Autor Wątek: Garść nowości z E3!  (Przeczytany 33854 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 19, 2010, 08:36:18 am »
Mysle ze Tag Team jest doskonlaym pomysłem.

Bodzio

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 19, 2010, 02:52:11 pm »
Parę zdjęć ze stanowiska WB i wywiad z Boonem:

http://www.totalmortalkombat.com/mk9/e32010/

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:48:04 pm »
Nie wiem czy to wina filmu czy tak po prostu jest ale wydaje mi się, że projectile Repa i Sektora są wolniejsze od fireballi Johnny'ego czy strzał Nightwolfa.Chociaż niespecjalnie mi to przeszkadza....

Nie rozumiem. Od Mortal Kombat II były już widoczne różnice w szybkościach fireballi poszczególnych wojowników. Więc po co nawet o tym wspominać jakby to było coś nowego? :)

To co mi się nie podoba to wizerunki wojowników ukazane podczas ładowania się walki. Scorpion i Sub-Zero jeszcze są ok, Sektor i Repile już ciut słabiej ale ostatnie Tag Teamy to wstyd.... Fuj!
Jeszcze na początku odrzuciło mnie to jak Sub-Zero wyrasta z pod ziemi. Potem zobaczyłem, że większość postaci teleportuje sie na areny to już niech im będzie. Wybaczam......

Zgadzam się w 100%. Sam miałem o tym napisać. Pojawienia się wojowników DEBILNE. Ja wiem, że to fajnie wygląda i och, ach, ale koksy jesteśmy bo przyjmujemy klimatyczne pozy z cechą charakterystyczną dla naszych mocy. Jednak bez przesady. Mi się to nie podoba.



Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:51:03 pm »
Przesadzacie, że ekran wczytywania wam się nie podoba. Wiem, że w klasycznych MK był bardziej jakby to ująć realistyczny, poważny, ale tutaj też nie jest źle, ponieważ jest dynamiczny z dużą dawką detali, które na pewno dobrze zaobserwujemy w HD.

Ekran wczytywania jest wg mnie najlepszy ze wszystkich mortali 3D.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:59:48 pm »
Przesadzacie, że ekran wczytywania wam się nie podoba. Wiem, że w klasycznych MK był bardziej jakby to ująć realistyczny, poważny, ale tutaj też nie jest źle, ponieważ jest dynamiczny z dużą dawką detali, które na pewno dobrze zaobserwujemy w HD.

Ekran wczytywania jest wg mnie najlepszy ze wszystkich mortali 3D.

No nie podoba, bo to już ukłon w stronę innych gier. W Tekkenie jest przecież tak samo. Wojownicy coś tam gadają, robią pozy przed walką, to oczywiście w nowym MK tak też musi być, a jak! W końcu wszędzie tak jest ;) Poza tym pasuje to tak do MK jak noga do stonogi.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:04:43 pm »
Cytujesz mnie jakby nikt nie wiedział, że Twoja odpowiedź tyczy się mojej i tak za każdym razem.

Właśnie, gadają, pozują itp, a tu tego nie ma, tylko ruchomy obrazek i chwała za to, więc nie ma co porównywać do innych bijatyk. Jest dobrze i niech tak pozostanie.

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:30:38 pm »
Ja się zastanawiam czy nie było by lepiej zamiast tych renderowanych artów przedstawić postacie jako takie "arty". Taki pomysł mi wpadł:p WG mnie Scorpion i Sub zero wygladają fajnie, Sektor i Reptile też, inni może nieco gorzej bo mniej detali tam pokazanych. Dunno.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:45:02 pm »
Może jeszcze coś wymyślą z tym ekranem wczytywania....
Nie wiem D. gdzie ma Mileena te detale ale na moim czarno-białym ekranie nie było nic widać  :P A na serio to tak jak mówiłem: Scorp i Sub wyglądają dobrze [co innego, że stroje mi się średnio podobają- to juz kwestia gustu, który jak wiadomo mam najlepszy  :P] ale ostatni Tag Teamowy ekran wygląda po prostu słabo........

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:50:27 pm »
Tak, zgadzam się z ekranem wczytywania podczas tego Tag Teamu, ponieważ jakoś Mileena nie zachwyca tą ilością detali właśnie. Szczerze nie podoba mi się w ogóle w tym stroju mimo tego, że można powiedzieć, że jest praktycznie rozebrana. Po prostu nie przemawia do mnie jej strój z MK Deception. Mogli dać ten z MK2, albo zaprojektować nowy.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:54:30 pm »
Dlatego mam cichą nadzieję [a wiadomo czyją matką jest nadzieja.....  :P] że może jeszcze to poprawię bo naprawdę różnic jest spora.....

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 20, 2010, 05:43:19 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=-0nWxrqh7i0

inny gameplay, slaba troche jakosc ale sa ciekawe rzeczy

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 20, 2010, 06:51:10 pm »
Piękny gameplay ;) 10 hits Reptile bezcenne, coraz bardziej mi się podoba i chyba będę musiał przestać to oglądać, bo nie wytrzymam do primery. Jeszcze świetne kombo Mileeny z wbiciem sztyletu ze skoku ;D

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:02:03 pm »
Ogólnie widać, że się coś dzieje i nie jest to takie standardowe, np ten cios jak Reptile kopie ziomka, potem wyskakuje i go odrazu na ziemi dobija.

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:02:23 pm »
No świetnie się na to patrzy, kurcze jak pomyślę, że jeszcze zostało 9 miesięcy to mnie coś trafia. Mam nadzieję, że z czasem zobaczymy więcej wojowników ujrzymy, więcej walk.

Bodzio

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:12:57 pm »
Świetny gameplay. Jedna rzecz mi tylko nie pasuje: widać Reptile'a... gdy go nie widać ;) Jeśli tak zostanie to cios będzie bezużyteczny.