Autor Wątek: [*] Michael Jackson [*]  (Przeczytany 12149 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
[*] Michael Jackson [*]
« dnia: Czerwca 26, 2009, 01:23:57 pm »
Michael tworzył według mnie wspaniałą muzykę bardzo go szanowałem był KRÓLEM POP'U lecz wczorajszy dzień był jego ostatnim dniem... MICHAEL ZMARŁ :(

Michael Jackson: http://i43.tinypic.com/2cxu8fl.jpg

W czwartek, 25 czerwca, w Los Angeles zmarł Michael Jackson. Kilka minut po godzinie 12 czasu lokalnego, na telefon alarmowy 911 zadzwonił ktoś z rezydencji Jacksona, prosząc o pomoc i natychmiastowy przyjazd karetki. Próbę reanimacji niereagującego na bodźce artysty podjęto już w domu, a zespół medyków kontynuował reanimację przez ponad godzinę już po przewiezieniu gwiazdy do szpitala UCLA Medical Center. Niestety, ich wysiłki okazały się bezskuteczne. Jermaine Jackson, brat artysty na terenie szpitala wydał krótkie oświadczenie. Poinformował, że Michael najprawdopodobniej zmarł w wyniku "zatrzymania akcji serca"
o godzinie 14.26 czasu lokalnego
23.26 polskiego. Przyczynę śmierci artysty wyjaśni jednak dopiero autopsja.
Wokalista miał 50 lat.
Nazywany był "królem muzyki pop". I takim też go zapamiętamy.

Jego fani pogrążeni w smutku płakali cały dzień i nadal płaczą....

Złóżmy mu hołd i niech wie że fani
Mortal Kombat też go uwielbiali....
ZAPAMIETAMY GO JAKO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!

MICHAEL (THE KING OF POP) JACKONS
  • 1958-2009

SPOCZYWAJ W POKOJU!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2009, 01:28:05 pm wysłana przez Cobra »

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2009, 02:23:48 pm »
Smutne. Dużo/Dawno jego muzyki nie słuchałem, ale z tych starszych kawałków były takie co do dzisiaj lubię słuchać jak w radiu puszczą. Facet bardzo dobrze czuł muzykę, ta "płynęła przez jego ciało", dlatego jego sposób tańca w teledyskach dodawał mocy do utworów.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 27, 2009, 07:40:39 am »
Nie słuchałem go na codzień ale zawsze jak w TV leciał to z miła chęcią go posłuchałem, śpiewał swietne piosenki o wolności, szczęściu, miłości i o  dbaniu naszej planety. Był stanowczo Królem królów muzyki POP. Dla świata jest to wielka strata dla całej  świata sceny muzycznej, muzkką zmieniał ludzi. Naprawdę wspaniały i wrażliwy człowiek, jeszcze raz wielka strata.


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:28:27 am »
Powiem szczerze, że gdy dowiedziałem sie o jego śmierci przez sms wysłanego od kumpeli, byłem w robocie i z pasją układałem fajki w magazynie. Nagle komóra sie odzywa i czytam mniej więcej coś takiego: "Michael Jackson zmarł 10 min temu:( jestem załamana :(" No, z tym załamaniem się to trochę przesadziła, chociaż ją to przybiło na pewno. W takich sytuacjach zawszę sie doznaje małego szoku, szczególnie jeśli chodzi o ludzi znanych całemu światu. No i tyle: zaskoczenie, zastanowienie czy to nie fake, zaakceptowanie. Jakoś szczególnie mnie to nie zabolało i powiedzmy sobie szczerze większości ludzi też nie. Potraktowali to jako kolejną sensację wybijającą się ponad inne tylko tym że Jacksona znali wszyscy. I to jest dopiero smutne. Mimo to że go nie ubóstwiałem to jakoś dziwnie bez niego........
Ja nigdy nie byłem fanem jego muzyki.... Tak, zabijcie mnie, ale po prostu to nie to co lubię. Chociaż przeróbki jego piosenek na rockowe kawałki wychodziły naprawdę świetnie to większość z nich pamiętam tylko dzięki zajebistym klipom na czele z THILLEREM. Wyjątkiem jest chyba tylko Earth Song i  There Must Be More To Life Then This w duecie z Mercurym, których melodie znam do dziś. Pisał muzykę która podobała sie ludziom, przekroczył granice w robieniu show, miał miliony fanów an całym świecie, a jego płyty sprzedały się setkach milionów egzemplarzy. Teraz, po jego śmierci, sprzedadzą sie w jeszcze większym nakładzie.....
Teraz z perspektywy tych kilku dni myślę że śmierć była w pewnym stopniu wybawieniem dla niego. Wyniszczony od operacji i kuracji był coraz częściej ukazywany nie jako Król ale jako Freak w skandalach obyczajowych. Totalnie spieprzone dzieciństwo odbijało sie w dorosłym życiu problemami emocjonalnymi z którymi próbował radzić sobie w nietypowy sposób nawet jak na gwiazdę muzyki pop co z uwielbieniem wyłapywały media. 
Jedno jest pewne: Michael stał sie legendą za życia. I choć jego problemy w życiu osobistym, ludzie próbujący wyciągnąć od niego kasę czy dziennikarze żerujący na skandalach mocno podkopali jego wizerunek Króla Popu to myślę że w ostateczności Michael wygra. Za kilka lat ludzie nie będą pamiętać że wybielał sobie skórę, że był oskarżany o molestowanie dzieci czy maił fobie na punkcie swojego zdrowia. Ludzie będą wciąż oglądać jak tańczy z trupami w Thillerze, będą próbować odstawić na imprezie jego Moowalker'a, i będą nucić We Are The World....

