Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651804 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3015 dnia: Marca 08, 2016, 03:05:50 pm »
Ludziska napiszcie no mi kto tu na tym forum w końcu ma MKX w wersji na PS4? Nadal prócz davidkoza nie widzę nikogo online, żeby pizgał.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3016 dnia: Marca 08, 2016, 03:41:05 pm »
Ludziska napiszcie no mi kto tu na tym forum w końcu ma MKX w wersji na PS4? Nadal prócz davidkoza nie widzę nikogo online, żeby pizgał.

Nie płacz Lunex dorwę to XL to Cię wreszcie dobrze zbije że Ci się grać odechce, więc się ciesz póki nie gram.  >:D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3017 dnia: Marca 08, 2016, 05:56:21 pm »
Ludziska napiszcie no mi kto tu na tym forum w końcu ma MKX w wersji na PS4? Nadal prócz davidkoza nie widzę nikogo online, żeby pizgał.
U mnie na razie slabo z netem i konsola na gwarancji, ale od lipca bede pewnie czesto pojawial sie online.  :D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3018 dnia: Marca 08, 2016, 06:27:29 pm »
Ludziska napiszcie no mi kto tu na tym forum w końcu ma MKX w wersji na PS4? Nadal prócz davidkoza nie widzę nikogo online, żeby pizgał.
U mnie na razie slabo z netem i konsola na gwarancji, ale od lipca bede pewnie czesto pojawial sie online.  :D

Przepraszam, ale co ma konsola na gwarancji do tego? Bo nie kumam. :D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3019 dnia: Marca 08, 2016, 07:16:15 pm »
Ludziska napiszcie no mi kto tu na tym forum w końcu ma MKX w wersji na PS4? Nadal prócz davidkoza nie widzę nikogo online, żeby pizgał.
U mnie na razie slabo z netem i konsola na gwarancji, ale od lipca bede pewnie czesto pojawial sie online.  :D

Przepraszam, ale co ma konsola na gwarancji do tego? Bo nie kumam. :D
Najmocniej przepraszam, ze pozostawilem takie niedopowiedzenie. Oczywiscie chodzilo mi o to, ze konsola zrobila bum bum i zwrocilem ja do sklepu, aby za jakis czas odebrac sprawna. Oczywiscie nie mozna sie bylo domyslic, dlatego jeszcze raz przepraszam.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3020 dnia: Marca 13, 2016, 07:51:06 am »
Dziś (13.03.2016) znowu chciał bym pograć online. Najlepiej w kilka osób. Davidkoz pewnie jak zwykle będzie full dyspozycja. Załapie się W KOŃCU ktoś jeszcze?

Offline damianusrex

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3021 dnia: Marca 14, 2016, 04:12:59 pm »
Na początku Witam wszystkich. Jakoś przebrnąłem przez te 200 stron. Uff. Wiele heretyckich wpisów tu widziałem. Dla niektórych Mortal Kombat mógłby się obejść nawet bez Scorpiona czy Sub-zero (herezja w czystej postaci). Sam gram od początku istnienia Mortal Kombat. Jedynka, dwójka, ultimate, czwórka, później spora przerwa, ale jak się zdążyłem zorientować niewiele straciłem. Powróciłem wraz z dziewiątką i teraz MK XL. Przeglądając to forum zauważyłem, że dla jednych Mortal to jest to, dla innych to jest tamto, siamto. Na początku mnie to trochę denerwowało, ale w końcu myślę sobie, niech tak jest, dla każdego coś miłego. Ilu ludzi tyle opinii.
Ok, tyle tytułem nieco przydługiego wstępu. I jeszcze coś na koniec, nie wiem czy już było, jak było to sorry, w każdym razie nie zauważyłem.
Ukryte brutality Triborga: W wersji Sektora na koniec robimy Podpalarkę (d,d, X), przytrzymać X. i już.
Żeby zagrać Triborgiem w wersji Cyber Sub-zero, w czasie wyboru wariacji wciskamy G,G, trójkąt.
Jak było to jeszcze raz sorry.
Pozdrawiam.
 

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3022 dnia: Marca 14, 2016, 05:04:30 pm »
Cytuj
Na początku Witam wszystkich. Jakoś przebrnąłem przez te 200 stron.
Jebaniutki. Pewnie laska Cię rzuciła i próbujesz sobie na nowo życie ułożyć, albo coś. Ale witam.

