUNG LAO Z MORTAL KOMBAT CONQUEST) - DOBRY

ROTFL! Never!

A ode mnie - nie chce mi się robić w praktyce po raz n-ty zakamuflowanego rankingu ulubionych postaci i wrzucać go pod byle pretekstem (w tym wypadku wantlisty fajterów do MK9) bo ile można, chciałbym jednak żeby twórcy MK posłużyli się taktyką kolesi z CAPCOM i powciągali jakieś postać z innych midwayowskich gier do MORTALA (tak jak CAPCOM zabrał np. Sodoma, Rolento i Guya ze swojego FINAL FIGHT do serii STREET FIGHTER ALPHA). Położyłbym nacisk na mordobicie z 1997 WAR GODS, samo w sobie nieco powyżej średniej, ale zawierało w sobie kilka świetnych postaci z fajnymi fatality.



Pomijając Warheada (tego w okularkach), postać poniżej wymienionego (nazywa się bodaj Tak) i kiepsko zrobionych bossów w zasadzie byłoby można inkorporować wszystkich do MK.


Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 22, 2009, 07:03:36 pm »
Noob Saibot powinien z powrotem przeistoczyć się w klasycznego Sub-Zero i naklepać harcerzowi (mlodszy z zamrażaczy) za to że jest taką ciepłą kluchą. Piękne wprowadzenie do fabuły MK9!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 22, 2009, 08:31:56 pm »
1.Scorpion miałby nie tylko swoje ciosy ale i również Kahna.
NO PEWNIE, bo młot pasuje Scorpionowi!




2.Jeśli grałoby sie na poziomie trudność:Very Easy,Easy lub
Normal.Goro miałby ciosy Liu Kanga,w pozostałych poziomach trudności miałby swoje ciosy..


Tak samo, jak Goro zajebiście by pasowały ciosy Liu Kanga, NIE MA CO! Jest do nich stworzony!




Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 23, 2009, 10:09:01 pm »
Czepiasz się Adept i tyle  :)

A ja bym chciał zobaczyć zupełnie nową postać. Ubrana w czarny kostium, piekielnie inteligentna i przebiegła, o zniewalającym uśmiechu i będąca w stanie powalic Shokan jednym ciosem..... I najlepiej żeby był z Gdańska...:)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 24, 2009, 10:27:08 am »
A ja bym chciał zobaczyć zupełnie nową postać. Ubrana w czarny kostium, piekielnie inteligentna i przebiegła, o zniewalającym uśmiechu i będąca w stanie powalic Shokan jednym ciosem..... I najlepiej żeby był z Gdańska
Niech zgadne,to ty ?