Autor Wątek: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"  (Przeczytany 13353 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« dnia: Czerwca 12, 2010, 04:11:35 pm »
W sieci pojawiły się dwie nowe strony związane z uniwersum Mortal Kombat. Pierwszą z nich jest oficjalna strona nadchodzącej dziewiątej części. Natomiast kolejna strona należy do studia deweloperskiego Warner Bros. Games Chicago (dla którego pracuje ekipa Mortal Kombat), której nazwa została zmieniona przez Warner Bros. na taką, której fani na pewno nie zapomną, ponieważ od teraz nową nazwą jest "Netherrealm Studios", którego logiem będzie Scorpion.

Jak wcześniej powiadomiliśmy, dziewiąta część będzie całkowitym rebootem serii, tak aby Warner
Bros. Interacitve Entertaiment mogło powrócić i odnowić to, za co ludzie pokochali Mortal Kombat. Kilka słów od samego WB:

'Nowy rozdział ikonowego już uniwersum ukaże triumfalny powrót serii do brutalności oraz
odnowionej, klasycznej mechaniki 2D, na nowym silniku graficznym, wraz z ulubionymi wykończeniami,
ukazującymi więcej krwi niż kiedykolwiek wcześniej. W dodatku Mortal Kombat przedstawi nam nowe
tryby rozrywki, w który wchodzi - Tag Team i głębsza historia niż w jakiejkolwiek innej bijatyce.
Gracze będą mogli wybierać spośród ikonowych zawodników i zmierzyć się wraz z przyjaciółmi w
tradycyjenj walce 1 vs. 1, lub kilku innych trybach jakie zaoferuje nam owa gra."

Tak jak napisałem powyżej, gra zaoferuje nam nowe tryby, a w tym - Tag Team, który pokazany został
na pierwszym trailerze MK9. Ed Boon, dyrektor studia Netherrealm powiedział:

"Nie możemy się doczekać graczy, którzy dostaną w swoje ręce Mortal Kombat. Ta gra jest tym, czego
gracze domagali się i jest dla dorosłych, posiada system 2D i najlepsze, najstraszliwsze wykończenia
jakie kiedykolwiek powstały."

"Mortal Kombat da nam nowe tryby, takie jakim jest online, który będzie jednym z najlepszych w bijatykach. Walka do czterech graczy, rozłożona w Tag Team, lub dla
dwóch graczy w nowym zespołowym trybie kooperacji."

Gra została zapowiedziana na 11 Marca 2011 dla Xbox 360 oraz Playstation 3.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2010, 04:20:01 pm wysłana przez davidkoz »

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2010, 04:22:28 pm »
Walka do czterech graczy, rozłożona w Tag Team

No to będą Team Battle:D Już zacieram rączki:D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2010, 04:25:27 pm »
No ja też ;) i zaciekawił mnie ten tryb kooperacji, no bo tego w bijatykach jeszcze nie było, co Luna Ty na bijatykach znasz się lepiej, no ale nie przypominam sobie takiego czegoś, ale mowa była o Coopie w Arcade, więc pewnie we dwóch będzie można przechodzić "piramidkę", o jak będzie ładnie ;D Browary, very hard i jedziemy, co?

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2010, 04:30:04 pm »
Mugen;) Tam można było:) I w bijatyce Kunnio Kun od Technos Japan:) Także taka straszna nowość to to nie jest, natomiast zdecydowanie należy do reliktów przeszłości które były genialne a zapomniane i DLATEGO cieszę się że to wraca.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2010, 04:47:01 pm »
Chyba nie zdam w 2011 do 3 lo...  ;D
Z jakich powodów? nie przespane noce przed konsolą wraz z Adeptem, Luną, Davidkozem (mam nadzieję że nie zabraknie i SlaveMe)..
Bardzo mnie cieszy wieść o TAG team online, a co do trybu kooperacji, to znakomity pomysł!
Nie mogę się doczekać do 2011...
Jeszcze 3 dni! i........... E3!

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2010, 05:18:57 pm »
Nie zdasz do 3 klasy w 2011 bo już w tym roku zostaniesz w 1:p

PS. MORTAL KOMBAT RULZ (co by nie usunał davidkoz znowu że niby offtop)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2010, 07:16:00 pm »
Chce Tag team na miare mortala. Maja byc podobierane pary jak w DOA i przypisane im unikatowe tagowe akcje:)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:12:13 pm »
Jak MK9 jest szykowne na marzec 2011 to ja ze spokojem uzbieram na PS3. Największym plusem był Blue-Ray. Gry zawsze były na II miejscu, Teraz, kiedy pojawił się taki MK pojawił się kolejny plus....................
Może zdążę o0swoić się z MKvsDC nim przyjdzie numerek 9. 

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 13, 2010, 09:54:10 pm »
Nie ma się z czym oswajać, lepiej tą grę akurat sobie odpuść bo tylko krwi ci napsuje:/

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:19:31 pm »
Ja akurat nie miałem absolutnie styczności z MKvsDC, wiec jeśli tylko miałbym okazję to bym zagrał, żeby nabrać dystansu. Jestem fanem MK i zagram nawet w chujowe MK [Twoim zdaniem [...i moim też]....], żeby zobaczyć jak wygląda.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:23:28 pm »
To, że Tobie napsuł krwi nie znaczy, że i SlaveMe ;) Mi się podoba i nie narzekam, więc nie oceniaj gustu przez pryzmat siebie.

-Luna-

  • Gość
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:25:40 pm »
Ale ty nie lubisz starych MK w 2D, a to też coś znaczy;p Poza tym jesteś fanboy i się nie znaszXD

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:26:02 pm »
Kurde już się nie mogę doczekać kolejne informacje są coraz lepsze szkoda że jeszcze tyle trzeba poczekać na premierę

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:28:56 pm »
Kurde już się nie mogę doczekać kolejne informacje są coraz lepsze szkoda że jeszcze tyle trzeba poczekać na premierę

Dla nas dobrze, bo uzbieramy te 3000 zł na to by zagrać w nowego MK.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Nowe studio MK - "Netherrealm Studios"
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:30:33 pm »
No dobra masz racje fajnie że więcej osób będzie grało ale co ja poradzę że nie mogę się doczekać