Autor Wątek: Top 5 bijatyk na PS2  (Przeczytany 7802 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Top 5 bijatyk na PS2
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 31, 2008, 03:38:37 am »
Nie no, co w tym niepoważnego? Przecież nie wydaje się 300-500 zł na konsolkę, żeby grać w jedną grę. A skoro MK to bijatyki, to czemu nie właśnie taki Tekken albo Def?

Ja wydałem ponad tysiąc na PS2 tylko dla MK i  wydam kase na PS3 też tylko dla MK......
Dlaczego nie +3|<|<3|\| czy Def?
Bo ten pierwszy jest pojmowany jako bijatyka numre 1. Każda kolejna część dostaje 10/10 i 100% w punktacji a potem wychodzą teksty typu : "No rzeczywiście, to, to i to jest niedopracowane a to jest wręcz do dupy." Grałem w tą KrólewskA Bijatykę i ona mnie nie bawi. Tym bardzie nie zamierzam sprawdzać innych bijatyk. Bo i po co skoro najlepsiejsza nie daje mi tego czego chcę....
Tylko MK, po wsze czasy, zawsze razem, dumny w chwili chwały i wierny przy porażce.....

"I love play in Mortal Kombat"

Offline FurySteel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Top 5 bijatyk na PS2
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 31, 2008, 11:17:06 am »
chodzi mi o to ze pomyliles forum ogolnie, tu sa tylko mortalowcy wiec sila rzeczy o innych grach niz mk, dowiesz sie niewiele :>


Bo? Wszyscy tutaj grają TYLKO w MK? Coś trudno grać XX lat w jedną grę.. no max. 4-6, bo  przecież Mortali to kilka jest.
No albo nie chce nikt się przyznać, że gra np. w takiego Tekkena albo Defa, bo jeszcze byście go wyśmiali.xD [nie no, Adept się przyznał;]

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Top 5 bijatyk na PS2
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 31, 2008, 12:40:08 pm »
co to tekken co to def?? o.O

no dobra, sprawdz soul calibur i dead or alive. wiecej grzechow nie pamietam.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Top 5 bijatyk na PS2
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 04, 2009, 05:02:24 pm »
No albo nie chce nikt się przyznać, że gra np. w takiego Tekkena albo Defa, bo jeszcze byście go wyśmiali.xD [nie no, Adept się przyznał;]

Nie chodzi że nie znamy innych bijatyk, tylko o to że my gramy w Mortala, Mortalowi się kłaniamy i wychwalamy go w pieśniach. Jeśli juz łapiemy za inne mordoklepki [przynajmniej w moim wypadku] to robimy to tylko dlatego by 1] przez 4-5 partyjek odpoczać  od MK 2] sprawdzic co to jest z bijatyka jesli w nia nie graliśmy lub 3] przypomnieć sobie że naprwadę nie warto sobie zawracac jakąś grą głowy....

Mi ostatnio na wyjeździe wpadl w łapy SCII, jeszcze nie odpalałem ale pewnie pogram  w niego z dzień lub dwa.....

I tyle....