Autor Wątek: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk  (Przeczytany 11966 razy)

Offline muciek11

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Madry1
jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« dnia: Sierpnia 28, 2011, 04:50:07 pm »
dla mnie shao kahn i blaze któy jest mk a
a dla was

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2011, 05:19:15 pm »
Shang-Tsung oraz Shao-Kahn

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2011, 05:26:35 pm »
Shao Kahn oraz Shang Tsung

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 28, 2011, 05:27:49 pm »
Shao-Kahn najlepszy boss ever! nie tam jakieś Onagi i inne dziwne zabiegi MK.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2011, 05:40:58 pm wysłana przez ReVille »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2011, 02:59:17 am »
Oczywiście Shang Tsung w MK1. Pamiętam jak strasznie mi się podobało to, że przemieniał się w innych wojowników...

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 29, 2011, 12:42:36 pm »
Shang Tsung, ale w Deadly Alliance. Walka z nim odbywała się na zajebistej planszy (chyba Shang Tsung's Palace), co dodawało starciu klimatu, do tego w tle przygrywała super muza (ale to raczej norma w mortalach). Ten pojedynek z bossem uważam za najlepszy w historii serii.

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2011, 03:59:47 pm »
Shao Khan z MK 3 był najlepszy i najtrudniejszy, tego z mk9 z łatwością da się zaspamować

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2011, 05:08:48 pm »
Co do Shao to najlepiej lubiłem go z MKII bardzo klimatyczna była walka z nim.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 31, 2011, 05:30:31 am »
W MK3 też łatwo było go zaspamować... Wystarczyło np. ciągle robić teleport stomp Sheevą, a można było wygrać nawet z Flavlessem... Przynajmniej w wersji PC DOS... Za to w MK2 było już dużo trudniej, dlatego też Shao z MK2 zajmuje 2 miejsce w moim rankingu bossów :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 31, 2011, 05:47:12 am »
W MK3 też łatwo było go zaspamować... Wystarczyło np. ciągle robić teleport stomp Sheevą, a można było wygrać nawet z Flavlessem... Przynajmniej w wersji PC DOS... Za to w MK2 było już dużo trudniej, dlatego też Shao z MK2 zajmuje 2 miejsce w moim rankingu bossów :)

A co za przyjemność wygrać z bossem gry taką postacią, której się nie lubi? :)

Shao Kahn. Nie jakieś cioty Onagi. Shang Tsung to cienki bolek przy Shao.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 31, 2011, 06:55:15 am »
zapomnieliście jeszcze o jednym bossie który pojawił się w MK, Dark-Kahnie ;)
http://mortalkombat.honmaru.pl/MKVS/darkkahn.htm

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 31, 2011, 08:38:43 am »
No oczywiście, że żadna przyjemność... :) Napisałem "np"... Bo swoją postacią też miałem sposób na Shao - Liu Kangiem wystarczyło walić low fireballe całą rundę a można było wyjść bez szwanku :P Shao w MK3 był naprawdę łatwy...

I co do tego, że Shang to cienki bolek przy Shao... Intro MKDA... xD

Poza tym Shao Kahn to tylko mięśniak... :P Od początku serii potrzebował Shanga - bez niego daleko by nie zaszedł - w MK1 zesłał go na Ziemię by ten opanował ją poprzez turniej MK [sam tego nie mógł zrobić]. W MK3 Shao tylko dzięki Shangowi może przedostać się na Ziemię - bo to Tsung z zespołem czarnoksiężników sprawia by ta kiedyś odrodziła się na Ziemi... W endingu Shanga w MK3 pisze, że imperator miał zamiar zabrać duszę czarodzieja, gdy ten już pomoże mu zlikwidować pozostałych wojowników Ziemi - spójrzmy prawdzie w oczy - Shao tak bał się potęgi Tsunga, że postanowił go zlikwidować ;) W końcu Shang dopina swego i pozbywa się Shao Kahna w MKDA...

To tylko przemawia za tym dlaczego dla mnie bossem numer 1 jest Shang Tsung :) A wybrałem tego z MK1 gdyż po pierwsze, znam jego historię z kolejnych części - wiem, że i tak w końcu zwycięża Kahna, a po drugie jak już mówiłem strasznie spodobała mi się jego umiejętność polegająca na zmienianiu się w innych wojowników :) Poza tym walka w MK1 na arenie Goro's Lair była cholernie klimatyczna...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 31, 2011, 03:55:36 pm »
Chyba sobie jaja robisz.

Po pierwsze nie wiem czy wiesz, ale sądząc po poście to nie wiesz, że Shao Kahn to również bardzo potężny czarnoksiężnik i włada magią, choć często tego nie widać. Dowiadujemy się o tym w komiksach oraz wypowiedziach wideo członków ekipy Midway. Po drugie Shang Tsung zawsze był pieskiem Shao Kahna. Gdyby był potężniejszy, to dawno już by to udowodnił. Po trzecie Shang Tsung jest tylko nieśmiertelnym człowiekiem, Shao Kahn to pół-bóg. Jak nawet śmiesz porównywać człowieka do dzieci elders godsów? Po czwarte to Imperator ma armię pod sobą, centaury, shokan oraz tarkatan. Co ma Shang Tsung? Czarnoksiężnik owszem, ma potencjał i jest jednym z najpotężniejszych wojowników w universum MK, owszem zdołał obalić Shao Kahna razem z Quan Chi, ale wszyscy wiemy o co tam tak naprawdę chodziło i że Shao nigdy nie umarł z ich ręki. Jednak mimo wszystko gdzie Shangowi do Kahna! Nawet w MK9 Shao zabija Shanga w 5 sekund, odbierając mu jego moc i przekazując ją Sindel.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 31, 2011, 08:25:19 pm »
tak jak mówiAadept Shao jest znacznie potężniejszy, to Shao nauczył Shang-Tsunga czarnej magii, jeżeli zdradzi królestwo ziemskie i przejdzie na stronę Zaświatów. Co do wydażeń s Śmiertelnego Przymierza (MK5) To pokonali Shao-Kahna ale jedego z jego klanów jak nam to mówi bios Shao-Kahna z MKU, więc w prawdzie nigdy go shang nie pokonał.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: jaki jest wasz najleprszy boss we wszystkich mk
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 31, 2011, 08:28:53 pm »
Po pierwsze wiem, że Shao to potężny czarnoksiężnik, a nie wspominałem o tym w poprzednim poście bo po co? Jak już mówiłem, Shao POTRZEBOWAŁ Shanga, aby móc zaatakować Ziemię w MK3, więc skoro taki mocny to czemu sam tego nie zrobił?

Po drugie zależy co rozumiesz pod pojęciem piesek... Jeśli uważasz, że Shang to tylko taka maskotka Shao, której i tak mu nie trzeba to śmiem się nie zgodzić. Chyba, że masz na myśli, że Shang to piesek przewodnik [np. dla niewidomych] Shao :P Bo bez tego pieska przewodnika Shao mógłby sobie dalej siedzieć w tym swoim Outworld ;D

Po trzecie jak śmiem porównywać nieśmiertelnego człowieka do pół-boga? Twórcy MK robią prawie to samo, tyle że porównują ZWYKŁEGO człowieka do syna starszych bogów nazywając Liu Kanga mistrzem Mortal Kombat w MK3. A skoro jest mistrzem to znaczy, że jest mocniejszy od Shao Kahna... Shang Tsung w MKDA pokonuje także Liu Kanga, który wychodzi na to, że jest potężniejszy nawet od Shao Kahna [bo niby czemu Liu zwyciężał wszystkie turnieje?].

Po czwarte co ma Shang Tsung? W porównaniu z armiami Kahna ma niewiele... Jednak co byłoby imperatorowi z tych zastępów zła skoro i tak nie mógł zapanować dzięki nim nad Ziemią? Jak już mówiłem, gdyby nie Shang to Shao mógłby sobie tylko marzyć o Ziemi :P

Co do tego, że Shao zabija Shanga w MK9... Powinieneś dodać "spoiler" czy coś :/

EDIT:
Klon=kopia Shao Kahna... Pokonując klona pokonali TAK JAKBY i samego Shao :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2011, 08:32:16 pm wysłana przez johnx »