Autor Wątek: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia  (Przeczytany 20095 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 20, 2009, 11:47:28 am »
Adept zarzuć coś jeszcze....
Ja miałem zeszyt z kodami i ciosami do MK3, MKT, MKM, MK4 i nawet do MKSF! I tam też rysowałem broń....

Mam jedno pytanie: co to jest przy nazwisku Cage'a? Ten trójkąt...
Wrzuciłbym swoje wypociny ale nie mogę podłączyć skanera, więc bedę musiał z tym do kogoś iść......Czyli nieprędko tu sie pojawi coś mojego......

PS: T. Kombat - Dealer cie zabije za to że przypisałeś jego ścianę Adeptowi, to jest wariat  ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 20, 2009, 12:04:37 pm »
Adept zarzuć coś jeszcze....
Ja miałem zeszyt z kodami i ciosami do MK3, MKT, MKM, MK4 i nawet do MKSF! I tam też rysowałem broń....

Mam jedno pytanie: co to jest przy nazwisku Cage'a? Ten trójkąt...
Chyba miecz Johnnego z Mortal Kombat 4

PS: T. Kombat - Dealer cie zabije za to że przypisałeś jego ścianę Adeptowi, to jest wariat  ;)
Noo, Wy nawet nie wiecie, ale on gada sam do siebie  ;D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 20, 2009, 12:16:56 pm »
PS: T. Kombat - Dealer cie zabije za to że przypisałeś jego ścianę Adeptowi, to jest wariat  ;)
Noo, Wy nawet nie wiecie, ale on gada sam do siebie  ;D

A Ty się rzucasz w śnieg z dachu!

Poza tym, nie gadam sam do siebie, tylko prowadzę radio dla Adepta :D, lista przebojów, koncert życzeń, dyskusje o wszystkim...

"MAGLOWNICA DIABŁA" -TWOJE RADIO


(I Ty się Adept tak nie ciesz bo jeszcze musisz mi zapłacić abonament :D. Co ty myślisz, ze ja tak za darmo się produkuję?).



PS: A ta ściana jest/była Moja.

Niedługo rzucę jeszcze moje prace z lat 90.

pozdrawiam

D.D.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2009, 12:18:50 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 21, 2009, 05:55:15 pm »
No nareszcie, Adept ukazał swe wypociny. A już zaczynałem w Ciebie wątpić... ;) Rysunki bardzo ładne(cokolwiek one przedstawiają). Przy okazji dodam coś od siebie: http://i44.tinypic.com/2j1py88.jpg

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 07, 2009, 12:36:26 am »
Poza tym, nie gadam sam do siebie, tylko prowadzę radio dla Adepta :D, lista przebojów, koncert życzeń, dyskusje o wszystkim...

"MAGLOWNICA DIABŁA" -TWOJE RADIO
Potwierdzam, radio Death Dealera pierwsza klasa.

A z moich kolejnych skarbów, to odkryłem ostatnio (a raczej przypomniałem sobie) o pudełku na dnie szafy i oniemiałem z radości gdy sobie przypomniałem co w nim chowam. Otóż przedstawiam:
http://i42.tinypic.com/2r5rm0g.jpg - Plakat z 1995 roku przedstawiający Raydena obejmującego Kitanę (sic!). Plakat był dołączony do takiego dawnego czasopisma dla młodzieży "Popcorn". Bardzo się cieszę, że go nie wyrzuciłem tego plakatu i będę miał co włożyć w ramkę i powiesić na ścianie.

http://i41.tinypic.com/s10w1z.jpg

http://i39.tinypic.com/23jpok8.jpg

Nieznany romans w Mortal Kombat  ;D



http://i39.tinypic.com/34h6ywi.jpg - Rok chyba 1999 lub 2000. Ja i mój pokój. Na ścianach oznaczone cyferką numer "1" - przyklejony Sub-Zero, którego wyciąłem z któregoś numeru czasopisma "Secret Service". Strzałeczka numer "2" wskazuje plakat filmu "Mortal Kombat Annihilation" z tegoż samego czasopisma. Ot mój pokoik młodzieńczy



