Autor Wątek: Mortal Kombat 4 na Mame  (Przeczytany 16923 razy)

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 27, 2007, 10:34:04 pm »
Cytat: "LK-9T9"
bez przesady :) na pc istnieja juz emulatory lepszych maszynek. moze gdyby troche pomolestowac ekipe odpowiedzialna za MAME doczekalibysmy sie wkoncu emulacji MK4...


tylko ,ze chodzi o to ,ze nie potrafią zemulować tego cacka co siedzi w automacie (zeus). nie dziwota skoro użyto go w trzech grach na krzyż.
Mortal Kombat Gold na Dreamcast ma całkiem niezłą grafike, chyba najlepsza zaraz po automacie. Można zawsze próbowac z tym chociaż działających emu do DC tez chyba nie heh.
Można sobie kupic automat w chwili desperacji :D
Rok temu widziałem na Allegro automat z Mortalem 1 za około 500 zł i aż mnie korciło hehe.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 27, 2007, 10:37:04 pm »
Emulacja gier Play Station poszla bardzo do przodu. Dzis bez koniecznosci posiadania jakiegos poteznego sprzetu mozna grac w gry na PSX bez zadnego problemu. Przy PS2 juz sie zaczely schody ale ponoc niektore gry dzialaja i mozna grac w wiekszosc demek ale ja tego nie zaznalem gdyz juz to wymaga naprawde niezlego sprzetu...
Jest wiele wszelakich emulatorow gier Arcade lecz wciaz sa niedopracowane (dlugo tez trzeba bylo czekac na porzadny emulator PSX czyli ePSXe) wiec to jest tylko kwestia emulatora a nie jakis kosmicznych specyfikacjii automatu do gry xD.
@Hien - masz jakies dojscie do inforamacjii na temat danych technicznych automatu MK4?

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 27, 2007, 11:01:44 pm »
Cytat: "Hien"

Można sobie kupic automat w chwili desperacji :D
Rok temu widziałem na Allegro automat z Mortalem 1 za około 500 zł i aż mnie korciło hehe.


O M F G !!! Sprawdzcie TO -> http://www.allegro.pl/item230401419_mortal_kombat_ii_uszkodzony_.html Prawie sie poplakalem jak go zobaczylem. Chcialbym miec taki w domu, nigdy nie gralem w MK na automatach. Cena 10zl. Niestety, monitor jest uszkodzony. Chociaz jak sie zna dobrego fachowca...

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 27, 2007, 11:56:58 pm »
]
Cytat: "LK-9T9"

. Cena 10zl.


10zł na 6 dni przed zakonczeniem aukcjii  :wink: na 10 na pewno sie nie skonczy.

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:26:52 am »
Co do automatu to fakt nieźle ale cos mi tu nie gra. Wprawdzie monitor da się naprawić ale zanim się to zrobi to się może okazać ,ze cały automat jest do dupy. Z jednej strony 10 zł to nie jest majątek i można zaryzykować :D  Z drugiej strony kto Wam dostarczy ten automat bo na pewno nie poczta polska :P odbiór osobity, a gdzie jest Czerwonak? Dla mnie to by mogło być nawet w Rosji, nic mi ta nazwa nie mówi :P
Transport tego automatu to byłaby niezła jazda. A nawet jeśli to gdzie to cholerstwo w domu postawić ? :)
Takie dylematy miałem kiedy ktoś wystawił tamten sprawny (chociaż nie oryginalny) arcade z jedynką. Nikt w końcu nie kupił i cos czuje ,ze teraz tez nikt nie kupi.

A wracając do temu, fajnie by było jakby zhackowana była wczesna wersja na automaty z grywalnym "Noob Saibotem".

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:11:18 am »
ee tam, jak sie czegos chce to nie ma rzeczy niemozliwych. Chetnie bym go kupil, niestety jak rodzice zobacza te pudlo w moim pokoju to wyrzuce mnie i (co gorsze) automat tez :( Tylko jeden argument ich by przekonal - $$$. Poki nie mam stalej pracy moge sobie jedynie pomarzyc...ehh, myslalem jeszcze o piwnicy... mamy w bloku taka przytulna kanciapke :) Jednak balbym sie tam trzymac automacik bo dostep do niej maja rozne typki, i lepiej nie wiedziec co tam sie dzieje w weekendy :P

Cytat: "Hien"
Nikt w końcu nie kupił i cos czuje ,ze teraz tez nikt nie kupi.


przez takie cos zabytki gier video trafiaja potem do smietnik :( taka smutna prawda... kiedys bylo tego pelno, a teraz nie ma prawie nic... oczywiscie nie namawiam nikogo do kupna :) tak tylko sie zasmucilem :(

//sry za off...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 28, 2007, 09:47:08 am »
Heh Czerwonak jest 10Km odemnie  :lol: ( niedaleko Poznania ) więc moge osobiście to sprawdzić  :wink: Taki ałtomacik by mi sie przydał :) Ale też żeby był MK4

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 28, 2007, 12:11:39 pm »
To jest tez fakt, Ja również nadal mieszkam ze starymi i dopóki nie znajde sobie lokum (a musze studia skończyć najpierw) to raczej automat nie wchodzi w gre. No ale kurde 10 ZETA...
Zastanawiam się tylko ile kasy by wyszło za naprawe. Bo tam nie siedzi taki zwykły monitorek. Naprawa może okazać się niemozliwa a kupno nowego też. I wtedy co. Na cholere mi nieczynny automat w pokoju?

Ja pamiętam (ale offtopicujemy już ostro :D) jak kiedyś czytał w necie instruktarz jak sobie zrobić własny automat :D.
Opisane tam było jak sobie obudowe zrobić, jak wsadzić tam telewizor, podłączyć do kompa, zamaontować oryginalny board z gałkami i drązkami i jak podłączyć go pod wejście na klawiature, jak skonfigurować mame itd. Kupa roboty :P

@Hero - 10 kilosów to Ty na rowerze nawet dojedziesz :D Zadzwon do kolesie i zapytaj o adres (z fotki widać ,ze to jakiś bar albo salon gier), podjedź i pogadaj, sprawdź sprzęt :d Może będziesz miał pamiątke o której snią wszyscy fani MK :D

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 28, 2007, 01:25:10 pm »
Moze zrobcie zbiorke pieniedzy dla ratowania starych automatow  :lol:
Cos w styli Caritas.

Cytuj
Na cholere mi nieczynny automat w pokoju?

Do wystroju? Kilka plakatow, stol bilardowy i masz klimat xD
Cytuj
Hero - 10 kilosów to Ty na rowerze nawet dojedziesz

Mieszkam niedaleko Hero'a wiec ewentualnie moge zadzwonic czy cUś za ile chce sprzedac od reki (bez licytacjii) i w jakim naprawde jest stanie (czy ma wogole cos jeszcze w srodku xD )

Cytuj
Opisane tam było jak sobie obudowe zrobić, jak wsadzić tam telewizor, podłączyć do kompa, zamaontować oryginalny board z gałkami i drązkami i jak podłączyć go pod wejście na klawiature, jak skonfigurować mame itd. Kupa roboty

Powodzenia :D to juz polecam raczej szukac okazjii czy wogole gdziekolwiek atutomatow bo na pewno sie kryja w jakis piwnicach jeszcze ;) Aczkolwiek jezeli ktos ma sporo zapalu i wolnego czasu to dlaczego sie nie zabawic i stworzyc wlasny automat...
Cytuj
To jest tez fakt, Ja również nadal mieszkam ze starymi i dopóki nie znajde sobie lokum

W piwnicy automat moze na ciebie czekac czemu nie xD

Offline Hien

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:25:52 pm »
Jeśli chodzi o mnie to najgorszy byłby transport.
Taki automat jest cięższy od lodówki a nie mam takiego wózka żeby się zmiescił. Ale ja Wy tam kupicie i razem dacie rade przetransportować to szacunek Panowie :D

a jeszcze w sprawie grafy w Mortalu. Jest trainer który łamie bolkady ilości polygonów z 3000 do 10000 (o ile dobrze zapamiętałem), próbował ktoś?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 28, 2007, 02:38:16 pm »
Można by dać te 11 zł na automat  :lol: Najwyżej sie zrzucimy

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 28, 2007, 03:07:30 pm »
I tak za 11 nie pojdzie bo ci co go wystawiaja jakos chca na nim zarobic czyli jakas cena minimalna jest  :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 28, 2007, 03:28:51 pm »
Ale myśie że za 70 by poszędł chyba  :P

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 07, 2007, 12:07:32 am »
haha, offtop na maksa :D

Hien, marzenia czasem sie spelniaja :D http://ultimatemk.com/forum/viewtopic.php?p=37763#37763

Szczerze mowiac, wolalbym zrobic samemu (albo zlecic komus za gruby haj$$$ :P) taki automat, te stare sa juz wysluzone i awaryjne. Tu mozna zobaczyc jak wyglada taki homemade http://www.freewebs.com/mikepalm/index.htm, a zainteresowanych budowa polecam ten link -> http://arcadecontrols.com/arcade.htm - latwe co nie? ;)

====EDIT====

Aaron Giles - jeden z czlonkow zespolu deweloperskiego MAME, poinformowal na swoim blogu o rozpoczeciu intensywnych prac nad emulacja ZEUSa (sprzet pod ktory zrobiono MK4). Zrodlo.

Wreszcie! Nie pozostaje mi nic innego jak trzymac kciuki :)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 4 na Mame
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 09, 2007, 04:06:44 pm »
Nareszcie :). MAME rządzi :)