Autor Wątek: MK-Deception Konquest  (Przeczytany 6984 razy)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« dnia: Czerwca 17, 2007, 11:28:46 am »
Mam pytanie co do pewnej misji na początku gry. Gdy podejdziemy do pewnego chłopca który jest chory i musimy mu zanieść lekarstwo. Gdy spełnimy tą misje to chłopiec zdradza chyba jakiś sekret. Niestety nie wiem co on mówi bo już nie rozumiem, może mi ktoś napisać co on takiego nam mowi(mnie się wydaje że chyba coś o czwartku ale nie jestem pewny) Proszę niech mi ktoś napisze[/img][/list]

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2007, 12:16:33 pm »
CZŁOWIEKU! Weź się trochę wysil albo poszukaj gdzieś w solucji rady, no bo jak widzę to ty tu nawaliłeś tonę spamu (5 topic'ów pod rząd + jeszcze jeden!)!! Nie wiem, ile jeszcze zadasz pytań skoro chciałbyś cały konquest przejść i jeszcze odkryć wszystkie sekrety :? .

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:00:20 pm »
Napisz że co za sekret ten chłopiec zdradza po przejścu tej misji.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:34:24 pm »
eeeech, nie byłbym w stanie ci pomóc, ale dawno nie grałem w MKD no ale za to przeszedłem właśnie cały konquest, ale prawie nic z tej gry już nie pamiętam :? . To pewnie jest jakaś głupia podpowiedź o jakieś pierdółki. Posługuj się tylko dojściem do misji (zielonej kropki na mapie) no i rozwiązuj misje. To jest łównym i najważniejszym celem tej gry. Gdzieś miałem jeszcze wydrukowaną chyba gdzieś solucję do tej gry w stercie moich kodów do gier. Może jeszcze to znajdę......

EDIT: http://www.trmk.org/games/mkd/guides/krypt.php
Tu najwyżej masz opisane, gdzie i co musisz odblokować w konqueście z różnych rzeczy w krypcie.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:48:53 pm »
Moralezz możesz mi powiedzieć po jakiego grzyba zakładasz taki sam temat, tylko po to, aby zadać inne pytanie. Nie mogłeś w tym samym napisać co pytałeś się o to miasteczko.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:51:24 pm »
Bo mi się dopiero wczoraj przypomniało, a tamten temat jest już zablokowany i nie mogłem już w nim pisać.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2007, 09:08:29 am »
Prosze napiszcie co za sekret zdradza ten chłopaczek gdy zaniesiemy mu lekarstwo. Szukałem w internecie coś na ten temat, ale nic nie znalazłem :(

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2007, 12:20:51 pm »
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakował forum.

Ja też mam pytanie tego typu. Czy ktoś powie mi jaki sekret wyzdradza ten mały chłopczyk o bląd włosach w różowej koszuli stojący za trzema drzewami za Jade ? I nie pamietam w jakim to mijecy jest więc może mi ktoś to powiedzieć ?  :D

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2007, 01:51:57 pm »
Cytat: "davidkoz"
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakował forum.:D


O co chodzi?

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:20:07 pm »
Czy nie wiece co znacza klawisz B w Mortal Kombat Deception?

Bo ściągłem Spis Fatality i mam coś takiego przy jdenym z zawodników:

Hara-Kiri: Dół Góra Góra Dół przycisk B

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:36:44 pm »
Cytat: "Moralezz"
Czy nie wiece co znacza klawisz B w Mortal Kombat Deception?

Bo ściągłem Spis Fatality i mam coś takiego przy jdenym z zawodników:

Hara-Kiri: Dół Góra Góra Dół przycisk B

Literka B w tym przypadku może oznaczać, że to jest spis pod X-Boxa, więc B to jest kółko :wink: A jeśli nie o to chodzi to nie wiem ( albo o czymś zapomniałem )

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:55:13 pm »
a pod PS 2 to co to będzie?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2007, 03:37:34 pm »
k!@#@! a nie prosciej sobie zassac inny spis ja pierd@#! czy ty o wszystko musisz sie pytac .Wystarczy ze wejdziesz na byle jaka strone o mortalu i tam bedziesz mial napisane przeciez .A pozatym w temacie zaloznym przez ciebie jak sie robi fatala w mk2(ktory rownie byl bezsensowny)podano ci link do strony mk center gdzie mogels sobie sprawdzic jak sie  robi owe fatale pod zakladka mk2,to nie pomyslales o tym ze jak wejdziesz w zakladke mk deception a nie mk2 to tam tez bedzie spis fatalow tylko ,ze do mkd.A jak tak ci trudno bylo sobie przypomniec ,ze podano ci taki link to dam ci instrukcje na pszyszlosc ,zebys k@#$! nie zadawal takich glupich pytan i zebys nie robil burdelu na forum:WEJDZ SE W TAK WYSZUKIWARKE JAK GOOGLE I NAPISZ MORTAL KOMBAT ,POTEM WEJDZ NA JAKS WIEKSZA STRONE O TEJ TEMATYCE I TAM BEDZIESZ MIAL SPISY DO WSZYSTKICH CZESCI MK ZARECZAM CI ! .A jezeli nie biedziesz widzial co jest tam napisane to se zajrzyj do slownik a nie nam trujesz dupe.I tylko teraz nie marudzi ,ze cie tak strasznie pojechalem bo jak bym chcial to mogl bym cie wymieszac z gownem ale ja jestem w miare tolaryncyjny.Na pszyszlosc nie rob tu takiego burdelu zycze milego robienbia fatalow , a i badz bardziej samodzielny.

tu masz link do mk c tam sa spisy do kazdej czesci: http://mkc.honmaru.pl/
1-to kwadrat
2- to trojkat
3-to x
4- to kolko

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 27, 2007, 08:52:20 pm »
Cytat: "Moralezz"
Cytat: "davidkoz"
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakował forum.:D


O co chodzi?



Chodzi o to, że wszystkich wybiło i nikt już nie pisze rozumiesz?? boże....  :roll:  o to chodzi davidkozie? :P

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2007, 09:26:26 pm »
Moralezz szkoda ze liczba twoich 72 postow nie okresla twojej inteligencjii bo to co tu wyczyniasz to juz jest przeginka. Wchodzac na forum widzac ikonke informujaca o nowych postach ciesze sie lecz patrze na autora postu i juz nawet nie patrze co napisal. Ciekawe kto to moze byc... :roll: