Autor Wątek: MK Annihilation  (Przeczytany 29088 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 19, 2008, 09:46:19 pm »
Dzisiaj obejrzałem sobie inny film zrobiony na podstawie innego mordobicia - Dead or Alive. (na youtubie jest). Największym plusem filmu jest parę fajnych walczących lasek, ale ogólnie film to kupa śmiechu. W każdym razie już nawet Mk2 jest chyba lepsze niż to (no pod względem lasek tylko przegrywa). Kiedyś jeszcze widziałem Street Fightera i zdecydowanie gorszy niż Mk2. Czyli wychgodzi na to, ze ekranizacja Mk2 jest nienajgorsza  ;).

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 20, 2008, 12:12:59 am »
I tu masz trochę racji Ninja-Spectre...
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem MK the Movie byłem trochę rozczarowany [tym że zepchnęli na bok scenariusz Sub-Zero i Scorpiona, głupimi zakończeniami walk, ogólnie nie wykorzystaniem potencjału jaki MK krył w sobie] ale z biegiem czasu, gdy oglądałem inne ekranizacje stwierdziłem że MK nie jest wcale takie najgorsze. Ba, jest [w porównaniu z innymi filmami na podstawie gier] całkiem zajebiste.
A jeśli chodzi o Annihilation to oprócz wglądu niektórych postaci to nie ma nic do zaoferowania. Czy jest lepszy od DOA? Nie wiem.... mi tam oba sie nie za bardzo podobały

_cyBeR_ Rain mówi o ich pokonaniu ale tego nie widzimy. Wydaje misie że to miała być taka demonstracja siły Shao który zabija Kabala I Kurisa ot tak bez problemu...Żeby widz skumał że Kahn to nie ciota tylko naprawdę może kopnąć w dupe....
Swoją drogą jak oni mogli być najlepsi skoro Raiden wybrał Liu do turnieju....

Offline Diacon82

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 24, 2009, 08:07:15 am »
"_cyBeR_ Rain mówi o ich pokonaniu ale tego nie widzimy. Wydaje misie że to miała być taka demonstracja siły Shao który zabija Kabala I Kurisa ot tak bez problemu...Żeby widz skumał że Kahn to nie ciota tylko naprawdę może kopnąć w dupe....
Swoją drogą jak oni mogli być najlepsi skoro Raiden wybrał Liu do turnieju...."

Zaraz zaraz ... Jak to Shao Kahn ???
Z tego co biadolił Rain,to on (lub żołnierze Outworld) zabili Kabala i Straykera a nie Shao  8)
Co do ekranizacji MK (piszę tu o 2) powiem jedno ... średnio na jeża ...
Anderson zrobił o wiele lepszą robotę w swojej wizji MK ( jedynka ) i choć to prwda,że było tam wiele braków itd. oddał w miarę dobrze mroczny klimat smoczej serii.
W dwójce poszli tą drogą co w Batmanie ( Joela Schumachera ) czyli - CYRK.
Wszystko zostało spłycone,zabrakło wielu postaci ( Strayker - Kabal ) postać Ermaca i Noob'a to śmiech na sali,walki takie jak Liu z Sheevą czy Baraką lepiej przemilczeć.Finałowa walka i transformacja w stworki Liu i Kahna to żenada na światowym poziomie.
Schrzanili ten film a szkoda,bo po jedynce miałem spore nadzieje (ale jak już pisałem,to nie Paul Anderson kręcił)

P.S.Choć i temu Panu udaję się schromolić do potęgi dobry temat (Rezident Evil)  :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 24, 2009, 09:58:01 am »
Zaraz zaraz ... Jak to Shao Kahn ???
Z tego co biadolił Rain,to on (lub żołnierze Outworld) zabili Kabala i Straykera a nie Shao  8)
Tak to że Rain [lub żołnierze Outworld] zabijali dla Shao Kahna, On dowodził Inwazją, i dla Niego dusze zostawały odbierane. Hitler też nie strzelał osobiście Żydom w łeb ale ma na rękach krew wszystkich ludzi jacy zostali zabici przez Nazi-Armię....

Ja bym jeszcze dodał do grzechów Tfu-rców Unicestwienia wstawienie w film Shinnoka i zrobienie z niego ojca Kahna i Raidena.
Ale w jednym nie masz racji. Mówisz ze zabrakło wielu postaci a postaci było właśnie za dużo. W pierwszym filmie mieliśmy 13 postaci z MK [liu, Lord Raiden, Shang, Goro, Johnny, Scorpion, Sub-Zero, Sonya, Jax, Kitana, Kano, Reptile i Shao na końcu] Spowodowało to spłycenie niektórych postaci [jak już piasłem Sub i Scorp byli tylko niewolnikami Tsunga i nie mieli własniej historii, tak samo Reptile] a w Unicesteieniu mamy od cholery postaci. Popraw mnie jak kogoś pominę bo dawno nie oglądałem i pewnie nie prędko obejrze: Liu Kang, Raiden, Sonya, Jax, Johnny Cage, Kitana, Sub-Zero, Scorpion, Cyrax, Smoke, Shao Kahn, Mileena, Jade, Nightwolf, Shinnok, Baraka, Rain, Ermac, Sindel, Sheeva, Noob Saibot, Motaro, kurde czy tam w jednej scenie Raiden nie napierdalał zgrai pobratyńców Reptile'a? Niektórym nie zdążyłem sie przyjrzeć a juz ich nie było [Rain, Sheeva, Smoke], siłą MK są postacie a nie było czasu żeby rozwinąć historię którejkolwiek z nowych i niektórych starych postaci. Zastanawiam sie czy był jakiś scenariusz bo wyglądało to tak jakby pare dialogów wrzucili w streszczenie fabuły do MK3 I zahaczyli lekko o wydarzenie z MK2 i MK4....
Uff znowu sie uniosłem, niedobrze ten film na mnie źle działa ;)

PS: Jeszcze jeden post i osiągnę magiczny pozion:), pozdrawiam B.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2009, 10:11:16 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 24, 2009, 08:08:07 pm »
To Noob Saibot był w dwójce ? Pamiętam, ze w serialu był, ale tutaj nie pamiętam.Tyle razy żem ogladał i nie zauważyłbym :P ?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 24, 2009, 09:01:56 pm »
Widziałeś te cienie zawodników w filmie? No, to jednym z nich był Noob-Saibot  ;D

Offline Diacon82

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: MK Annihilation
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 25, 2009, 08:25:16 am »
Odpowiedź w sprawie Noob,a ...

Ano był był a mianowicie podczas walki/walk finałowych a konkretnie:
Sonya vs Ermac / Jax vs Motaro a następnie Noob (który wypełzł z dostającego baty Ermaca)
Wiem wiem,to głupie ale to nie ja pisałem scenariusz :P