Autor Wątek: Garść nowości z E3!  (Przeczytany 33821 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:07:20 pm »
Luna, moje ulubione arenki z 3D'eków, to oczywiście, Palace Grounds, Dark Priosion,
LIU KANG TOMBS, Lower Mines, The Lost Tomb...

Effe, tylko szczerze, chcesz aby z gówna zrobili szambo? Powaga?!
Przeciez by była jedna wielka dziura w historii mk, fiasko!
Dzięki tej, historyjce z młodym i starym raydenem, możemy zakryć stare gówno, zacząć od nowa! Czy naprawdę chcesz, aby jednak, tamto zostało tak jak jest i zrobić z tego większe gówno?

Maciusiu, ja pierdziele, wykładają Ci na tacy zajebiste mk, a Ty czepiasz się o jeden wygląd, który w dodatku jest uznawany przez większość za znakomity...

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:14:05 pm »
No przecież napisałem, że jak dla mnie ta fabuła jest ok i dobrze, że tak to wymyślili.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:19:29 pm »
Aaa to zwracam honor, źle Cię zrozumiałem, przepraszam ;)

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:23:42 pm »
Spoko:) Mi wszystko w tym nowym Mortalu pasuje, no może z wyjątkiem tych fatali, jak dla mnie wykończenie Mileny jest troszeczkę przesadzone. Wbijanie noży w pierś przeciwnika jest ok, ale już wyrwanie głowy i później zjadanie z niej flaków to dla mnie troche głupie.

Powinno być tak (jak dla mnie), wbija noże, i później urywa głowę kolejnym nożem i wyrzuca ją. To wszystko. :)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:45:37 pm »
cobra bede sie czepial , bo mi sie nie podoba i tyle.Mialo byc mrocznie a jest cukierkowo. Krew krwia, ale postacie wygladaja bardzo slodziutko szkoda, ze nie ma wicej seledynowego i rozowego koloru. Proponuje takze bonus game zapasy w kisielu. Kto jak kto, scorpion na pewno moze wygladac lepiej.  Tak samo sektor wyglada jak iron man:P Czekam na chloste. Dawajcie zwyzywajcie mnie:P

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:49:01 pm »
Po co mają Cię zwyzywać, każdy może mieć swoje zdanie. Szanuje je. Mi się wszystko podoba, nie moge się do niczego przyczepić jeśli chodzi o oprawę graficzną. Napisałem co mnie boli, to wszystko. Jak wyjdzie więcej trailerów z dobrą jakością obrazu i dźwięku to na pewno będę mógł więcej napisać. Jak na razie jest świetnie.

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 17, 2010, 03:22:42 pm »
Ale gdzie widzisz te kolorowe barwy? Chodzi ci o róż Mileny? Nie jest wcale tak tragicznie jak piszesz ZWŁASZCZA, że gówno co widzieliśmy z gameplayu tak naprawdę. Oceniać przyjdzie nam za jakiś czas, natomiast ja teraz jestem pozytywnie nastawiony zamym tylko faktem, że ogólnie ludzie bardzo chwalą to co widzieli. I co warto podkreślić są to ludzie nie będący mega fanami MK.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 17, 2010, 03:46:38 pm »
cobra bede sie czepial , bo mi sie nie podoba i tyle.Mialo byc mrocznie a jest cukierkowo. Krew krwia, ale postacie wygladaja bardzo slodziutko szkoda, ze nie ma wicej seledynowego i rozowego koloru. Proponuje takze bonus game zapasy w kisielu. Kto jak kto, scorpion na pewno moze wygladac lepiej.  Tak samo sektor wyglada jak iron man:P Czekam na chloste. Dawajcie zwyzywajcie mnie:P

Nikt się nie wyżywa, ale każdy ma swoje zdanie. Powiem Ci, że ten Scorpion jaki masz w avatarze był uznany przez dużą ilość użytkowników za najbardziej gówniany koncept Scorpa jaki mógł zostać wymyślony. Jeżeli taki ma być Scorpion to ja już wolę, aby w ogóle się nie pojawiał w grze. A Scorpion jest Ninja. Można o tym przeczytać tu: http://mkc.honmaru.pl -> dział TEKSTY -> Ninja w Mortal Kombat i Klik w ikonę Scorpa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 03:55:25 pm wysłana przez Adept »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 17, 2010, 04:57:33 pm »
Luna@ nie chodzi mi o stroj milleny, ona zawsze byla, landryna:P Ogolnie o kolorystyke powinni ja stonowac. Na bardziej ponura
Adept@ Sam wysłałeś mi linki, w których ninja wyglądają jak ninja:) W MKI i II ninjasy wygladali bardzo dobrze. A od czasu MK DA, zaczeli ich uzbrajac? Po kiego wuja?? Rozumiem ,ze chca ich urozmaicic. Jednak dla mnie to juz nie jest ninja i tyle. Mi zbroja zawsze bedzie sie kojarzyc z samurajem. Ninja ma byc lekko odziany, zwinny. Dokladnie tak jak na tym linku co podałeś:) Sam się wrąbałeś:P

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 17, 2010, 05:13:42 pm »
Też przyznam, że "zbrojenie" ninjasów mi się nie bardzo widziało. No ale jest jak jest i tragedii nie mia, tragedia by była gdyby ten prezentowany tu kiedyś render Smoke'a okazał się prawdą.

Powtarzam raz jeszcze, nie oceniajmy grafiki/kolorystyki gry gdy widzieliśmy zaledwie nie całe 2 minuty gameplayu.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 17, 2010, 06:42:05 pm »
Dokladnie tak jak na tym linku co podałeś:) Sam się wrąbałeś:P

Nie rozumiem. Czym się wrąbałem? Czytaj ze zrozumieniem. Pytałeś czy Scorpion jest ninja czy jest samurajem, to wysłałem linka do tekstu w którym ładnie wszystko wyjaśnia się, że jednak ninja. Czym się wrąbałem? Że dałem odpowiedź na Twoje pytanie? A jeżeli chcesz więcej to już były takie pytania na forum:

http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=1114.0

 Tekst o ubiorze Scorpiona z Twojego avataru to dygresja była. Poza tym mówisz, że nie lubisz uzbrajania, a co to? Co Twój Scorpionik ma z tyłu pleców? Czy ja miecz widzę?  ;) Dla mnie idealny wygląd mieli wojownicy w MK II i UMK3. Nie ważne, że wszyscy tak samo wyglądali. To i tak były najpiękniejsze stroje. A rozmowy o strojach prowadzimy tu:

http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=1106.0

Zapraszam do dyskusji na odpowiednich do tego tematach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 06:47:03 pm wysłana przez Adept »

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 17, 2010, 08:17:05 pm »
bylo;p nawet screeny sa na 1 stronie:D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:28:46 pm »
Kober...
Dlaczego zjebałem pomysł podróży w czasie kilka postów temu? Bo uważam, że to śliski temat i tyle. Źle poukładana fabuła może stworzyć coś znacznie gorszego niż MKA.
1] Skoro Raiden mógł cofnąć się w czasie lub wysłać wiadomość o wygranej Shao Kahna to dlaczego Shao nie będzie mógł zrobić tego samego w razie gdyby Raidenowi się udało.
2] Dlaczego cofnięcie w czasie jest możliwe do czasów MKI a nie np. gdy Shao był młody i podobnie jak w Terminatorach kasacji jego lub jego matki?
3] Mowa o 'młodszym' i 'starszym' Raidenie to jakieś totalne nieporozumienie.... W wypadku boga można mówić o jednostce z czasów MKI bądź z czasów Armageddonu. Chociaż w tym wypadku to chyba wina jakiegoś naszego posta w którym ktoś użył tym słów bo nie pamiętam ich z materiałów promocyjnych.....

Ok. jak się uprzesz to można to wszystko wyjaśnić. Ja bym zrobił coś na kształt tego:
Po Armageddonie zaistniała jedyna okazja by odbyć lub wysłać wiadomość w czasie i Raiden z niej skorzystał jednak brama umożliwiła tylko podróż do okresu MKI i zaraz została zamknięta [przy okazji, czy było sprecyzowane jak to się odbyło? Czy to Raiden przeniósł sie w czasie czy tylko wysłał sobie wiadomość w przeszłość]. Tyle....
Mam nadzieję że jak już sie wzięli za Time Travele to zrobią ten temat z głową... Inaczej jest to motyw na krótki czas, który w końcu się zemści. A tego bym nie chciał bo nowy MK zapowiada się magicznie.... :)
I żeby nie było.... NIE JESTEM TOTALNYM PRZECIWNIKIEM TEGO ROZWIĄZANIA. Po prostu jak już pisałem podróż w czasie to śliski temat....

King Maciej...
Jeśli szukasz masochistycznej radochy z "zwyzywania" to nie to forum :) My tu wszyscy jesteśmy mili i uprzejmi [noo, oprócz mnie bo ja to jestem wulgarny i niespokojny  ;)] A tak serio to Scorpion, którego akurat Ty preferujesz mi się nie podoba. Pisałem o nim że wygląda jakby rok przeleżał w rzece. Dla mnie najlepszy ciuch miał w MK4  :P A co do kolorystyki to MK od zawsze kipiał jaskrawością tęczy. Jestem do tego przyzwyczajony.

Elf...
Mi się bardzo podoba Fatal Mileeny. Cudownie obity ryj Lao z gałą oczną na wierzchu... Miód... A to, że wyżera "flaki" to istny orgazm. Mnie tam takie widoczki kręcą. Pierwsze normalne/brutalne Fatale od kilku części... :)

MóN/LóN...
Nie wiem jaką arenę 3D chciałbym zobaczyć w nowym MK. chyba żadnej tak jakbym nie chciał widzieć żadnej postaci debiutującej po MK3. Jeszcze nie teraz Luna...  ;)

PS: Po za tym drogi Koberze, nie mam zamiaru wymyślać niczego bo to nie ja robię grę. Ja jestem odbiorcą i jako konsument mam pełne prawo ocenić ich pracę. Ja ogłoszą konkurs na fabułę MK z nagrodą w $ to wiedz że ja pierwszy siądę nad kartką...

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:46:51 pm »
Ja to bym chciał Ermaca z ciuchem z MK:D. W ogóle Ermac był dość oryginalny nie? Jakieś telekinezy i inne takie.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:47:53 pm »
Mi sie fabula podoba, a co molgi by lepszego wymyslic nic cofniecie z czasem. Naprawde bardzo mi sie to podoba. Rozczarowany bym byl jakby powiedzieli zaczyynamy MK od nowa jakby go nie bylo. Wzieli na siebie ciezar tego co nawazyli musimy to uszanowac.
Fatal Mileeny tez mi sie bardzo podoba. Jak mowi Slave az oczy wychodza  :o

Ta Ermac doskonala postac.