Offline damianusrex

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3023 dnia: Marca 14, 2016, 05:14:46 pm »
Cytuj
Na początku Witam wszystkich. Jakoś przebrnąłem przez te 200 stron.
Jebaniutki. Pewnie laska Cię rzuciła i próbujesz sobie na nowo życie ułożyć, albo coś. Ale witam.

Heh, dużo nocek po prostu miałem w robocie :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3024 dnia: Marca 14, 2016, 07:59:02 pm »
Cytuj
Na początku Witam wszystkich. Jakoś przebrnąłem przez te 200 stron.
Jebaniutki. Pewnie laska Cię rzuciła i próbujesz sobie na nowo życie ułożyć, albo coś. Ale witam.

Heh, dużo nocek po prostu miałem w robocie :)

WUT?! Nie śpisz w ciemnym kącie na nockach:O??

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3025 dnia: Marca 14, 2016, 08:41:57 pm »
Na początku Witam wszystkich. Jakoś przebrnąłem przez te 200 stron. Uff. Wiele heretyckich wpisów tu widziałem. Dla niektórych Mortal Kombat mógłby się obejść nawet bez Scorpiona czy Sub-zero (herezja w czystej postaci). Sam gram od początku istnienia Mortal Kombat. Jedynka, dwójka, ultimate, czwórka, później spora przerwa, ale jak się zdążyłem zorientować niewiele straciłem. Powróciłem wraz z dziewiątką i teraz MK XL. Przeglądając to forum zauważyłem, że dla jednych Mortal to jest to, dla innych to jest tamto, siamto. Na początku mnie to trochę denerwowało, ale w końcu myślę sobie, niech tak jest, dla każdego coś miłego. Ilu ludzi tyle opinii.
Ok, tyle tytułem nieco przydługiego wstępu. I jeszcze coś na koniec, nie wiem czy już było, jak było to sorry, w każdym razie nie zauważyłem.
Ukryte brutality Triborga: W wersji Sektora na koniec robimy Podpalarkę (d,d, X), przytrzymać X. i już.
Żeby zagrać Triborgiem w wersji Cyber Sub-zero, w czasie wyboru wariacji wciskamy G,G, trójkąt.
Jak było to jeszcze raz sorry.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie, mam nadzieję że zagościsz tu na dłużej. :)

Jakie heretyckei wpisy masz na myśli? Mógłbyś przytoczyć,  po tych dwustu stronach na pewno jakieś wpadły Ci w pamięć. :D

Offline damianusrex

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3026 dnia: Marca 14, 2016, 09:50:01 pm »

[/quote]

Witam serdecznie, mam nadzieję że zagościsz tu na dłużej. :)

Jakie heretyckei wpisy masz na myśli? Mógłbyś przytoczyć,  po tych dwustu stronach na pewno jakieś wpadły Ci w pamięć. :D
[/quote]

No głównie chodziło mi o wpisy typu: Mogłoby nie być Scorpiona, Sub-zero, Liu kanga, Johnego, Sonyi, Raidena itd... Czyli postaci dla mnie kultowych, które dla mnie są oczywiste, że muszą być. No ale potem,  pomyślałem że te postaci są dla mnie kultowe a dla kogoś innego już nie muszą. No i w sumie dobrze, niech jest jakaś różnorodność.
Jakby co to gram na PS4, nick:Damian-rex
I nie śpię Luna na nockach :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3027 dnia: Marca 14, 2016, 09:59:41 pm »

Jakby co to gram na PS4, nick:Damian-rex
I nie śpię Luna na nockach :)


Wpadnę na konsolę to cię dodam i może coś pogramy;)

Offline damianusrex

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3028 dnia: Marca 15, 2016, 11:40:54 am »
Pograłem wczoraj trochę z Luną i muszę przyznać, że spodziewałem się (miałem nadzieję) troszkę niższego poziomu. Ale to dobrze, może zmobilizuje mnie to do potrenowania i być może ogarnięcia jeszcze kilku postaci.

Offline Steady

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3029 dnia: Marca 31, 2016, 09:31:20 pm »
Witam :) gra ktoś na PS4 i chciałby wspólnie zrobić trofeum związane z 1000 punktów szacunku w KOTH? Najlepiej pograć w 3-4 osoby :)