Autor Wątek: Postaci 3D - dyskusja ogólna  (Przeczytany 23632 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 01, 2014, 01:50:42 am »
Ok, to nie było proste, ale wszystkie tematy zostały scalone w jeden, włącznie z poprawionymi odnośnikami do cytowanych wiadomości. Od teraz wszystko na temat postaci z MK3D proszę pisać w tym temacie. Na czacie rozpętało się piekło z powodu tego, że sprzątam - dlatego już wyjaśniam. Poddziałów dla postaci MK3D nie było i nie będzie. Przypomnę, że w MK Armageddon jest ponad 60 postaci (wszystkie w 3D :P). Osobny dział na forum + przynajmniej jeden temat na głowę - i mamy tutaj drugą Strefę MK (gdzie Spam Power był większy niż Mod Power). Poza tym chyba sami widzicie - nawet połowa postaci nie została wspomniana już w tym temacie. Dlatego też nie napiszę nawet do Dumiana w sprawie tworzenia 60 poddziałów, bo nie potrzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że taki pomysł jest idiotyczny.

Arti91 - z czego mi wiadomo davidkoz wysłał już do Ciebie prywatną wiadomość, także chyba nie muszę pisać jak bardzo ważne jest dla Ciebie żebyś nie zakładał już niepotrzebnych tematów.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 01, 2014, 01:54:34 am »
THE LAW OF LUNA > Green Power > Spam Power <----to tak gwoli wyjaśnienia, bo spojrzałem, że masz takie coś pod obspermionym wywiórem;) Dobrze zrobiłeś scalając tematy, zaś Arti91 mógł by pod tekstami o postaciach dodać ich grafiki tak dla większej bajery i czytelności:)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 01, 2014, 01:56:22 am »
Dostałem wiadomość i ją zrozumiałem, a nawet i przeprosiłem za bałagan, który tu niby zrobiłem. Nie chciałem robić tematów dla wszystkich postaci, miałem na myśli tylko te nowe, które pojawiały się od MK4 do MKA. Druga sprawa to taka, że nawet i z tych nie wszystkie byłyby poruszone, bo jakby poszukać to Quan Chi czy Kenshi swoje wątki mają, już nie mówię o tych najbardziej znanych postaciach będących w grze MK9.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 13, 2014, 01:00:04 pm »
Wracając do Kaia Ed Boon w jego Bio Card w MK Armageddon powiedział, że jego technika stania na rękach to jedna z jego ulubionych i gdyby miał więcej czasu to znalazłaby się ona w  w/w części, a więc jak myślicie, jest szansa na powrót Kaia z jego techniką?

W MK Deception miał pojawić się męski odpowiednik Nitary, ale z braku czasu Ed Boon przełożył projekt na później. Ciekawe jakie są szanse na odświeżenie tego projektu w MKX.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 13, 2014, 01:11:20 pm »
Miło, że ktoś powraca jednak do tego wątku. Ja chciałbym zobaczyć Kaia w nowym wydaniu, a i jego technika stania na rękach, lekko przypominająca styl capoeiry mogłaby się sprawdzić. To zawsze coś innego od tych wszystkich fireballi. Skoro "rowerek" Liu Kanga, "jajecznica" Cage czy "superman" Raidena okazały się czymś co wyróżnia te postaci to i takie wygibasy może by się sprawdziły.
Co do męskiego odpowiednika Nitary. Wolałbym, aby jednak nad nią popracowali, bo tez niestety się specjalnie nie spotkała z radością fanów. Nie jestem zwolennikiem dziwactw w grze, mówię o potworach, więc ona jedna mnie by wystarczyła.

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 09, 2015, 07:07:35 am »
Wiem, ze odnawiam temat, ale chuj. Jak postrzegacie aleternatywny strój Havika? Bo to miał być altermative dla Nooba w Deception. Pasowałoby, ubiór ninja, bez maski bo ją stracił jak Scorpion go wykonczył, stąd goła czacha ponizej oczu. Ale dali to Havikowi... Przez co mamy Nooba kolorowego lub czarnego :/ bezsens. Ale, czy według Was należy zaliczać w ogóle stroj alternatywny (ze wzgledu na pochodzenie bo pochodzi od Noob'a) Havika do ninja? Nalożyć mu maske, to bylby ninja malowany. Tyle, że jak pisalem stracil w walce ze Scorpionem i czache widac bo go ojebal, więc dali same zębicha. Jak do tego podchodzicie?
I czy Reiko to ninja?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2015, 07:13:52 am wysłana przez Huunreh »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Postaci 3D - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 10, 2015, 09:10:06 am »
https://www.flickr.com/photos/sunnyboiiii/10998045505
A oto i on...

Szczerze mówiąc mi ten alt strój mega słabo pasuje na ninję....... Tzn dla mnie większość strojów w MKD jest brzydka, a niektóre alty wołają o pomstę do nieba [np. Sub-Zero].
Poza tym jak napisałeś to to strój nie ma maski..... No kurwa, Ninja bez maski? Noł fakyn łej.....
Do tego strój wzięty od Noob Saibota przestaje mieć  z nim cokolwiek wspólnego kiedy dostaje go nowa postać. Od tej pory jest związana z nowym wojownikiem, w tym wypadku z Havikiem..... To, że strój przypomina stroje Ninjasów z pierwszych MK nie gra roli.... Raiden też na podobny ciuch a nikt go pod ninję nie podciąga....
Na wykończenie sprawy dodam, że typowy ninja powinien należeć do jakiegoś klanu [Lin Kuei, Shira Ryu.... dobra, dobra wiem... Lin Kuei to nie nyndża :P odwalta się nooby :) ], a Havik jest związany z Klerykami Chaosu, a to bardziej wyznanie czy sekta niż klan... chociaż chuj wie......

Reiko nie jest Nyndżą...... Słyszałem natomiast, że jest bratem Jaxa.......
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2015, 07:56:41 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »