Autor Wątek: Garść nowości z E3!  (Przeczytany 33606 razy)

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:01:55 am »
Szczerze mówiąc mnie też trochę odpycha ten motyw z cofaniem czasu. Mogli po prostu powiedzieć "panowie, zaczynamy od nowa, Deadly Alliance i reszty nie ma". Na to samo by wyszło, a tu znowu dzicz się robi. Sub Zero też nie wyszedł za fajnie. Strój jak i twarz. Będzie taki:

A lepszy jest raczej taki:
bądź taki (tylko młodszy)
Wiadomo, pod maską tak tego nie widać, ale mimo wszystko...

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:06:31 am »
Szczerze mówiąc to mam takie parcie na tą grę, że fabuła może w tym momencie wyglądać dla mnie:

"Urodził się pewnego dnia potężny wojownik...Jarek. Jego przeznaczeniem było być najlepszym i jego śledziona miała być śledzioną najlepszego z największym powerem. Pewnego dnia potężny Jarek spotkał potężnego Dariusza i dariusz mu wyrwał sledzionę z widokiem z rentgena. I tak oto w przedśmiertnej konwulsji pomyślał o Raidenie(...)"

LOL mam talenta!:D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:23:00 am »
A tak w ogóle to ten nowy MK kontynuuje fabułę z MKA ale jednocześnie ją przekreślając, no bo wiadomo mamy tą podróż w czasie. Więc MK9 jakkolwiek oficjalnie nie nazwane Nr 9 cofa nas do pierwszych MK. MKvsDCU i tak zostaje MK8 żeby już większego bajzlu nie robić. Dobrze to wasz SlaveMe pojął?

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:25:00 am »
IDEALNIE! Niczym sterowanie w Rise (to dla Adepta;p)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 17, 2010, 01:59:52 am »
Fabuła trochę naciągana, niezbyt mi się podoba na początek. Z tymi robotami to chyba już za późno, skoro Sektor do wyboru jest. Chociaż Smoke'a chyba jeszcze nie schwytali i być może pozostanie ninjasem. Może historia cofnie się do momentu założenia czapki przez Hsu Hao i któraś z kluczowych postaci go przed tym uchroni zjadając ją (albo jego) ?! Fajna sprawa, Hsu - Mongoł, który nigdy nie założył pedalskiej czapki.

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 17, 2010, 03:12:53 am »
Jak by na to nie patrzec, napewno bedzie to lepiej sie mialo niz MKvsDC. Ta czesc byla naprawde kpina w histori MK. Jak bedzie dobra grywalnosc to ludzie z biegiem czasu oswoja sie z naciagana fabula.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:43:36 am »
QRWA! Ludzie, ciągle besztacie fabułę, o tym, że stary Rayden wysyła wiadomość do tego młodego, że zostanie zabity przez shao etc..
To zadam raz jeszcze pytanie, macie lepsze rozwiązanie, aby zakryć tą gównianą przeszłość?
Oczekuje odpowiedzi! Jak znam życie, pojawią się komentarze typu: "Mogli po prostu powiedzieć: panowie, zaczynamy od nowa, Deadly Alliance i reszty nie ma"
Ale pomyślcie, gdyby tak zrobili, to czy nie było by jeszcze bardziej dupnie niż jest teraz? (Wg Was, bo dla mnie ta Fabuła jest fenomenalna) Wszystko olać, od tak, zostawiając dziurę i powiedzieć, "panowie, zaczynamy od nowa"? WTF?!
Co do wyglądu, Kazak, no nie przesadzaj już, może Sub nie jest tak pięknie zrobiony, no, ale nie jest źle?!
WolfBogard, co Ty masz do FABUŁY, MKvsDC ??? ::)
Sam Luna, największy zgred który beszta po mk 3D, na tym forum, powiedział że fabuła była dobra, że fajnie się poznawało nową historię, przechodząc STORY MODE...
Ed, "stoi dla nas na głowie", wie, że popełnił wiele błędów i chce odpokutować to, ukazuje nam rebota MK, i to znakomitego rebota jak na razie, a Wy jeszcze narzekacie? Dajcie spokój...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 09:53:46 am wysłana przez Cobra »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:51:40 am »
Popieram Cobra ja też lepszego rozwiązania nie widzę a zaczynanie tak żeby nie było tych późniejszych Mortali jest zdecydowanie bez sensu