Na koniec ze skarbów Mortal Kombat. Mam w domu książkę "Mortal Kombat: Annihilation". Książka ta została napisana w oparciu o film. Robaczek co prawda mnie zjebała, ale inni fani tacy jak mój idol Mortalowy Death Dealer ze swoją świętą ścianą, nie mają pojęcia, iż taka książka istnieje :) I to do nich kieruję ten wątek o książce, a nie do marud które wiedzą wszystko :). Książkę hobbystycznie tłumaczę, kiedyś ją wydam na język polski ;)

http://i39.tinypic.com/25r19h3.jpg

Pozdrawiam,
Adepcik


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 07, 2009, 01:45:25 pm »
Plakaty z Popcornu ujawniają nieznane fakty z MK... Założę się że Kitana i Raiden robili to na łóżku Shao Kahna  :D  Ja niestety mam tylko plakat z MKAnnihilation....

A jak wydasz tą książkę to ja chcę pierwszy egzemplarz w wersji de luxe z Twoim autografem, hologramową okładką, figurką Shao Kahna, stylowym regałem tylko na tą jedyną książkę i zniewoloną Talisą która będzie mi ją czytać do poduszki.... Czekam ;)

------------------------------------------------------=>
Cholera! Zapomniałem pochwalić Plakat! Tak więc: CHWALĘ GO! POD NIEBIOSA WYCHWALAM PLAKAT R&K! HAIL PLAKAT!
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2009, 01:48:05 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Luna

  • Gość
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 31, 2009, 04:37:19 pm »
Ej, kiedyś do MK3 były w kioskach gumy z kapslami takimi jak chodziłem do podstawówki;p Ma ktoś takie cudaXD?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 31, 2009, 09:56:19 pm »
No ba! To moje skarby... Mam prawie wszystkie zwykłe i 5 grubych tzw: Masterów


Luna

  • Gość
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 31, 2009, 10:56:52 pm »
Walnij no zdjęcia tych grubych, bo u mnie w kiosku to je pani kioskarka zabrała żeby dzieci se krzywdy nie zrobiły:< i nigdy ich nie widziałem:<

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 31, 2009, 11:28:39 pm »
Ok stary... postaram sie to jakoś zrobić ale nie obiecuje ze to będzie na dniach....
Jest ich 5 i ogólnie są to te same rysunki postaci co na niektórych zwykłych 'Dunkinach' ale wytoczone. Tylko że są pokryte bajerancką kolorową nalepką czy czymś takim [na tych tłoczeniach], która niestety se ściera... >:(
Postacie to Kano [zielony kolor], Liu Kang [serbrny], Sektor [niebieski] i Dragon MK [w kolorze krwi ;)]... Z żalem ogłaszam że gdzieś mi wcięło Motaro. Motaro i tak był wytarty z błyskotek ale chyba miał kolor złoty....
Gdzieś na jakiejś polskiej stronie kiedyś były wszystkie pokazane .... Mi brakuje 10 zwykłych....


A teraz moja ciekawostka: Kumpel był jakiś czas po wydaniu MK4 na wakacjach na Słowacji i tam znalazł gumy do których były dołączone nalepki z postaciami z MK4 tyle ze podpis głosił: MORTAL KOMBAT V. Posiadam 2 takie takie nalepki z MKV, jedna ze słowiańskim Shinnokiem a druga z Kaiem :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 11, 2009, 04:45:13 pm »
No dobra to może ja coś wrzuce?
Na poczatek:


Raiden: http://i41.tinypic.com/2lbype.jpg

Raiden (Rayden) - obecnie Starszy bóg błyskawic, dawniej opiekun Królestwa Ziemi...



