Autor Wątek: Opowiadania Tekken Kombata  (Przeczytany 18008 razy)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Opowiadania Tekken Kombata
« dnia: Maja 16, 2009, 11:57:42 pm »
Myślałem o Mortalu ''Scopion's Challenge''.wytłumacze go:
Akcja dzieje sie kilka lat po MK:A.Scopion morduje Kahna i zabiera całą jego moc.Później porywa Reptile i hipnotyzuje go,potem Sub i Noob walczą z Quanem.Jeszcze do tego Jax i Sonya giną a Cage zostaje agentem U.S. Special Forces i goni Kano.Do tego Millena wysyła Jade do nieznanego wymiaru,a Kitana goni ''małpe w fioletowym''xD.Sektor zostaje uszkodzony a Cyrax odbudowuje go i podarowuje nową osobowość i daje mu na imie Sector.
Kung Lao i Goro planują pokonać Scorp'a.
ZAKOŃCZENIE
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem.Goro ginie podczas walki z Reptile'm.Sector szaleje i zostaje całkowicie zniszczony przez Cyrax'a.A na koniec to że Quan Chi traci energie życiową,umiera i znika z Ziemi ale nie do końca.......
PS.Napisać kontynuacje ?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2009, 11:38:42 am »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2009, 01:02:07 pm »


nie...
[/quote]
Napewno ?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 18, 2009, 01:43:02 pm »
A co ty sie mnie kurwa słuchasz...... jak chcesz to pisz i miej we wszystkich wyjebane :)

PS: czemu masz ksywę +ekken Kombat?

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 18, 2009, 03:33:07 pm »
PS: czemu masz ksywę +ekken Kombat?
Bo Mortal i Tekken to dwie moje ulubione bijatyki

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 18, 2009, 04:06:44 pm »
Chcesz to pisz kontynuacje, tylko jak dla mnie to za bardzo pokrecone jest.

Offline Sajin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 19, 2009, 01:38:45 pm »
PS.Napisać kontynuacje ?

Tak, proszę, napisz kontynuację, jesteś boski.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2009, 09:47:07 pm »
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem

EEee, jak się pokona Scorpiona to ona spełnia życzenia? AAaaa tak, w końcu ma kolory jak złota rybka, to jest logiczne  :P

Nie mówiąc, że troszkę bez sensu jest to co napisałeś wyżej (Cała ta fabuła). Nie trzyma się nic kupy, nic nie jest wyjaśnione, a rzeczy po prostu się dzieją. Popraw to i wtedy napisz kontynuacje :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 25, 2009, 09:59:09 pm »
Nie mówiąc, że troszkę bez sensu jest to co napisałeś wyżej (Cała ta fabuła). Nie trzyma się nic kupy, nic nie jest wyjaśnione, a rzeczy po prostu się dzieją. Popraw to i wtedy napisz kontynuacje :)
Jakby w Mortalach od MKDA do MKA ktoś cokolwiek wyjaśniał :D

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 29, 2009, 07:39:25 pm »
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem

EEee, jak się pokona Scorpiona to ona spełnia życzenia? AAaaa tak, w końcu ma kolory jak złota rybka, to jest logiczne  :P
Fajny pomysł,ale nie o to chodzi.Chodzi o to że Scorp pochłania moce Kahna i swoje a wtedy wychodzi tak że to wszystko ma tyle mocy co 7 Smoczych Kul i można wypowiedzieć życzenie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 29, 2009, 08:46:19 pm »
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem

EEee, jak się pokona Scorpiona to ona spełnia życzenia? AAaaa tak, w końcu ma kolory jak złota rybka, to jest logiczne  :P
Fajny pomysł,ale nie o to chodzi.Chodzi o to że Scorp pochłania moce Kahna i swoje a wtedy wychodzi tak że to wszystko ma tyle mocy co 7 Smoczych Kul i można wypowiedzieć życzenie.
Człowieku ... co ty bierzesz...?

« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2009, 08:48:14 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 29, 2009, 08:53:13 pm »
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem

EEee, jak się pokona Scorpiona to ona spełnia życzenia? AAaaa tak, w końcu ma kolory jak złota rybka, to jest logiczne  :P
Fajny pomysł,ale nie o to chodzi.Chodzi o to że Scorp pochłania moce Kahna i swoje a wtedy wychodzi tak że to wszystko ma tyle mocy co 7 Smoczych Kul i można wypowiedzieć życzenie.
Człowieku ... co ty bierzesz...?



To samo się chciałem zapytać, jednak za to napisałem na czacie, że po prostu wybuchnąłem śmiechem jak to przeczytałem  ;) Chociaż ja nie piszę tego w kontekście że jestem dla niego surowy, tylko że rozśmieszyło mnie to :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 30, 2009, 12:46:45 am »
Jak się ma 5 -10 lat to się wymyśla takie historie. Za parę lat Tekken Kombat bedzie się sam smiał ze swoich historyjek.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 30, 2009, 10:53:59 am »
Ludzie co wy do niego macie? chłopak ma wyobraźnię, a to jest ważniejsze niż jej brak, a poza tym:

Myślałem o Mortalu ''Scopion's Challenge''.wytłumacze go:
Akcja dzieje sie kilka lat po MK:A.Scopion morduje Kahna i zabiera całą jego moc.Później porywa Reptile i hipnotyzuje go,potem Sub i Noob walczą z Quanem.Jeszcze do tego Jax i Sonya giną a Cage zostaje agentem U.S. Special Forces i goni Kano.Do tego Millena wysyła Jade do nieznanego wymiaru,a Kitana goni ''małpe w fioletowym''xD.Sektor zostaje uszkodzony a Cyrax odbudowuje go i podarowuje nową osobowość i daje mu na imie Sector.
Kung Lao i Goro planują pokonać Scorp'a.
ZAKOŃCZENIE
Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem.Goro ginie podczas walki z Reptile'm.Sector szaleje i zostaje całkowicie zniszczony przez Cyrax'a.A na koniec to że Quan Chi traci energie życiową,umiera i znika z Ziemi ale nie do końca.......
PS.Napisać kontynuacje ?

chłopak opowiedział piękną, wzruszającą historię :) jeszcze nigdy nie przeczytałem w kilku zdaniach tyle ciekawości, akcji, imion, no coś energetyzującego :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Opowiadania Tekken Kombata
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 31, 2009, 10:10:07 pm »
Hej! Polecam wszystkim link Luny [niezły krejzol z ciebie]. Filmik śmieszny ale fajniejsze fotki dookoła :D Obczajcie szybko nim Bodzio go usunie...

A co do scenariusza T. Kombata ja go nie wyśmiewam za to mam parę pytań:

Myślałem o Mortalu ''Scopion's Challenge''.wytłumacze go:
Akcja dzieje sie kilka lat po MK:A.Scopion morduje Kahna i zabiera całą jego moc.
W jaki sposób Scorpion wchłania moc Khana?

Później porywa Reptile i hipnotyzuje go,
W jaki sposób go hipnotyzuje, przecież tego nie potrafił i po co go porywa?

potem Sub i Noob walczą z Quanem.
Dlaczego Sub i Noob walczą razem, są przecież wrogami...

Jeszcze do tego Jax i Sonya giną
Z czyjej ręki?

a Cage zostaje agentem U.S. Special Forces i goni Kano.
Kto go powołuje i zatwierdza to oraz dlaczego goni Kano?

Do tego Millena wysyła Jade do nieznanego wymiaru,
Po co ja tam wysyła?

a Kitana goni ''małpe w fioletowym''xD.
Sprostuj cudzysłów....

Sektor zostaje uszkodzony a Cyrax odbudowuje go i podarowuje nową osobowość i daje mu na imie Sector.
Przez kogo Sektor  zostaje uszkodzony i dlaczego Cyrax go ratuje?

Kung Lao i Goro planują pokonać Scorp'a.
Dlaczego i jak chca to zrobić skoro zabił Shao?

Noob pokonuje Scorpa i może wypowiedzieć życzenie,więc życzy sobie żeby był spowrotem starym Subem.
Ok, Scorpion po przegranej walce spełnia życzenia to już wiemy bo mówiłeś o tych Smoczych Kulach. Ale dlaczego Noob chce być znowu Subem skoro najwyraźniej od MKII nie próbuje wrócić do swej dawnej postaci?

Goro ginie podczas walki z Reptile'm.
Miał walczyć ze Scporpionem, czy Reptile jest strażnikiem Scorpiona?

Sector szaleje i zostaje całkowicie zniszczony przez Cyrax'a.
Dlaczego Sektor oszalał, czym to sie objawiało?

A na koniec to że Quan Chi traci energie życiową,umiera i znika z Ziemi ale nie do końca.......
Przez jakie zdarzenie Chi tarci energie życiową?

« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2009, 10:34:25 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »