Autor Wątek: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?  (Przeczytany 34520 razy)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 12, 2007, 12:37:38 pm »
ja zaś, od kiedy nabyłem sobie do mojej wysłużonej maszynki Network Adapter, gram tylko w Armageddona, a MKDA i MKD smutnie leżą w pudełkach. Poza tym (może to kogoś zdziwi) wolę motor kombat od szachów i puzzli z Deception :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 12, 2007, 05:11:08 pm »
Cytat: "beru"
(może to kogoś zdziwi) wolę motor kombat od szachów i puzzli z Deception :)


Mnie nie dziwi tez wole Motorka , ale za to w tetrisa kobieta lubiala grac, hehehe!!

szachy to wielka pomylka byla dla mnie. W tetrisa wogle tez nie gralem tylko podobaly mi sie mini ludziki jakie byly.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 12, 2007, 05:59:48 pm »
Ja w szachy praktycznie wogle nie grałem tylko w puzelki :twisted: Czasami nawet więcej niż w Arcade i versus. A motorki są też nie złe, z kumplami najczęściej pykam.
______________________FURY MK____________________

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 19, 2007, 02:55:07 am »
Cytat: "Maniak"
...A Armageddon kto by wniego gral za 10 lat...


Ja bede w niego grał za 10 za 20 i za 50 lat  :!:  :!:  :!:  a wiesz dlaczego :?:  BO JEST WYJEBANY TAKI JAKIM GO ED STWORZYŁ  :evil:  :evil:  :evil: MK: DA jest dobre, w MK: D dobry jest tylko PUZZLE KOMBAT i HARA-KIRI a MK: A JEST WYJEBANE, ZAJEDWABISTE PO CAŁOŚCI [MOTOR KOMBAT TESH]

-----------------------------------
uffff....

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 23, 2007, 01:40:17 pm »
cóż, po 3 miechach wreszcie troche więcej glosów w akiecie, ale ludzie stać was tylko na 20?

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 23, 2007, 01:47:50 pm »
Mi tam sie najbardziej podoba MK:A za wszystkie postaci i  swojska prostote :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 09, 2007, 04:49:38 pm »
Szczerze mowiac kazda z tych gier jest warta siebie  :wink:

Offline Jarzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 26, 2007, 02:22:04 pm »
Ja uważam, że najlepsza i tak czy tak jest MK: DA! Dlaczego:
-świetnie dobrane postacie
-Fatality (po jednym, ale efektownym)
-Test Your Might/Sight
-super style walki (np Baji Quan, Yuan Yang, Shuai Chiao)
-Li Mei (ładniejsza w pprównaniu do MKD i MKA :) )

Następne części nie mają dobranych postaci (w MKD wrzucono kilka starych i bezsensownie nowych,a w MKA są wszyscy), fatale już nie te (muszą coś urwać, no :) ) i są inne minigry. Niektóre ze styli są podobne (Shorin Ryu, Shinto Ryu) nie mówiąc o broniach (np Morning Star, Kun Lun Dao i Mugai Ryu).

MK: DA wymiata i tyle! :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 27, 2007, 12:29:06 am »
Cytat: "Jarzu"
Ja uważam, że najlepsza i tak czy tak jest MK: DA!

Dziękuję Jarzu  :D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 27, 2007, 06:54:36 am »
Nie ma gry lepszej!! Kazda gra zawiera cos co następna nie ma!! Jeden lubi duzo postaci to wybierze Armageddon, nastepny lubi dobry klimat i areny wybierze Deception/Unchained a jeszcze trzeci powie ze woli Trilogy bo nie lubi Mortala w 3D! Ja do kazdej mam sentyment i raz na jakis czas wracam do kazdej znich! Mialem pretesje troche do Armageddonu za brak aren z poprzednich czesci, ale z biegiem czasu minoł gniew. Powiem tak ja najbardziej sie cieszyłem z Deception, a najwiecej grałem w MKDA!

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 27, 2007, 07:52:01 am »
Ja uważam że najlepsze jest MK Deception chociarz jeszcze w nią nie grałem, ale widziałem screeny i filmiki, mam zamiar sobie ją kupić. Bardzo mi się w niej podoba to że można kogoś wrzucić w przepaść na kolce, albo do kwasu, nie pamiętam jak sie to nazywa :P :)

MK Deadly Alliance jest też spoko: dużo postaci i aren, ale szkoda że każdy z wojowników ma tylko jedne FATALITY(chyba ze więcej jak się myle to proszę mnie poprawić :) ) No i mógłby mieć to wrzucanie do kwasów, czy na kolce. Ciekawe w tym MK jest to że wybieramy sobie postać i przechodzimy misje: uczymy się ciosów kombosów i różnego rodzaju uderzeń (Też nie pamiętam jak się to nazywa, ostatni raz przechodzilem to ponad póltora roku temu) :)

Jedno co mi się nie podoba w MK to to, że ani w Shaolin Monks, ani w MK Deadly Alliance a w Deception to nie wiem nie ma Goro, Kintaro, Motaro, oraz innych tym podobnych troszke silniejszych postaci, oraz mogliby być wszyscy z MK 3 Ultimate. A jedna żecz która mnie irytuje w MK to to, że jak robi się jakieś fatality i np uderza kogoś o ziemie to on się rozpada na części(przecierz to nierealne) ;] Mogliby dodać zamiast tego jakieś złamania które by były widoczne i torszke za dużo krwi przy FATALITY jak komuś urwie, np. głowe to sie strasznie duża kałuża krwi robi, to troszke za dużo mogło by być dużo mniej tej krwi.

Ale ogólnie MK jest za******e! :)

Pozdro :)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 27, 2007, 08:48:08 am »
Najwięcej moiego czasu w życiu z całej seri poszło na oczywiście Deadly Alliance :) Zrobiła na mnie jak do tej pory największe wrażenie z całej seri i nie dlatego że była pierwszą w pełni 3D, tylko dlatego że była najdokładniej zrobiona pod prawie każdym względem :wink: Oczywiście największe poparcie mam dla Armageddon, ponieważ tam mam największą frajde z gry :)
Cytat: "Moralezz"
Jedno co mi się nie podoba w MK to to, że ani w Shaolin Monks, ani w MK Deadly Alliance a w Deception to nie wiem nie ma Goro, Kintaro, Motaro, oraz innych tym podobnych troszke silniejszych postaci

W Shaolinie jest Goro i Kintaro :wink: W MK:DA nie ma ich ale jest za to Moloch a w Deception jest Goro ale tylko w wersji na Gamecuba.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 27, 2007, 10:31:07 am »
Ale mnie chodzi o to żebym ja mógł nimi grać a nie tylko komputer.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 27, 2007, 10:44:48 pm »
Jak bys sie uparl to mozesz grac Goro w Shaolin Moonks  :D

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 28, 2007, 03:14:39 pm »
Jak moge to zrobić żeby nim grać?