Offline effe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2010, 10:06:37 am »
Jakby uznali, że tych późniejszych mortali nie było to by sami sobie strzelili bramke, przyznając, że przez tyle lat pieprzyli sprawę. Jestem również za takim rozwiązaniem.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2010, 10:17:18 am »
Dla mnie scorpion wyglada kaszaniascie. W koncu kim on jest ninja czy jakis samurajem? Powinni przerobic stroje z MKI obiecali, że postacie będą mroczne, a ja tutaj widzę coś w stylu GI JOE:( Dlaczego to nie moze wygladac tak: badz tak tylko mus byc tak jak pokazali:(((( Chce, zeby zrobili to co obiecali. Ma byc ciezkostrawnie, mrocznie i tajemniczo. A nie komiksowo:(

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 17, 2010, 10:35:38 am »
Co do wyglądu, Kazak, no nie przesadzaj już, może Sub nie jest tak pięknie zrobiony, no, ale nie jest źle?!
Strój to pół biedy, ale bardziej mi twarz nie pasuje. Od ZAWSZE wyobrażałem go sobie jako "białego", a nie "skośnookiego" i godzi to teraz w moje wyobrażenie Sub Zera. Azjaci zajebiście pasują do postaci typu Liu Kang, albo Kung Lao, ale do Sub Zero już nie za bardzo.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:15:08 am »
Na wiele rzeczy moge przymknąć oko w MK, ale nie na fabułę, któa zawsze była conajmniej dobra. Nie podoba mi się jeden motyw, a mianowicie patent z tym wysyłaniem wiadomości od starego Raidena do młodego. WTF?! Strasznie gówniany wątek i jestem pewien że mogli to lepiej wymyślić. Co do MKvsDC, to uważam tę gre za swoisty spin-off serii, alternatywną historię (coś jak X-Men vs SF), która prócz postaci nie ma wiele wspólnego z głównym wątkiem fabularnym. Zgadzam się natomiast że samo Story Mode było ciekawie przedstawione (podobało mi się nowe spojrzenie na relacje między postaciami np: Liu i Shangiem - fajna sprawa). Jeśli chodzi o serię 3d to nie uważam, żeby to była taka tragedia, którą powinno wymazać się z kart historii. Pomimo wielu wad, te gry wniosły sporo dobrego do świata MK np. zajebiste Conquesty, świetne plansze, mnóstwo dodatków w krypcie. W starych częściach takich rzeczy brakowało. Dla fana to była świetna rzecz i napewno nawet ci, którzy wielbią wersje 2d mieli mokro w majtach na widok dodatków do odkrycia w MKDA.

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:59:02 am »
Sam Luna, największy zgred który beszta po mk 3D, na tym forum, powiedział że fabuła była dobra, że fajnie się poznawało nową historię, przechodząc STORY MODE...

Fabuła była dobra jak na tak irracjonalne połączenie <----taka mała poprawka.

Ten motyw z przeszłością mi się podoba, bo naprawdę dzięki temu mogą rozpocząć MK od pewnego momentu tak jakby to robili od nowa i raczej nie pojawią się wpadki pokroju Dariusza i Jarka:p

Swoją drogą, ze tak zapytam brać forumową...które plansze z tych MK w 3D chcieli byście zobaczyć w tym nowym?

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 17, 2010, 12:40:37 pm »
Sam Luna, największy zgred który beszta po mk 3D, na tym forum, powiedział że fabuła była dobra, że fajnie się poznawało nową historię, przechodząc STORY MODE...

Fabuła była dobra jak na tak irracjonalne połączenie <----taka mała poprawka.

Ten motyw z przeszłością mi się podoba, bo naprawdę dzięki temu mogą rozpocząć MK od pewnego momentu tak jakby to robili od nowa i raczej nie pojawią się wpadki pokroju Dariusza i Jarka:p

Swoją drogą, ze tak zapytam brać forumową...które plansze z tych MK w 3D chcieli byście zobaczyć w tym nowym?

ja bym chciał z deception. Na dachu jakiejs swiatyni z padajacym deszczem. bardzo klimatyczna była . ta na statku tez dawała radę przypomina mi scene z filmu jak pojawili sie scorpion i sub

-Luna-

  • Gość
Odp: Garść nowości z E3!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 17, 2010, 01:03:28 pm »
Chyba coś obrazki się nie wkleiły:/ Nom wariacja na temat dachu świątyni była by fajna z tym deszczem. Mnie za to zapadła w pamięć jedna plansza - Dragonfly.

Swoją drogą na filmiku poniżej koleś opisuje epickość MK i momentami mu słów brakuje:p
http://www.youtube.com/watch?v=GRfpslgS3u8