Autor Wątek: Mortal Kombat na DS  (Przeczytany 22480 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #15 dnia: Września 05, 2007, 03:21:53 pm »
cytat:
Ja tam nie widze zeby sie troszczyli o DS wydali UMK3 z 96r to ma byc troszczenie, to jest smiech na sali!! Nie wliczam tych klockow sedesowych, bo w Mortalu
jest dlamnie najwazniejszy Kombat!!
Z 96 roku Jest UMK3 to fakt, ale patrząc na DS to Dosyć dobra Gierka na tą konsolę, a myślę, że na PC mogliby wydać MK: Da, D, SM, A. Oczywiście nie wydadzą wszystkich, ale fajnie byłoby gdyby pojawiły się np. dwie z nich. A przy okazji mieliby czas na myślenie nad nowymi częściami i wspaniała saga trwała by dalej.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #16 dnia: Września 06, 2007, 10:51:28 pm »
moim zdaniem DS jest tak pomyslowa konsola ze mozna tyle ciekawych rozwiazan zastosowac. Inne gry na DS potafia zaskoczyc, lecz szkoda ze Mortal nie wykorzystal tego co potrafi DS. :?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #17 dnia: Września 07, 2007, 02:14:33 pm »
Cytat: "Maniak"
moim zdaniem DS jest tak pomyslowa konsola ze mozna tyle ciekawych rozwiazan zastosowac. Inne gry na DS potafia zaskoczyc, lecz szkoda ze Mortal nie wykorzystal tego co potrafi DS. :?

No to wyobraź sobie nowego MK na DS wszystko pozmieniane, nowe rzeczy i mogą w niego grać tylko posiadacze DS. Byłoby tak jak z MK Gold. Ja do dzisiaj nie mogę przeżyć, że w MKG jest mój ulubiony zawodnik Baraka, a ja nie moge pograć nim.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #18 dnia: Września 07, 2007, 11:08:44 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Maniak"
moim zdaniem DS jest tak pomyslowa konsola ze mozna tyle ciekawych rozwiazan zastosowac. Inne gry na DS potafia zaskoczyc, lecz szkoda ze Mortal nie wykorzystal tego co potrafi DS. :?

No to wyobraź sobie nowego MK na DS wszystko pozmieniane, nowe rzeczy i mogą w niego grać tylko posiadacze DS. Byłoby tak jak z MK Gold. Ja do dzisiaj nie mogę przeżyć, że w MKG jest mój ulubiony zawodnik Baraka, a ja nie moge pograć nim.


to lepiej wydać 11 letni odgrzewany kotlet którego już wszyscy mają po dziurki w nosie? DS jest emulowany tak a propos

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #19 dnia: Września 08, 2007, 03:53:50 pm »
Cytat:
to lepiej wydać 11 letni odgrzewany kotlet którego już wszyscy mają po dziurki w nosie? DS jest emulowany tak a propos
Wsumie to tak. Może jakby to była jakaś nowa część no np. MK4, albo MK DA to byłoby lepiej, ale jak wcześniej mówiłem dla mnie to jest znak, że Midway może zatroszczy się o posiadaczy blaszaka.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #20 dnia: Września 08, 2007, 04:17:22 pm »
ps2 kosztuje juz 200 zł (second hand), więc jak jesteś takim ogromnym fanem mortala to se kup, a poza tym- jeśli chodzi o gry w ogóle- to komputer nie jest już najlepszym urządzeniem do grania (cena/jakość). żeby grać w najnowsze gry musiałbyś kupowac nowy komputer prawie co roku, więc jeśli lubisz grac w gry to zainwestuj w konsole

x360 = 1500 zł = WIELE LAT DOBREJ ZABAWY BEZ PRZEJMOWANIA SIĘ CZY COŚ "PÓJDZIE" CZY NIE

PC= 2000 zł (lub więcej) = ciągłe użeranie się i dokupywanie nowych akcesoriów (ramu, kart graficznych etc.)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #21 dnia: Września 08, 2007, 04:59:55 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Midway może zatroszczy się o posiadaczy blaszaka.