Michael Jackson nie żyje. Był tylko człowiekiem i przyszedł na niego czas tak jak przyjdzie na nas wszystkich. Została po nim muzyka i klipy, czyli to co miął najlepsze....
"Dust In The Wind, All We Are Is Dust In the Wind..."

http://pl.youtube.com/watch?v=lBaFQ6Ofsy4
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 11:38:39 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 27, 2009, 01:11:45 pm »
E tam, nie przesadzajcie, są już jego naśladowcy, umarł król niech żyje król ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LbvP7dT3Dx0

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2009, 01:38:01 pm »
właśnie Adept, naśladowcy, którzy nigdy nie będą lepsi od oryginału ;)

Nawet jeśli będą lepiej tańczyć moonwalka niż on to i tak nie przerosną oryginału, nie dla fanów i wielu innych. Ja bym mógł teraz tylko płakać, tragedia.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:10:52 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=gx-NLPH8JeM - Ten koleś lepiej tańczy od Michaela  :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:11:43 pm »
niech tańczy lepiej i najlepiej i tak nie jest lepszy od Michaela :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:32:28 pm »
Ja tylko uwielbiam Smooth Criminal teledysk z piosenką i to jeszcze tylko dlatego, że ktoś mi powiedział że jest zajebisty (Bo ja sam nie posiadam opinii i muszę poznawać opinię innych aby tworzyć swoje własne). I nie wiem o co cała ta podnieta. A tak szczerze to wkurzają mnie opisy na gadu-gadu, fotki na Naszej-Klasie, Internetowe świeczki itd. Ludzie, gdyby umarł mój ulubiony wokalista to bym powiedział "o kurczę", zasmuciłbym się i nikt by o tym nie wiedział, a to co tu się dzieje to jakaś schizofremiczna paranoja. Czemu cały świat ma wiedzieć że komuś jest smutno z powodu śmierci człowieka? Ja rozumiem, że to legenda muzyki i takie tam, ale nie obchodzi mnie i gdzieś mam to że umarł. Tak samo miałbym gdzieś jakby umarł mój ukochany ponad wszystkich Freedy Merkury, Sinatra, Madonna, Bob Dylan, Kaczmarski itd. Ludzie gdzie Wasz dystans do świata. Albo ja jestem zgredem i w dupie mam większość rzeczy, albo Wy jesteście przewrażliwieni i nieprzystosowani ;P

A mottem dla Was powinno być "Nie ma ludzi niezastąpionych" Tak jak pisałem, byli bardziej sławni i ci którzy bardziej wpłynęli na rozwój muzyki niż Jackson i oni wszyscy odeszli i zastępują ich nowi, tak jak i Michaela zastąpią nowi
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 02:34:24 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:40:40 pm »
ble, ble, ble Michael zmieniał ludzi przez swoją muzykę, włącz sobie jakikolwiek teledysk Jacksona i zobacz jak różnią się od wszystkich innych teledysków różnych artystów. Nikt nie robił takiej muzyki, nikt nie potrafił jej tak przekazać i ukazać jak on. Jedynie co dzisiaj dostajemy do Amerykańskie ścierwo przepełnione gołymi babami trzęsącymi się tyłkami i cyckami. Michael był, jest i będzie wielki. Jest niezastąpiony i nikt nigdy go nie podrobi.

Ja też uważam, to całe zamieszczanie fot na NK i opisów na gg za niepotrzebne ale jak ktoś tak uważa to niech tak robi. Wolność!!!

Ja nie mogę pogodzić się z tym, że zmarł, bo strasznie liczyłem na nową płytę, a tu kapa.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2009, 03:13:09 pm »
http://img2.vpx.pl/up/20090626/361c072b55.jpeg - tak tak, nie mam wyczucia za grosz  ;D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2009, 03:29:27 pm »
z całym szacunkiem dla zmarlego xD To mnie rozwaliło xD

Bodzio

  • Gość
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 27, 2009, 09:25:48 pm »
Ja tylko uwielbiam Smooth Criminal teledysk z piosenką i to jeszcze tylko dlatego, że ktoś mi powiedział że jest zajebisty (Bo ja sam nie posiadam opinii i muszę poznawać opinię innych aby tworzyć swoje własne).

No nie moge... jak mozna cos uwielbiac tylko dlatego ze ktos tak powiedzial ze to jest fajne? I w dodatku nie posiadac wlasnej opinii?! Sory, ale mnie to powalilo...

PS ten obrazek nie jest zabawny.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: [*] Michael Jackson [*]
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2009, 09:30:44 pm »
ja bym za obrazek Adeptowi bana dał :P ja uważam go za jedynego w swoim rodzaju i nie wierzę w te całe afery z dziećmi, to był dobry człowiek, a ludzie chcieli wykorzystać tylko jego pieniądze.

Jak oglądałem dzisiaj na MTV program o nim, to przyjaciele mówili, że to nie on krzywdził, tylko go całe życie krzywdzono, bo każdy chciał na nim zarobić nie patrząc na konsekwencje. A był, jest i będzie dla wielu największym.