Autor Wątek: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?  (Przeczytany 34524 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 06, 2008, 03:36:40 pm »
Jak się lubisz droczyć to pociągnij jakąś małą dziewczynkę za warkoczyk, a nie śmieć w temacie.

Offline gromateist

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 07, 2008, 06:23:02 pm »
Mam możliwość kupienia tych 2 gier (cena ta sama - 50 zł sztuka). Którą część byście mi polecili? Nie interesuje mnie żaden tryb konquest itp. Chodzi mi tylko o walkę w trybie multiplayer i ogólną frajdę z gry. Najbardziej ze wszystkich części podobała mi 2 (jeszcze na amidze się grało :P) i trilogy, więc fajnie jakby gra miała klimat tych części. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 07, 2008, 08:24:43 pm »
Kurde koles taki temat juz byl zalozony i to jakos nie dawno ,czy to tak trudno uzyc opcji szukaj? No ale dobra zebys sie nie meczyl postaram sie jakos ci pomoc  ;D.

Jezeli ci zalezy tylko na duzej ilosci postaci i na dynamicznej walce polecam ci MKA.W mka masz do wybory az 64 postacie ,a sama walka nie jest tak sztywna jak w poprzednich czesciach.Dzieki temu ze walka   jest nie co szybsza MKA troche przypomina klasyczne mortale i samo okladanie przeciwnikow poporostu daje wieksza frajde.
No i niestety tutaj chyba sie koncza  plusy MKA ,a to dlaczego? A to dlatego ,ze tworcy chcieli stworzyc w penym sensie najlepszego mortala ,wiec zmiksowali wszystkie mortale razem i wyszedl jeden wielki burdel.Ogolnie w pewien sposob ten produkt troche przerosła tworcow ,na kazdy kroku widac jakies nie dociagniecia np:Smoke nie ma broni , Motaro nie ma 4 nog ,postacie maja tylko 2 sytle walki , air kombat jest nie samowicnie zbugowany ,jedne postacie wygladaja lepiej a drugie gorzej(to samo jest z mapami) , Kreat a Fighter jest strasznie ubogi ,niby to szczegól ale przez to ten tytul strasznie traci na grywalnosci.No i na konec gra starsznie stracila na Klimacie ,gdzies ta cala aura ,ktora otaczla ta serie gdzies sie zagubila w calym tym balaganie .
Jezeli mowa o MKD to tutaj jest na odwrot.Sama rozgrywka jest nieco gorsza (ale i tak jest znacznie lepiej niz w MKDA),postaci jest o polowe mniej ,ale gra ma cholernie dobry klimat.No i najwazniejsza sa tu normalem klasyczne fatality a nie jakies tam dziwolongi.NIe mowie ze kreat a Fatality jest zle ,ale ten bajer poprostu szbko sie nudzi.


« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 12:24:33 pm wysłana przez Dantos »

Offline gromateist

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Deception czy Armageddon?
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 09, 2008, 03:36:41 pm »
EDIT:
Dzięki za odpowiedź :) Kupiłem obydwie części - na razie ograłem trochę deceptiona i muszę powiedzieć, że mam mieszane odczucia. Spodziewałem się czegoś lepszego, szczególnie jeśli chodzi o wachlarz ciosów. Niestety w całej grze jest tyle ciosów co Lei ma kombinacji jedną ręką :/ Trochę drętwo: 15 kombosów, 3 specjale, z 20 innych puknięć... Każda postać ma maksymalnie 40-50 ciosów... i tyle. Arsenał wyczerpany. Zamiast robić 3 style walki lepiej jeden, ale konkretny - więcej ciosów, żeby dało się łączyć ze sobą kombosy itp. Ale można tak sobie gdybać... niestety jest jak jest, czyli drętwo i ubogo. Ciosy z powietrza można sobie w ogóle darować, bo obronić się jest przed nimi łatwiej niż przed ciosem w mordę. Chwyt tylko jeden pod klawiszem R1, nieważne jak stoimy i jaki mamy styl walki. Zresztą cały model walki jest drętwy, a połowy ciosów w ogóle nie warto używać. Spodziewałem się czegoś lepszego, bo taki wachlarz ciosów to miałem w MK 2 na Amidze. A... i jeszcze te Breakery... chyba nie mieli pomysłu jak zrobić fajny model przechwytów. Wymyślili, że można przerwać combo przeciwka kiedy chcemy, ale po trzech razach już zapominamy jak to się robiło... limit się wyczerpał. Trochę to śmieszne. Nie spodziewałem się oczywiście tak doskonałego modelu walki jak np. w Tekkenie, ale z drugiej strony miałem nadzieję na coś lepszego.

Hmm... grafika nie powala, ale nie jest najgorzej. Postacie mają sporo szczegółów, a areny wykonane estetycznie, chociaż niektóre (np. plaża) są idiotyczne i nie wiem jak się znalazły w tej grze. Pozostałe przyjemne, fajnie że większość jest interaktywna i można przeciwnika gdzieś wrzucić, zrzucić itp. No i trzymają klimat, a to się chwali. Nawet znalazły się tutaj zmodyfikowane areny z poprzednich części. Jednym słowem - jest bardzo dobrze, chociaż kilka aren można by zmienić. Muzyka natomiast bez zarzutu - pasuje do klimatu i ciekawa. Miło posłuchać.

Tryb konquest nawet niezły, chociaż mi na nim i tak nie zależało. Ale lepiej jak jest ciekawy, bo i tak będę go musiał przejść żeby odblokować postacie. Tetris i szachy też miły dodatek.

Ogólnie mówiąc - gra nie jest najgorsza. Braki w mechanice nadrabia klimatem i muzyką, ale niestety do starych 2D części sporo mu brakuje :/ Może jak pogram dłużej to się bardziej przekonam, ale na tą chwilę zwykły średniak.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 02, 2009, 09:11:30 pm »
Oczywiście odpowiedź brzmi DECEPTION.
DEADLY ALLIANCE przegrywa przez niedoszlifowanie i ubóstwo, MKA przez nadmierną kastrację fatali, styli, spaprane endingi i w zasadzie olanie kwestii aren.
Do tego MKD wprowadza nalepsze postacie od czasów serii 2D (a już na pewno od Shinnoka) - Havik i Kira. Mam nadzieję, że na stałe wejdą do mortalowego panteonu i pojawią się w następnej części.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:14:02 pm »
Maniak ma mówiłeś że Armagedon jest do dupy : P

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 17, 2011, 02:41:56 pm »
jak ma ktoś PS2 podłączone do neta i oryginał MK Deception to niech napisze tutaj albo na PW bo z tego co widzialem ostatnio to da sie grać online tylko że serwery są puste ;) bo w MK Armageddon podobno sie już nie da ale nie próbowałem. Tak mnie coś ostatnio naszło żeby spróbować zagrac online na ps2 bo jeszcze nigdy nie grałem.