Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68571 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« dnia: Lipca 16, 2007, 10:48:24 pm »
W tym temacie pojawiać się będą uwagi, informacje, problemy i inne sprawy związane ze stroną Mortal Kombat Center.

- Bodzio


----------------------------

Davidkoz i Ja rozpoczelismy dzialania na stronie MK Center. Jezeli cos by Wam przeszkadzalo badz mielibyscie jakies pomysly abycos polepszyc na stronie to piszcie swoje mysli i opinie w tym temacie.
Jezeli macie jakiesc ciewawe wiesci badz wiecie o czyms ciekawym prosze o kontakt poprzez gadu gadu : 5545584.
pozdro Snake
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2010, 08:04:45 pm wysłana przez Bodzio »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2007, 11:14:39 pm »
Wkońcu się doczekaliśmy :P Wszystko hula i o to właśnie chodzi. Co do działań to jutro jade na tydzien na mazury, więc nic osobiście nie dodam, ale jak wróce to zaras coś zapodam. Bez obaw obywatele IV RP  8)

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2007, 05:47:12 am »
Mam nadzieję, że oprócz działu armageddon zostaną uzupełnione także wszystkie "chwilowo niedostępne działy"  :) ... tak czy siak owocnej pracy!

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2007, 10:02:02 pm »
Na stronie w dziale Deception w liście krypty brakuje niektórych informacji o Krypt Key's dotyczacych dnia oraz godziny kiedy skrzynie się znajdują w danym miejscu ( OT , MO , PS , IN , DD ), miałem kiedyś z tym problem. Też należałoby zmienić Fatality 2 i Hara Kiri u Shujinko, ponieważ podane tam kombinacje nie są prawidłowe  :wink: . To tyle co narazie udało mi się znaleźć z tego co tam jest :wink:. A tak pozatym dobrze, że strona stoi i że ktoś się zgodził nią zając. Najczęściej to właśnie z niej korzystałem jak czegoś potrzebowałem :) . Choć nie ukrywam, że uzupełnienie brakujących działów też byłoby wskazane.  :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 22, 2007, 02:45:54 pm »
Sicku dzieki. Wszytsko sie zacznie krecic dopiero jak okres wakacyjny bedzie ku koncowi bo teraz brak czasu a aby wszystko dokonczyc bedziemy czas potrzebowac  :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 22, 2007, 10:36:19 pm »
Cytat: "Sicku"
Na stronie w dziale Deception w liście krypty brakuje niektórych informacji o Krypt Key's dotyczacych dnia oraz godziny kiedy skrzynie się znajdują w danym miejscu ( OT , MO , PS , IN , DD ), miałem kiedyś z tym problem. Też należałoby zmienić Fatality 2 i Hara Kiri u Shujinko, ponieważ podane tam kombinacje nie są prawidłowe  :wink:



Dzięki za wskazanie błędów. Poprawiłem je i mam nadzieje, że dobrze, ponieważ nie mam aktualnie, gdzie tego sprawdzić. Spisałem je z kilku zagranicznych stron, więc powinno być ok.

Co do pozostałych działów to oczywiście pracujemy ze Snake'm. Wiadomo też, że są wakacje i nie ukrywam brak czasu. To po pierwsze, a po drugie to temperatura. Nic nie chce się robić.
Zrobiłem już kilka działów do MK:Armageddon, więc może coś wrzucimy na początek. Zobaczymy  :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 22, 2007, 10:57:32 pm »
No to więc czekam 8) Jestem ciekawy jak zrobiłeś te działy, mam nadzieje że sie niezawiode :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 22, 2007, 11:00:39 pm »
Dział MK:Armageddon jest tak zrobiony jak poprzednie działy. Myślimy cały czas nad jakimiś zmianami.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2007, 11:20:14 pm »
Musicie zrobić coś bardziej efektownego :wink: Poprzednie działy możecie wmiare zostawić a Armageddon przerobić. Ja pracuje obecnie również nad pewną stroną MK, może niedługo sie pochwale :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 22, 2007, 11:23:21 pm »
My juz dobrze wiemy jak to zrobic.  :wink: A jak bedziemy przerabiac to odrazu wszystko a nie kazdy dzial inny.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 22, 2007, 11:25:50 pm »
Miałem na myśli aby zostawić tylko artykuły, zdjęcia itp. :wink:

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 25, 2007, 03:10:42 pm »
Widze ,ze wzelscie sie ostoro do roboty :D .Tylko ,ze macie 2 bledy w dziele mka :
1.Macie wsadzona recke MKSM zamiast mka (Ana wam juz nato zwrucila uwage)
2.Leveli Fatality jest 11 a nie 10 ,ostatni chyba nazywa sie Ulitmate

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 25, 2007, 04:45:00 pm »
No wreszcie coś sie pojawiło :roll: Nienajgorzej jak na początek :wink: Rozumiem że nie macie zabardzo czasu ale zrobienie pare działów nie jest takie trudne i pracochłonne :lol:

PS. 11 Fatality to jest Ultimate :wink: ale to jest taki dodatek ze strony Midway ( niespodzianka tak jakby ) wszędzie sie mówi o 10.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 25, 2007, 05:47:38 pm »
Gratuluje działu :). Pierwsze koty za płoty, czy jakoś tak :)
Ale mógłby się któryś z was zająć newsami, bo przez to będzie widać że strona żyje.
Dodaliście dział Armageddon - napiszcie o tym!
MK - Devastation został przełożony na 2010
Jazwarez wypusciło figurkę Goro
Midway potwierdziło udział na E3 w tym roku
itd.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 25, 2007, 09:39:15 pm »
Wszystkim dziękuje za uwagi. Biore je sobie do serca ale z powodu tego, że jestem na wakacjach, nie mam czasu zbytnio robić cokolwiek. Postaram się wszystko poprawić i niestety dziś dałem plame z recenzją do MK:Armageddon. Naszczęscie jest już wszystko ok.  :D