Scorpion: http://i43.tinypic.com/2ypbrtg.jpg

Niegdyś ludzki wojownik ninja, członek japońskiego klanu Shirai Ryu Osaki. Bezwzględnie poszukujący zemsty przeciwko tym, którzy zniszczyli jego klan oraz odpowiedzialni są za śmierć rodziny. W każdym bądź razie Scoropion sprzymierzył się z siłami zła (gdy przyrzekł odszukać sposobu na odnowę Ziemi oraz wymierzyć karę tym, którzy wymordowali jego klan), właściwie nie będąc złą postacią.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2009, 10:28:09 am wysłana przez Cobra »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 12, 2009, 12:21:05 pm »
No to mam kolejny "rysunek" ;)
Przedstawia on moją ulubioną postać z wszystkich serii Mortal Kombat:

REPTILE: http://i40.tinypic.com/9r2hrd.jpg

Jest człowieko-jaszczurem. Przedstawiony jako wstrętny i ohydny znany jest ze swojej przebiegliwości oraz ogromnej, bezwzględnej lojalności. Obsesyjnie poszukujący kogokolwiek ze swojej rasy, ciągle dążący do uwolnienia swojej rodzinnej miejscowości z dala od rządów Outowrold.


Jeśli chcecie WIECEJ rysunków moich to piszcie w tym temacie a ja zawsze jakieś wrzucę (przynajmniej się postaram) ;)

Mogę również narysować postacie z Mortal Kombat jakie chcecie..... nie obiecuje że się to uda ale postaram się...
.:PZDR:.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 13, 2009, 01:29:53 pm »
No to tak:
Ten rysunek przedstawia Drahmin’a (lecz mi coś trochę nie wyszedł)!

DRAHMIN: http://i40.tinypic.com/2eltcew.jpg

Zadebiutował w MK:Deadly Allaince jako demon jako jeden z członków ONI. Drugim z nich jest Moloch. Posiada on ogromną stalową maczugę w swojej prawej ręce, a na twarzy ma założony artefakt zwany Twarzą Kun-Lo.

Drahmin nie był cały czas demonem. Początkowo żył w Outworld. Człowiek, gubernator wojskowy. Za karę został skazany i przewieziony do Netherrealm, gdzie jego ciało zostało poddane wiecznym torturom. Z biegiem czasu popadł w głęboki obłęd i pogodził się ze swoim przeznaczeniem wydostając się z otchłani Netherrealm jako Drahmin.


Jeśli chcecie WIECEJ rysunków moich to piszcie w tym temacie lub na pw a ja zawsze jakieś wrzucę (przynajmniej się postaram)

.:PZDR:.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 12:50:57 pm wysłana przez Cobra »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 16, 2009, 12:19:04 pm »
Siema.... KOLEJNY rysunek przedstawia imperatora! SHAO KHANA....
Ten rysunek był na zamówienie prze imperatora naszego forum SlaveMe TortueMe KillMe....

SHAO KHAN: http://i44.tinypic.com/2zszotx.jpg

Shao Kahn – główny boss w grze, imperator. Jest władcą Królestwa Zaświatów, zagorzały wróg Liu Kanga i Kunga Lao i  Raidena. Specjalizował się w odbieraniu dusz śmiertelnikom, oraz w czarnej magii. Jego głównym doradcą i sługą był czarownik Shang Tsung. Jego główną bronią w grze jest tzw. "Młot Gniewu". Walczy stylami Tai Tzu, oraz Lui He. Na twarzy nosi charakterystyczną maskę zrobioną z dużej czaszki.

Jeśli chcecie WIECEJ rysunków moich to piszcie w tym temacie lub na pw a ja zawsze jakieś wrzucę (przynajmniej się postaram)

.:PZDR:.

Offline Hadjibio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Pamiątki Mortal Kombat - Nostalgia
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 23, 2009, 10:49:50 pm »
A ja mam dziarę z logo mortala od dzieciństwa grałem w tą serię oglądałem serial,bajkę,film. Uwielbiam mortala dla niego kupiłem sobie xboxa i xboxa 360 który się zwalił zanim mortal wyszedł. Wiem że mortal nie jest tak rozbudowany jak np:Teken czy Soul Calibur czy jak to się pisze ale dla mnie jest to najlepsza bijatyka jaka powstała a już na pewno pod względem klimatu.