Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 106997 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 9 - Postacie
« dnia: Lipca 07, 2009, 01:37:09 pm »
W tym temacie możecie wypisać swoja listę kombatantów, jakich byście chcieli w 9 odsłonie MK, od razu napiszcie w jakich strojach byś cię chcieli zobaczyć
daną postach np. Sub Zero - Bez maski i strój mniej więcej podobny to Mortal Kombat Shaolin Monks...
Możecie też pisać 2 stroje do każdej postaci...
To może ja pierwszy napisze moją listę kombatantów?
OK! xD hehehe, a i nie będę pisać jakie mi odpowiadają stroje do danej postaci tzn. jakie bym chciał zobaczyć bo nie mam do tego głowy dziś, napisze innym razem ;)

Mortal Kombat 9:
1. SUB ZERO - DOBRY
2. SCORPION - NEUTRALNY
3. REPTILE - ZŁY
4. SHANG TSUNG - ZŁY
5. QUAN CHI - ZŁY
6. RAIDEN - DOBRY
7. LIU KANG - DOBRY
8. JAX - DOBRY
9. VORPAX - ZŁA
10. KITANA - DOBRA
11. KUNG LAO - DOBRY
12. BARAKA - ZŁY
13. NOOB SAIBOT - NEUTRALNY
14. JOHNY CAGE - DOBRY
15. CYRAX - DOBRY
16. SIRO (PRZYJACIEL KUNG LAO Z MORTAL KOMBAT CONQUEST) - DOBRY


BOSSOWIE W "KOLUMNIE":
1. SHANG TSUNG AND QUAN CHI - ŹLI
2. GORO - ZŁY
3. SHAO KHAN - ZŁY

No to tak Goro i Shao Khan nie są grywalnymi postaciami (na mojej liście),
dodałem Siro i Vorpax czemu?
Chciałbym ich zobaczyć, a wręcz bardzo, zawsze chciałem zagrać Vorpax, nie mam pojęcia z jakiej przyczyny.
I na koniec.... jeśli chcecie to możecie tak jak ja napisać czy dobra postać czy naturalna czy zła (charakter),
możecie również (JEŚLI CHCECIE) napisać własną historie 9 serii MORTAL KOMBAT. :)
KONIEC! hehehe  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 11:38:02 pm wysłana przez Cobra »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 07, 2009, 02:15:50 pm »
2. SCORPION - NATURALNY
Hehe, a to dobre

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 07, 2009, 02:25:48 pm »
2. SCORPION - NATURALNY
Hehe, a to dobre
O co ci Adept chodzi? Ja bym chciał aby w MK9 Scorpion był naturalny. :)
A i Adept jak chcesz to napisz swoją listę kombatantów. ;D

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 07, 2009, 02:49:32 pm »
chyba chodziło Ci o to ze Scorpion ma być NEUTRALNY a nie naturalny ;) pozdro :D

a ja bym proponował takiego wojownika jak TAKEDA który później za sprawą Vorpax i Shang Tsunga przemienia się w SCORPIONA a następnie ginie z rąk Kung Lao;)
napewno wszyscy pamiętaja go z Conquesta ;) moim zdaniem bardzo dobrze by pasował do fabuły pomiędzy II a III mortalem. z resztą tak samo jak i Quan Chi ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 03:46:34 pm wysłana przez Mateuka »

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 07, 2009, 04:39:31 pm »
moim zdaniem bardzo dobrze by pasował do fabuły pomiędzy II a III mortalem. z resztą tak samo jak i Quan Chi ;)
Panowie, jak Wy możecie tak spekulować... Przecież Quan Chi jest obowiązkowy. No ale skoro już tu jestem to zaszczycę Was swoją listą kombatantów. 8)
A oto i ona:
1. Sub-Zero (z maską i bez)
2. Scorpion  ------II------ (oczywiście naturalny) ;D
3. Liu Kang
4. Johnny Cage
5. Kung Lao
6. Cyrax
7. Mileena
8. Sonya
9. Quan Chi
10. Shang Tsung
11. Baraka
12. Reptile
13. Kano
14. Raiden
15. Sheeva
Bossowie: Goro i Shao Kahn
Mi więcej postaci nie potrzeba... Spostrzegawczy forumowicz zauważy, że od pozycji 3 nie ma opisanych strojów. Żeby nikt nie dumał całymi dniami dlaczego ich nie ma, oświadczam, że już mi się nie chciało ich pisać. :)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 07, 2009, 04:57:25 pm »
1.Oczywiście Scorpion-neutralny
2.Cyrax-Dobry
3.Ermac-zły
4.Quan Chi-zły
5.Sub-Zero -Dobry
6.Kitana-Dobra
7.Shang-Tsung-zły
8.Reptile-zły
9.Raiden-Dobry
10.Kung Lao-Dobry
11.Johny Cage-Dobry
12.Sonya-Dobra
13.Milena-zła
14.Shao Kahn-zły
15.Goro-zły

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 07, 2009, 05:25:26 pm »
Panowie, jak Wy możecie tak spekulować... Przecież Quan Chi jest obowiązkowy. No ale skoro już tu jestem to zaszczycę Was swoją listą kombatantów. 8)
A oto i ona:
1. Sub-Zero (z maską i bez)
2. Scorpion  ------II------ (oczywiście naturalny) ;D
3. Liu Kang
4. Johnny Cage
5. Kung Lao
6. Cyrax
7. Mileena
8. Sonya
9. Quan Chi
10. Shang Tsung
11. Baraka
12. Reptile
13. Kano
14. Raiden
15. Sheeva
Bossowie: Goro i Shao Kahn
Mi więcej postaci nie potrzeba... Spostrzegawczy forumowicz zauważy, że od pozycji 3 nie ma opisanych strojów. Żeby nikt nie dumał całymi dniami dlaczego ich nie ma, oświadczam, że już mi się nie chciało ich pisać. :)

Taka lista postaci zdecydowanie mi odpowiada ;) Chociarz i tak chętnie zobaczyłbym takie postacie jak Takeda, Siro, Vorpax które pasowałby zdecydowanie ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 07, 2009, 06:27:36 pm »
O czym Wy mówicie. Czy przypadkiem Vorpax, Siro i Takeda nie żyli 500 lat przed turniejem Mortal Kombat? Umieszczenie ich w grze byłoby więc głupie z punktu widzenia fabularnego.

a ja bym proponował takiego wojownika jak TAKEDA który później za sprawą Vorpax i Shang Tsunga przemienia się w SCORPIONA a następnie ginie z rąk Kung Lao;)
napewno wszyscy pamiętaja go z Conquesta ;) moim zdaniem bardzo dobrze by pasował do fabuły pomiędzy II a III mortalem. z resztą tak samo jak i Quan Chi ;)
Takeda to jedno wielkie nieporozumienie. Scorpion to Hanzo Hasashi nie żaden Takeda. Pozatym Scorpion w tym przedziale czasowym w którym gra zostanie umieszczona już istnieje. Jaki więc na logikę biorąc sens jest w tym, aby umieszczać kogoś z przeszłości obok kogoś kim ta osoba się stała w przyszłości (Czyli łopatologicznie Takedę z przeszłości ze scorpionem z przyszłości. Przecież to tak nielogiczne że świat by implodował gdyby ci dwaj się spotkali w jednej czasoprzestrzeni - pomijąc fakt, że Takeda NIE BYŁ Scorpionem).

Quan Chi został przedstawiony w czwartej części, czyli do tej pory nie był znany żadnemu z kombatantów. Umieszczenie go w przeszłości byłoby również dziwne, bo co, fighterzy by go znali, ale nie rozmawiali o nim przez III turniej i dopiero przypomnieli sobie o nim jak Shinnok powrócił? Trzeba sobie jasno powiedzieć, Quan Chi do Mortal Kombat IV NIE ISTNIEJE. Poza tym magiem Mortal Kombat w tych czasach był Shang Tsung i wolałbym aby tak pozostało.

15. CYRAX - DOBRY
Jakim znów cudem... Cyrax to człowiek zcybernetyzowany przez Lin Kuei. Rzecz ta miała miejsce w III części Mortal Kombat. Jeżeli Mortal Kombat 9 ma się dziać między III a II turniejem, to Cyrax POWINIEN być jeszcze człowiekiem. Czyli praktycznie nie istnieje ta postać jeszcze.

Tak samo umieszczenie postaci z Deadly Alliance czy Deceptiona było by debilnym posunięciem traktującym odbiorców jak bezmózgich zombie którzy wszystko łykną. Jest coś takiego chronologia i logika. Jeżeli postaci Kenshi nie było przed pojawieniem się "Deadly Alliance" to znaczy że nie był znany nikomu! Nie istniał wtedy/robił inne rzeczy. A jak dadzą tę postać do gry to co. Jak to będzie można wytłumaczyć? Że był Kenshi między II a III turnieju, poznał wielu wojowników, ale ci wojownicy zapomnieli go i nikt nigdy nie wspominał o nim do czasu zjednania się Shang Tsunga z Quan Chi. Jeżeli tak to zajebiście. Fabuła Mortal Kombat jest i tak spartolona przez takie właśnie wpadki to jeszcze bardziej niech ją autorzy posrają właśnie takimi "zabiegami" typu wrzucenie nowych postaci do STARYCH wydarzeń. Litości. Dobrze, że chociaż SlaveMe jeszcze ma w poszanowaniu fabułę smoczej serii, bo jak czytam o ekscytacji nowymi postaciami które mogłby się znaleźć w starych dziejach MK to mam ochotę otworzyć czystą de Luxe żołądkową gorzką która stoi u mnie na biurku do połowy pusta.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 07:27:08 pm wysłana przez Adept »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 07, 2009, 07:15:23 pm »
No tak wszystko ładnie i pięknie Adept ale z tym nie mogę się zgodzić

Quan Chi został przedstawiony w czwartej części, czyli do tej pory nie był znany żadnemu z kombatantów. Umieszczenie go w przeszłości byłoby również dziwne, bo co, fighterzy by go znali, ale nie rozmawiali o nim przez III turniej i dopiero przypomnieli sobie o nim jak Shinnok powrócił? Trzeba sobie jasno powiedzieć, Quan Chi do Mortal Kombat IV NIE ISTNIEJE.

Nie można stwierdzi ,ze Quan chi nie istnieje do Mk4 ,ponieważ po raz pierwszy ta postać pojawiła się w MK Mythologies ,którego  akcja toczyła się jeszcze przed pierwszym turniejem .A ponad to Quan chi'ego można zauważyć w końcowy filmiku
MK:SM.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 07, 2009, 07:25:07 pm »
Masz rację, przeoczenie z mojej strony. Oczywiście więc Quana Chi to usprawiedliwia i ma prawo znaleźć się w grze.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 07, 2009, 08:27:57 pm »
Adept może i masz racje ale ile racy Ed nam spekulował że kolejna odsłona Mortal Kombat nas zadziwi i takie tam?
Już praktycznie nikt nie wieży w Ed'a słowa, nie zachwyca się tą ściemą Ed;a Boon'a jak za pierwszym razem!
Ed na oświadczył że: "Ludzie chcą Mortal Kombat dla dorosłych.... więc myślę sobie, cholera damy im takie MK" już coś podobnego słyszałem jakie to MK ma być świetne, Adept zagraj w MK vs DC to nie wiem czy stwierdzisz że to takie świetne jak Ed nam spekulował!
Może i ta historia pomiędzy MK2 a MK3 to jedna wielka ściema?
Ale dobra przypuśćmy że tak jest (żę historiia 9 serii MK jest pomiędzy MK2 a MK3)!
O czym Wy mówicie. Czy przypadkiem Vorpax, Siro i Takeda nie żyli 500 lat przed turniejem Mortal Kombat? Umieszczenie ich w grze byłoby więc głupie z punktu widzenia fabularnego.
Z twojego punktu widzenia Siro Vorpax i Takeda żyli 500 lat przed turniejem tak? I bez sensu było by umieszczenie ich w MK9?
To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Może i jest to ostatni potem ale o tym samym imieniu i nazwisku?
Wg bez sensu jest to... Ale ok, z Cyrax’em się zgodzę z tobą Adepcie.
Ale fajnie było by zagrać tą postacią w MK9, bo głupie było by umieszczenie tych samych postaci z MK II i MK III to prawie jak Trilogy tylko że inna historia i mniej by było zawodników (w MK9)...
Dobra rozpisałem się za bardzo i mnie poniosło więc jak kogoś uraziłem tym postem (szczególnie ciebie Adept) to przepraszam ;)
Nie no, dobra bez sensu już pisze, zignorujcie tego posta xD hehehe
Pozdrawiam :)

Offline kamiliskra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
  • ;D
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 07, 2009, 08:33:51 pm »
No więc:
Mortal Kombat 9
Johnny Cage-Dobry
Kano-Zły
Raiden-Dobry
Zombie Liu Kang-Dobry
Scorpion-Neutralny
Sub-Zero-Dobry
Sonya-Dobra
Reptile-Zły
Baraka-Zły
Mileena-Zły
Kung Lao-Dobry
Kitana-Dobra
Jade-Dobra
Sindel-Dobra
Stryker-Dobry
Kabal-Dobry
Shang Tsung-Zły
Motaro-Zły
Kintaro-Zły
Goro-Zły

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 07, 2009, 08:38:55 pm »
Już praktycznie nikt nie wieży w Ed'a słowa, nie zachwyca się tą ściemą Ed;a Boon'a jak za pierwszym razem!
Ed na oświadczył że: "Ludzie chcą Mortal Kombat dla dorosłych.... więc myślę sobie, cholera damy im takie MK" już coś podobnego słyszałem jakie to MK ma być świetne, Adept zagraj w MK vs DC to nie wiem czy stwierdzisz że to takie świetne jak Ed nam spekulował!
Eeee... *rozgląda się w około*, Ty to do mnie mówisz? Do mnie? ?  :-X Albo nie czytasz forum, albo pomyliłeś mnie serio z kimś innym ;)

To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Ekhm... Kung Lao w Mortal Kombat II, a Kung Lao w Mortal Kombat Counques to dwie różne osoby... Ten pierwszy jest potomkiem tego drugiego. Więc jak widzisz, wszystko da się wyjaśnić. Siro i Vorpax żyli w czasach tego drugiego czyli 500 lat temu.


Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 07, 2009, 08:48:17 pm »
Już praktycznie nikt nie wieży w Ed'a słowa, nie zachwyca się tą ściemą Ed;a Boon'a jak za pierwszym razem!
Ed na oświadczył że: "Ludzie chcą Mortal Kombat dla dorosłych.... więc myślę sobie, cholera damy im takie MK" już coś podobnego słyszałem jakie to MK ma być świetne, Adept zagraj w MK vs DC to nie wiem czy stwierdzisz że to takie świetne jak Ed nam spekulował!
Eeee... *rozgląda się w około*, Ty to do mnie mówisz? Do mnie? ?  :-X Albo nie czytasz forum, albo pomyliłeś mnie serio z kimś innym ;)

Nie czytam bo mi się nie chce czasami zerknę nowe posty :)  ;D
Nie no jak cie Adept uraziłem to jak pisałem wcześniej przepraszam, bo ja nie chce szukać sobie tutaj konfliktów. :)

To czemu KUNG LAO  jest w MK II?
Ekhm... Kung Lao w Mortal Kombat II, a Kung Lao w Mortal Kombat Counques to dwie różne osoby... Ten pierwszy jest potomkiem tego drugiego. Więc jak widzisz, wszystko da się wyjaśnić. Siro i Vorpax żyli w czasach tego drugiego czyli 500 lat temu.
Adept też napisałem że to inna postać że to podomek ale o tym samym imieniu i nazwisku to bez sensu tak samo jak mogli by zrobić o takiej samej nazwie potomka nie wiem
np. LIU KANGA lub RAIDENA to przecież bez sensu...
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2009, 08:55:54 pm wysłana przez Cobra »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 07, 2009, 08:52:20 pm »
Adept przestańmy już dyskutować tak.  ;)
Napisz lepiej swoją listę kombatantów jakich byś chciał zobaczyć
w 9 serii MK ;)