Autor Wątek: Shoutbox  (Przeczytany 4426 razy)

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Shoutbox
« dnia: Października 08, 2006, 09:02:49 pm »
Nie sądzicie, że na forum u dołu strony głównej powinnien być shoutbox?



PS. SĄ NA TYM FORUM JACYŚ ADMINISTRATOROWIE LUB MODERATORZY ??  :roll:  Niedługo Mk Armageddon, można by troche zmienić układ forum, posegregować na poszczególne gry.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2006, 08:14:55 pm »
Ja w ogole zastanawiam się czy nie lepiej przenieść tego forum na yoyo.pl :)
IMO o niebo lepiej by tam sie prezentowało ->
Aerial Garden- Forum poświęcone serii Dead or Alive
Ale ja Adminem nie jestem ani w tej chwili nie mam z zadnym kontaktu[/url]

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2006, 09:59:09 pm »
Ja nie wiem, tutaj mi nie przeszkadza, tylko brakuje tego shoutbox'a i większej ilości użytkowników  :wink:

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #3 dnia: Października 15, 2006, 10:50:57 pm »
Wiesz uzytkowników tu nie brakuje ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #4 dnia: Października 16, 2006, 09:08:35 pm »
Co do użytkowników to lekka przesada ale z tąskrzynkąto niezły pomysł... Tylko żę wymaga on troche pracy bo mysiałby zmienictroche wygląd forum.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #5 dnia: Października 16, 2006, 10:37:03 pm »
No troche jednak tych userów jest, wejdz sobie na jakies polskie forum VF (www.kumite.fora.pl) lub na forum DOA. Tribute mimo ładnej ilosci userów tez padło... Nevermind.
Mysle jednak ze temu forum przydaloby sie pewne zmiany ;) i nie mówię tylko o shoutboxie

Bodzio

  • Gość
Shoutbox
« Odpowiedź #6 dnia: Października 16, 2006, 10:51:47 pm »
Cytat: "Santiago"
Nie sądzicie, że na forum u dołu strony głównej powinnien być shoutbox?



PS. SĄ NA TYM FORUM JACYŚ ADMINISTRATOROWIE LUB MODERATORZY ??  :roll:  Niedługo Mk Armageddon, można by troche zmienić układ forum, posegregować na poszczególne gry.


Mysle ze shoutbox jest tutaj zbedny - jest chat jesli ktos nie wie wiec tam odsylam.

Co do podzialu forum to wydaje mi sie ze jest dobry. Do 'Mortal Kombat 3D' zostal dopisany MK: Armageddon aby bylo jasne gdzie pisac odnosnie tej gry. Chcialbym aby powstal osobny dzial np. dla Armageddon ale czy jest sens? Do 'Mortal Kombat 3D' zaliczonych jest aktualnie cztery gry a tematow jest zaledwie na dwie strony.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #7 dnia: Października 17, 2006, 10:44:57 pm »
Bodzio chodzilo mi bardziej o to by miec mozliwosc np. zrobienia subforum postaciom by mozna bylo napisac cos z taktyki bo jest tutaj jak na razie duzo gadania o niczym no i na to tez w sumie slaba rekacja ze strony wladzy ;)
Shoutbox to jednak inna bajka niz chat :) mysle ze dzieki niemu zniknełoby troche offtopów i tym podobnych :) . Na chat teraz trudniej sie "zgrac" ;)

Bodzio

  • Gość
Shoutbox
« Odpowiedź #8 dnia: Października 17, 2006, 11:14:54 pm »
Cytat: "Ana"
Bodzio chodzilo mi bardziej o to by miec mozliwosc np. zrobienia subforum postaciom by mozna bylo napisac cos z taktyki bo jest tutaj jak na razie duzo gadania o niczym no i na to tez w sumie slaba rekacja ze strony wladzy ;)


Nie wiem czy pojawil sie do tej pory chocby jeden temat poswiecony jakiejs postaci albo pisaniu taktyk. Jakbym zrobil taka segregacje to by byly pewnie same pustki. Nawet na zagranicznych, duzych forach MK nie ma takiego podzialu.
.Ana: Warto sprobowac, tzn wiesz moze by cos ruszyło ;) wlasciwie jedyne co pamietam o taktyce ze było pisane to o MK:DA na PE forum (jakos zaraz po premierze, 2002r) pare postów sie pojawiło. Fakt faktem to zalezy od userów, a no tak jak piszesz, zakladanie sub forum z topicami do postaci mija sie z celem jesli maja swiecic pustkami badz zawierac opinie "on/ona jest kul"

Co do tego shoutboxa to pomysle nad tym. W sumie sprobowac nie zaszkodzi ale chcialbym poznac opinie jeszcze innych uzytkownikow na ten temat

Offline signap

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #9 dnia: Października 18, 2006, 08:27:48 am »
shout - tylko dla wiekszej ilosci osob

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Shoutbox
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 04, 2006, 01:36:21 pm »
jestem za shoutboxem, wiem że dość rzadko wpadam, ale jak już jestem to się wypowiadam :)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 04, 2006, 02:51:35 pm »
a co mi tam , jestem za

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 04, 2006, 10:17:21 pm »
Jak najbardziej za, może trochę ograniczymy offtopic. ;)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Shoutbox
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 19, 2006, 04:01:16 pm »
i ja też za : nie przeszkadzałby mi wkażdym razie. Zmianie mogłaby ulec równierz nieco szata graficzna i tutaj moja gorąca prośba do Bodzia czy nie zamieniłby Barraki na postać Blaze'a taki szczegół ale jednak nie wyglądałoby na to że forum staneło na Deception ! :roll: Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :wink:

Bodzio

  • Gość
Shoutbox
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 19, 2006, 04:32:42 pm »
Tez o tym ostatnio pomyslalem. Wkrotce dam jakies nowe logo ale nie wiem czy bedzie to Blaze :) W profilu mozna sobie ustawic drugi styl jak komus sie ten znudzil (tylko logo tez pojdzie do wymiany).