Autor Wątek: Błędy gry  (Przeczytany 9863 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Błędy gry
« dnia: Sierpnia 01, 2011, 01:51:57 am »
Witojcie

Tematu takiego nie ma a chyba jest o czym pisać może nie ma aż ich tak wielu (chyba) ale parę drażniących błędów jest. więc piszcie co zauważyliście.

Ja zacznę od tego co mnie najbardziej dobija, czyli Johny Cage aka Człowiek widmo* okrutnie nie dopracowany wyczulony na uppercut'y nie wiem jak to działa, ale tylko z nim jest problem trafienia go z podbródkowego, np gdy robi tego flipkick'a -  blokujesz on jeszcze w powietrzu i za cholerę nie wchodzi upper chociaż przechodzi przez jego ciało.  >:(


*tak go nazwałem

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 01, 2011, 01:43:32 pm »
Ja zauważyłem, że jak Ermac zmniejsza Kratosa to on nie ucieka w popłochu, tylko się nadstawia. A i jak Johny Cage robi fatalka ze statuetką na Kratosie to nie wkłada mu jej do głowy (zobaczcie to sobie w fatality tutorial).

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 01, 2011, 02:05:21 pm »
Tak jest, jest jeszcze więcej takich smaczków z Kratosem.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 01, 2011, 02:08:14 pm »
Ja zauważyłem, że jak Ermac zmniejsza Kratosa to on nie ucieka w popłochu, tylko się nadstawia. A i jak Johny Cage robi fatalka ze statuetką na Kratosie to nie wkłada mu jej do głowy (zobaczcie to sobie w fatality tutorial).

ale to raczej nie błędy :) nie piszmy o błędach graficznych, tylko o błędach w rozgrywce  ;)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 01, 2011, 10:27:30 pm »
tu macie pełno glitchów w MK9

http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Glitch

ogolnie ciekawe rzeczy na tej stronce są ;)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 03, 2011, 01:37:41 am »
sporo ciekawostek :D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 03, 2011, 11:08:02 am »
Dużo się tam można dowiedzieć.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 11, 2011, 09:55:19 am »
Mi raz trafił się dziwny błąd, jak walczyłem drużynowo Cyber Sub-Zero+Stryker vs Noob Saibot i ktośtam.
Wówczas akurat X-Ray był załadowany, ja miałem Strykera i atakował mnie Noob. Postanowiłem od razu go użyć (bez uprzedniego zamrożenia przeciwnika) i dosłownie w tym samym momencie Noob wysłał swój cień na mnie. Stryker wyjął swoją latarkę po czym zaatakował go cień, zaś o dziwo, Noob oślepiony padł na kolana. Następnie w ułamku sekundy Stryker pojawił się tuż przy Noobie. Reszta X-Raya przebiegła normalnie.
Zauważyłem też graficzne błędy przy niektórych fatality związanych z Sheevą. Baraka i Kitana używając swych pierwszych fatality obcinają przeciwnikowi ręce za pomocą szybkiego ruchu ostrzy/wachlarzy, jednak u Sheevy w trakcie fatality zostaną ucięte tylko górne ręce, a dolne będą nienaruszone, choć Kitana i Baraka przejeżdżają po nich swoją bronią.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2011, 09:59:08 am »
Tzn. co? Stałeś daleko i przyświeciłeś latarką cieniowi Nooba, zamiast Noobowi i załapało  ;D?

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2011, 01:03:27 pm »
Nie. Stałem blisko,użyłem X-Raya, a w tym czasie Noob posłał swego klona (tego, co się rzuca na przeciwnika powalając go na ziemię). Mimo to, Noob padł na kolana, a leżący Stryker w ułamku sekundy pojawił się przy nim po czym przylał mu latarką, pałką i paralizatorem.

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 11, 2011, 02:13:22 pm »
Kiedyś zdarzyło mi się zrobić Sektor'em EX up missile (samonaprowadzająca) przed tym gdy przeciwnik złapał mnie w x-reya, rakieta leciała za nim ale gdy x'rey się skończył pocisk znikał.
Jest jeszcze wiele błędów z wyznaczonymi parametrami ciała, np uderzasz uppercutem Johnn'ego który zrobił shadow kick, pięść przez niego przelatuje ale nic się nie dzieje.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 16, 2011, 11:26:52 am »
Kiedy z Semkiem graliśmy sobie rundkę on wykonał na moim Cyraxie (robot) drugiego Fatala. Jednocześnie tryskała zwykła krew i olej.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 16, 2011, 11:41:13 am »
Jako inną ciekawostkę graficzną odnośnie fatality można dodać, że przy drugim fatality Kabala polegającym na wyciąganiu jelit, ów jelita zawsze są czerwone - nawet, gdy robi się je na Reptile'u czy na robotach. Z kolei gdy Reptile wykonuje swoje pierwsze fatality gdzie wyciąga żołądek z kawałkiem jelit, są one już w kolorze krwi zawodnika, więc roboty mają wówczas ów jelita czarne, a Reptile zielone.

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 16, 2011, 03:25:10 pm »
ja za  to zauwazyłem ze niektóre pociski czy czary przelatują przez frediego nic mu nie robiąc  i fatale sektora robiąc z daleka można puscic rakietę naprawadzającą i szybko wykonac fatala i rakieta znika

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Błędy gry
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 17, 2011, 08:10:04 pm »
Błędem można uznać to, że kiedy na Jaxie w jego kostiumie z mechanicznymi protezami zrobimy pierwsze Fatality Smoke'a to ujrzymy mięśnie rąk, a przecież wiadome jest, że jego ręce już nie składają się mięśni.