taaa jasne :) tu nawet nie chodzi o troszczenie sie, tylko o $$$. wyobraz sobie gdyby gry z konsol byly wydawane rowniez na pc, to nikt by nie kupywal konsol. interes musi sie krecic. moze midway popelnil blad niewspierajac pc, ale obecnie to bez znaczenia. sony i nintendo musialoby zbankrytowac zeby mortal wyszedl w koncu na pc.
slyszalem ze podobno najnowszy mk ma byc  multi-platformowy. pozyjemy, zobaczymy...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #22 dnia: Września 08, 2007, 05:12:56 pm »
Dobrze że ja nie mam takiego problemu  :lol:  :lol:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #23 dnia: Września 08, 2007, 05:36:31 pm »
Cytat: "LK-9T9"
Cytat: "Mkmaniak"
Midway może zatroszczy się o posiadaczy blaszaka.


taaa jasne :) tu nawet nie chodzi o troszczenie sie, tylko o $$$. wyobraz sobie gdyby gry z konsol byly wydawane rowniez na pc, to nikt by nie kupywal konsol. interes musi sie krecic. moze midway popelnil blad niewspierajac pc, ale obecnie to bez znaczenia. sony i nintendo musialoby zbankrytowac zeby mortal wyszedl w koncu na pc.
slyszalem ze podobno najnowszy mk ma byc  multi-platformowy. pozyjemy, zobaczymy...

Ale nie stracili by nic jakby wydali MK na PS3 X360 i PC wręcz przeciwnie.
Czy posiadacze konsol sprzedali by swoje sprzęty?
Ja myśle, że nie.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #24 dnia: Września 08, 2007, 05:41:01 pm »
eee ja nie chce MK na PC  :? Bijatyki tylko powinny wychodzić na konsole, zresztą jak wszystkie gry  :)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #25 dnia: Września 08, 2007, 06:17:43 pm »
to chyba zart :wink: ,bo ja se nie wyobrazam ,zeby na konsoli byly takie gry jak ET(zbyt dynamiczne strzelanak na padzie nie da sie tak grac) lub baldur gate2 (kiedys zrobili na ps2 ale to bylo wielkie gowno z C-erpega zrobili H&S)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #26 dnia: Września 08, 2007, 07:04:38 pm »
Właściwie to masz racje  :wink:  Tylko strzelaniny i rpg bym zostawił na PC'ta  :wink: Ale przygodówki, platformówki, bijatyki i reszta powinna być w większości na konsole. Komputer nie powinien służy do tego typu gier, tak ja uważam  :roll:

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #27 dnia: Września 08, 2007, 09:51:39 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Ale nie stracili by nic jakby wydali MK na PS3 X360 i PC wręcz przeciwnie.


oczywiscie, midway nic, ale sony/przykrosoft juz tak...

Cytuj
Czy posiadacze konsol sprzedali by swoje sprzęty?
Ja myśle, że nie.


za to nikt juz by ich nie kupywal. tak to juz jest, $ rzadzi!

tez ubolewam ze na pc nie ma niektorych moich ulubionych serii gier (wipeout, burnout) ale kupilem konsole i wcale nie zaluje.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #28 dnia: Września 09, 2007, 04:29:30 pm »
Ja też chciałbym mieć konsole, ale jeszcze nie zarabiam, a chciałbym też wymienić sobie keyboarda, a to jest jednak ważniejsze dla moich rodziców, zresztą dla mnie też.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #29 dnia: Września 09, 2007, 11:55:13 pm »
Cytat: "Dantos"
to chyba zart :wink: ,bo ja se nie wyobrazam ,zeby na konsoli byly takie gry jak ET(zbyt dynamiczne strzelanak na padzie nie da sie tak grac)


więc chyba nigdy nie grałeś w fps na ps2. ja namiętnie gram w battlefielda 2 na ps2 online i gra się na prawdę super. do pada można się przyzwyczaić, a na dodatek siedzisz sobie wygodnie w fotelu, w dobrej odległości od fotela i ciupiesz. odkąd mam konsole w zasadzie nie gram już w nic na PCecie. granie na konsoli potrafi być dużo bardziej przyjemne